Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (402)

Vatansever yetkililer önce davranmalı

Mehmet Fahri Sertkaya

YİT’in radarlarına takılan dinlemelerden elde edilen kesin bir bilgi daha var: Abdülkadir Aksu merkezli işletilen ve yetim çocukların tecavüz edilerek öldürüldüğü evlerden kurtulabilmiş ve şu anda hayata tutanabilmiş genç kadınlar var. Sayıları çok fazla olmasa da var.

Bunlar, 12-13 yaşlarında bile bu insanlık dışı muameleye maruz bırakılmış kadınlar ve her şeyi hatırlayıp anlatabilecek, şahitlik yapabilecek haldeler. Devlet korumasına alınırlarsa, kesinlikle ve istekli şekilde konuşurlar. Kim bilir kaç kere “Nerede bu devlet, nerede bu millet” diye isyan etmişlerdir.

Ayrıca, bunların fuhuş mafyalarının eline düşürülüp zorla fuhuş yaptırıldıktan bir süre sonra kurtulabilmiş kadınlar da var.

Yetimhaneler büyük baskı altına alınmalı, dosyalar tek tek incelenmeli, evlatlık verilmiş olanlar sağ mı, ölü mü, kayıp mı diye bakılmalı. Fuhuş mafyalarını çökertmek için de hızla ciddi adımlar atılmalı. Kerhanecibaşı Numan çok büyük baskı altına alınmalı.

Sahadan gelen raporlar, bu sabahki yayınlarımızdan sonra bütün Ankebut Ağı’nın büyük darbeler aldığı, sadece fuhuş, organ, uyuşturucu değil, bütün pis işlerinin darbelendiği ve ağ mensuplarının büyük bir moral çöküntüsü içinde olduğu yönünde.

Aksu’nun uyuşturucu ağı içinde de fuhuş mafyalarında kullandıkları kadınları kurye, dağıtıcı, satıcı olarak kullandıkları gerçeği göz önünde bulundurulmalı.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 08.12.2018 21:00)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s