Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (403)

Mesele Kaşıkçı değil, o işin maskesi…

Mehmet Fahri Sertkaya

Çok korkak, kedi kadar tırsak, vasıfsız, cahil, kabiliyetsiz, boş tenekenin ve tefeci pisliğin teki olan hain Hakan Fidan, panik hali ile ABD’ye gitti. Bu işler, öyle İsrail ile danışıklı dövüştürülerek, içimizdeki İsrail’in basın ve medyasında ısmarlama haberler çıkartılarak çakma kahraman yapılmakla altından kalkılabilecek işler değil. Mangal gibi yürek, süper bir zeka ve hafıza, kararlılık, üstün ilim ve kabiliyetler ve mükemmel bir sistem gerekir ki hiçbiri bu hainde yok.

Son gelişmelerden sonra aşırı derecede korkuyor. “Ya millet devrimi olursa, ya beni de alır idam ederlerse” ve “Zaten sadece millet devrimi değil, Emniyet, ordu ve istihbarat içinde de çok sayıda adamları varmış ve devrime dahil olacaklarmış” endişeleri baskın geldi.

Hizmet ettiği CIA’daki üsleri ile iyice oturup konuştu. En çok da “Millet ayağa kalkarsa bu defa millete kurşun da sıkamayız” deyip durdu. “Bu adamlar hiç geri durmuyor, her şeyi açıkça söylüyor, yazıyor. Bu FETÖ oyunu kötü oldu. Şimdi hiçbir şey yapamıyoruz.” mealinde konuştu. Hiçbir korkuya benzemez, vatana/millete ihanet edenlerin korkusu.

İsmim geçince “Görecek o, gününü göstereceğim o mfs’ye” diyen alçak ve korkak vatan haini CIA casusu Hakan Fidan, CIA’cılar ile ABD’de, kendi mekanlarında görüşürken şu cümleleri kurdu:

“Cemaatleri çok büyük ve inançlı… Bu, bizim için çok kötü. İnanan bir insan, inanmayan yüz insandan daha zordur bizim için. İnanan, icap ederse ölür… Ne yapacağız, bu iş iyice büyüdü?

Kaşıkçı palavrasını attık ama belki şimdi bile bir şekilde dinleniyoruz ve bu konuşmaları bile yayınlayacaklar. Dosya, ispat falan var diyorlar. Bu istihbaratı nereden buldular, bizim haberimiz olmadan? Sizin gibi her yere sızabilen bir sistem bile etkisiz kalıyor?

Metafizik ya da telekinezi olsa, koruyucular ve beyin frekansı bozucu cihazlar var, bu kadar her şeyi göremezler. Konuşmaları dinleyemezler. Bu nasıl bir iş? Nerede toplanıp nasıl oyun kuruyorlar? Aramıza nasıl sızdılar?”

CIA’cılar da şokta olduklarından, sadık köpeklerinin bu haklı serzenişleri karşısında pek bir şey diyemediler ve köpeklerini şu mealde cümlelerle teselli ettiler:

“Araştırıyoruz. Elbette bir iz bulacağız. Elemanlarını takip edeceğiz ama etraflarında olup yazıştıkları kişiler, pek bu işlere yatkın kişiler değil. Öyle güçlü beyin gücü zaten yok. Nasıl buluşup bu istihbaratı ne şekilde ulaştırıyorlar, ona bakıyoruz. Ulaşım/irtibat şeklini çözersek, kim olduklarını bulur, hepsini yok ederiz. Elleri kolları boşta kalır. Sonra da istihbarat güçleri kesilince, bizim sistem tekrar geri kazanılabilir. Konsey de bunu istiyor. O yüzden durgunlar. Bize sürekli, bulup bulamadığımızı (Bizim YİT’in sistemini çözüp çözemediklerini kastediyor) sorup duruyorlar, sizden haber bekliyorlar. Cemaatlerini o zaman (sistemlerini çözersek) dağıtabiliriz. Bir daha da toparlanamazlar. “

Hakan Fidan da “Fransa’daki sarı yeleklilerin de durdurulması lazım. Yoksa Türkiye’ye güç verecek” dedi. Bir netice elde edilemeyen, faydasız bir buluşmaydı. Hakan’a kalsa orada bir ömür kalır, gelmez. O derece bir korku hali ile gitti.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 08.12.2018 21:17)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s