Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (405)

CIA, AKPKK’yi ve içimizdeki İsrail’i korumak adına her riske giriyor

Mehmet Fahri Sertkaya

Youtube ve Facebook gibi uluslar arası markalarını bile lekeleyebiliyor. Yıllar önce ayar çektiler ve bizim videoları aramalarda bulmak çok zor iş. Bulunca takılmadan, kilitlenmeden izlemek imkansıza yakın. Bir şekilde bulunmuşsa, yanında tavsiye videolarda bizim başka bir videoumuzu görmek imkansız gibi bir şey. Şurada, tavsiye videolar arasında, ilk 15 sırada bizim başka bir videomuz yok.

Sürekli takipçimiz olanlar, belirleniyor, listeleniyor. Tarayıcılarındaki çerezler ve işletim sistemleri ile donanımları/cihazları belirleniyor, listeleniyor ve onlara ayrı bir manzara sunuluyor. Onlar başka oynatılıyor, ilk defa denk gelenler başka… Binbir türlü algoritmik hile yapıyorlar. Yeter ki AKPKK’lerine ve baş hainlerden biri olan Tayyip’lerine zarar gelmesin ve milletmiz iyice bunların esiri olsun.

Tansiyonun çok yükseldiği ve yüz binle twitter profilinin bize saldırdığı anlarda, bir videomuzu onlarca tekrarla önlerine attık ve çok sarsıcı bir başlığı vardı. O video o ana kadar yaklaşık iki bin izlenmişti. O anlardan sonra yine aynı yerde ve üstüne aylar geçti, hala aynı yerde. Video, Türkiye’de uyuşturucu işinin başında AKPKK olduğu gerçeğini gözler önüne seriyor. Bazı videolarımız, yazılarımız, grafik çalışmalarımız var ki üzerinde uzun uzun çalışarak, algoritmaları, yapay zekaları, insan gücünü, her imkanı bir araya getirerek, onları hususiyetle engelliyorlar. Onlardan sadece birkaçı yayılsa bile iki gün sonra Türkiye’nin başka bir Türkiye olacağını biliyorlar.

Ankebut Operasyonunun sonunda ne AKPKK kalacak, ne bu sözde sosyal ağlar ile sözde video platformları. Derhal milli, güvenli, sansürsüz sistemler devlet gücümüz ile kurulacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 09.12.2018 17:59)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s