Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (398)

Korku hakim şimdilerde…

Mehmet Fahri Sertkaya

Kripto Yahudi ve Mason alçak vatan haini Soner Yalçın hala kendince aranıyor. YİT’in dikkatini başka yöne çekecek ve kendisini boşlamasını sağlayacak mevzular peşinde… “Ne bulsam, ne bulsam” telaşı içinde….

Böylesine mükemmel bir sistemi, böyle basit manevralarla alt edebileceğini düşünüyor. Aslında buna kendi bile inanmıyordur ama bu modellerin hayatında her şey hep böyle…

İyice ifşa oldu, gerçek yüzünü birkaç senedir ufak ufak gözler önüne seriyordum ve susup kalıyordu. Yayınlarım kendisine mailden atıldıkça kale alınır karşılıklar bile veremiyordu.

An itibari ile ise herkeste olduğu gibi onda da “Ya polislerle, jandarmalarla bizi toplamaya başlarlarsa?” ve “Ya milyonlarca insan isyan haline geçip -Nedir bunlar böyle, bunlar insan değilmiş- deyip sokaklara inerse” korkusu var.

Etme bulma dünyası. Allah her hesabı ahirete bırakmıyor. Aslında Allahsız takılan insan şeytanları bile Allah’a, ahirete inanıyor. İnadına inkar ederek yaşamak istiyorlar. Öyle ya da böyle, cehennemi dolduruyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 08.12.2018 09:24)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s