Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (400)

Bartın Vali Yardımcısı Erkan Kaleder trafik kazası geçirmedi, öldürüldü

Mehmet Fahri Sertkaya

Resimlerinizi gördüğünüz Bartın Valisi Sinan Güner, iyi, vatansever birisi… Büyülerle zihin kontrolünde olduğunun farkında olamamış ve yıllardır aşırı derecede yıpranmış birisi.

Vali Yardımcısı Erkan Kaleder, Vali Sinan Güner’in yanına yerleştirilip muhtelif işleri yoluna koyması istenen biriydi. Kripto Yahudi ve Mason olan Erkan Kaleder, Ankebut Ağı’nın Türkiye ayağı içinde Bartın bölgesinde aktifti.

Kural/sınır tanımayan bu ağ içinde her türlü pis işi yaptı, yapıyordu. Ankebut Operasyonu’nu başlatıp kısa sürede hızlı yol almamızdan sonra çok panikledi. Her türlü pis işin içinden sıyrılıp çıkmak istedi ama izin verilmedi. Trafik kazası görünümlü bir su-i kast ile kendi ağı tarafından öldürüldü.

Kuyusu derin, azabı elim olsun. İbret-i alem olsun. Vali Güner’e bile büyüleri Ankebut Ağı yaptı. Büyüler yaparken Erkan Kaleder’i de kullandılar.

Çözülme devam edecek. Ağın hali perişan. ABD ve İsrail’in Ankara Büyük Elçiliği personeli dahi perişan halde. Sürekli üstleri ile bağlantı kuruyorlar ve “Önümüzü göremiyoruz. Bahsettikleri gibi bir ayaklanma ya da adamlarımıza yönelik saldırıları olursa kaçabilirsek ne ala.. Sistemi kurtarmamız ise imkansız. Bu böyle gitmez, bir yol bulunmalı” mealinde haberler gönderiyorlar. Bu aşamadan sonra bu sistemi ayakta tutabileceklerine onlar bile inanmıyorlar. Saha personeli olarak kullandıkları insanlıktan çıkmış vahşi sadist pisliklerin de üstlerine güvenmedikleri, bu meydan böyle gerilmeye devam ederse başlarının çarelerine bakacakları, felakete gidişi gördükleri değerlendiriliyor.

Karısı Enise Anül de kripto Yahudi ve Ankebut Ağı’nın üyesi. Erkan Kaleder cinayetinin baş şüphelilerinden birisi.

Erkan Kaleder, son zamanlarda iyice sıkılıyordu, korkuyordu. Kendi ortamlarında çok sık olarak “Herkes sıyrılır da biz bu işlerden sıyrılamayız. Ne yapacağız?” tarzı söylenip duruyordu.

YİT, aracının takip edildiğini, kazaya zorlandığını, yaralı kurtulunca da B planı devreye alınarak ambulansta kan sulandırıcı bir ilaç vermek suretiyle hızlıca ölüme sürüklendiğini değerlendiriyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 08.12.2018 10:13)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s