Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (396)

Diyarbakır yetimhanelerinden uluslar arası fuhuş ve organ mafyasına…

Mehmet Fahri Sertkaya

Bu gördüğünüz insan şeytanının adı Abdülkadir Aksu…

AKPKK’nin ilk döneminde İçişleri bakanlığı yaptı. Kendisi de karısı da kripto kimlikle yaşayan gayr-i müslim hainler. Abdülkadir, Kürt Yahudisi ve Mason…

ABD/CIA ve ABD’nin Ankara Büyük Elçiliği ile sık paslaşıyor ama çoğunlukla İsrail/MOSSAD ve İsrail’in Ankara’daki Büyük Elçiliği ile birlikte iş tutuyor.

Uyuşturucu baronu. Bunu, AKPKK’den İçişleri Bakanı yapılmadan önce de dünya alem biliyordu. Adı çoktan çıkmıştı. Gerçek resmi yazışmalar olduğu ABD’nin en üstü yöneticileri tarafından itiraf edilen Wikileaks belgelerinde, bizim aramızda Abdülkadir kod adını kullanan bu Allahsızın hem uyuşturucu baronu olduğu hem de sübyancı olduğu bilgisi geçiyor.

Baş belası gizli Misyoner ve Mason avukat Zeki Çalışkan’ın ASC Hukuk’taki ortağı Mason Murat Aksu’nun da babası olan Abdülkadir’de saymakla bitmez pis iş var ama biri var ki tez vakitte bir meydanda sallandırılmasını şart koşuyor: küçücük kızların kaçırılıp sadist sapık pisliklerin elinde öldürülene kadar kirletilmesi…

Diyarbakır başta olmak üzere Türkiye’deki bütün yetimhaneler üzerinde hakimiyet kurmuş bir gizli teşkilatı var. Bu teşkilatı, sahipsiz/kimsesiz erkek ve kız çocuklarını yine kendi organ ve fuhuş mafyalarına kaçırıyor.

Sahipsiz çocuklar resmi evraklar üzerinde ya “kaçmış” olarak gösteriliyor ya da “evlatlık verilmiş” gibi gösteriliyor ve Allahsızca sistemlerinin içine düşürülüyor.

Belirlenmiş evler var. 7 yaşlarından başlayıp 13 yaşlarına kadar kız ve erkek çocukları buralara kaçırılıyor ve fuhuş yaptırılıyor. Irzlarına geçiliyor ve bu küçücük yavruların direnememesi için uyuşturucu ya da ilaç da veriliyor. Bazısına da sadistçe tavırlarla kasten ilaç ya da uyuşturucu verilmiyor. Bu çocuklar hiç giyinmiyor. Bu evleri daha çok Abdülkadir’in uyuşturucu dahil her türlü pis işlerini çevirirken paslaştığı adamları ve devlet sistemi içinde kendisine yardımcı olan kişiler kullanıyor. Oda girişlerinde prezervatif kutuları bulunuyor. Bu çocuklara çok zaman sadistçe tavırlarla tecavüz ediliyro ve çoğu işkenceli tecavüzler sırasında can veriyor. Bu evler, büyük şehirlerde, lüks muhitlerde, villa tarzı duran, güvenlikli, kimsenin kolayca şüphelenmeyeceğı evler. Bu evler hala faal…

Ayrıca yetimhanelerden kaçırılan kim bilir binlerce belki on binlerce çocuk (sayıyı biz bilemedik), Mehmet Haberal’ın hususi olarak ilgilendiği Türkiye’deki organ mafyası içinde öldürülüp parça parça edildi. Bunların sayısı Ankebut Operasyonu başladıktan sonra aniden düştü, çokça azaldı ama halen bu çarkları da dönüyor.

Bu gizli Yahudi, gizli Ermeni ve Mason Türk/İslam düşmanı Allahsız insan şeytanlarının Türkiye’nin Cumhurbaşkanı gibi oynattığı Allahsız herif Tayyip’in Abdülkadir’e söylediği ve Allahsızlık sistemi içinde sıkça dillendirilen bir söz biliniyor ki şu şekilde: “Yetimhanelerde dünya kadar çocuk var, Güney Doğu’da da çok fazla çocuk var. Bir de bunlarla mı uğraşacağız, bir de bunları mı besleyeceğiz? Sisteme dahil edin, bir işe yarasınlar”

Ceza evlerinde derhal idam edilmesi şart olan sayısız sapık ve tecavüzcüyü beslemek bunlara koymuyor. Rahatsızlık vermiyor, çünkü bunlar da onlar gibi, hiçbiri insan değil. Bunlar şeytanlaşmış acayip bir mahluk türü ve bütün bunları koruyan, gözeten, daraldıklarında önün açan iki yer var: Ankara’daki ABD ve İsrail Büyük Elçilikleri…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 08.12.2018 07:29)

Adalet Bakanlığı’na sızmış kripto Yahudi ve Mason vatan haini Abdülhamit Gül, Abdülkadir Aksu’yu aradı. Gelen telefon üzerine Abdülkadir Aksu’yu panik hali ile uykudan uyandırdılar.

Abdülhamit Gül, Aksu’ya “Kalk seni de yakalamışlar, seni de ifşa etmişler, haberin yok mu? Ne uyuyorsun?” dedi.

O da uykulu bir şekilde Gül’e “Ne oldu?” deyince, Gül de “Senin bu evler falan hep anlatılmış, yazılmış… Çocukları falan hep biliyorlar. Sana sübyancı demişti zaten. Daha ne yatıyorsun, kalk da Telegram’da Akademi Dergisi’ne bak. Sonra tekrar dön bana.” mealinde konuştu.

(İlk yayın tarihi 08.12.2018 08:24)

Abdülkadir Aksu’nun sübyancılık sisteminde kullanılan zavallı çocuklar üzerinden çok büyük paralar kaldırılıyor.

Lüks ve korunaklı evlerde tecavüze sunulan bu zavallı çocukların müşterileri az değil ve iyi paralar veriyorlar. Bu sistem de aslında Abdülkadir’in sistemi değil, konseylerin sistemi.

Diğerleri gibi Abdülkadir Allahsızı da sistemini durdurma ya da dağıtma kararını bir başına alamaz.

Savcılıklar, Emniyet ve istihbarat birimlerimiz alarm haline geçmeli.

Diyarbakır ve çevre iller başta olmak üzere, memleketin bütün yetimhanelerinde, resmiyette, kağıt üzerinde “evlatlık” verilmiş görünen çocukların izleri sürülmeli. Evlatlık verilmiş görünen bütün çocukların akıbetleri, Masonların, kripto kimliklilerin sızamadığı vatansever ekipler tarafından araştırılmalı. Gerçekten evlatlık verilip verilmedikleri, an itibari ile ne halde oldukları netleştirilmeli.

“Kaçmış” görünen bütün çocukların dosyaları yeniden açılmalı.

İktiza ediyorsa birkaç yetkili yüksek sesle konuşsun, biz ardından bütün Türkiye’yi ayağa kaldıralım.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi
  (İlk yayın tarihi 08.12.2018 08:24)


 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s