Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (399)

“Devletin imkanlarını kullanarak millete kabadayılık yapanlara, kesinlikle haddini bildirirdik”

Mehmet Fahri Sertkaya

Muhsin Yazıcıoğlu’nun şehit edilmesinde de Ankara’daki ABD ve İsrail Büyük Elçiliklerinin payları var. Onlar, Türk’e yapılan bu ihanetin de tam içindeydiler.

Onlar, konseylerin emrinde, Türkiye içinde adeta bir paralel devlet teşkilatı yönetiyorlar. İçimizdeki İsrail’i, Mason teşkilatınının Türkiye ayağını da ciddi oranda yönetiyorlar. Türkiye’ye ve Türklere kurulan her haince plandan haberleri var.

(İlk yayın tarihi 08.12.2018 09:38)

Bundan sonra bir Türk’ün burnu kanarsa, bin Amerikalının ve İsraillinin kafası kopacak. Çok ciddiyiz, biz oyun oynamıyoruz. Sabrımız daha fazla sınanmasın.

Büyüklerimizden, millet darbesinden önce, isim isim ve cisim cisim bildiğimiz hainlerden birkaç yüz tanesinin leşini yerlere serecek operasyonlar yapmak için izin istedik. Beklemedeyiz.

İzin verilirse, savcı ve hakim olanlarını en baştan indireceğiz. Boyunlarına da gerçek kimliklerinin, bağlantılarının ve ihanetleri ile zulümlerinin ispat edildiği somut deliller dolu dosyalar asarak leşlerini meydanlara atacağız. Bizim devletimizde, bizim devlet gücümüzle bize kabadayılık yapmaya kalkanların akıbeti ne imiş göstereceğiz

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi


 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s