Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (406)

O kardeşimiz, şehit edilmiş

Mehmet Fahri Sertkaya

Ankara’da otobüs kazası süsü verilerek kaldırılan ve şehit Emre Vahit Bekli kardeşimizin dava arkadaşlarından olan TSK mensubu genç kardeşimiz de şehit olmuş.

YİT’in radarlarına takılan konuşmalardan elde edilen çok sıhhatli bilgiye göre, bu kardeşimiz dün gece 24:00’ten sonra, deniz kenarındaki bir uçurumun dibine götürülmüş. Başına tek kurşun sıkılmak suretiyle şehit edilmiş ve sonra cenazesi denize atılmış.

Emri, Şeytan’ın Konseyi CIA başkanına, CIA başkanı da alt birimlere vermiş. Konsey “Çok fazla şey biliyor. Bırakamayız. En çabuk şekilde yok edin” demiş. İnfazı, Harun Çoban’ı da kaldıran ve müdahele etmesek şehit edecek olan ve eşgallerini de verdiğimiz o iki CIA’cı yapmış. O iki CIA’cı Türkiye’den ayrılmış ve şu anda ABD’deler.

Bu kardeşimizin şehit edilmesi kararı, aslında Türkiye’deki ihanet güruhunun ve en başta da Hakan Fidan’ın kararı… Hakan Fidan, bu kararını uygulamak için konseye ulaştı ve konseyle değerlendirmeler yaptı. Konsey de Hakan Fidan’ın değerlendirmelerini mantıklı buldu ve Türkiye’ye, Türk milletine ve devletine rest çeker, posta koyar bir tavırla bu infaz gerçekleştirildi.

Şu andan sonra, baş hainlerden biri olan Hakan Fidan’ın görüldüğü yerde kafasına sıkılması… Onun kadar büyük bir hain olan Hulusi Akar’ın derhal istifa edip teslim olmazsa, bulunan her imkanla/fırsatta kafasına sıkılması… ABD Ankara Büyük Elçisinin ve yakın çalışma arkadaşlarının her fırsat zorlanarak kafasına sıkılması, İsrail Ankara Büyük Elçisinin ve yakın çalışma arkadaşlarının kafalarına sıkılması, Masonların Türkiye Maşrık-ı Azamının ve yakın çevresindeki kafa adamların kafalarına sıkılması ve operasyonel faaliyete geçilmesi caizdir, elzemdir.

Bu, bir istiklal harbidir, hukuka uygundur ve bu vatan için bedel ödemeye hazır hiç kimse bu tavırdan geri durmamalıdır.

Hukuki zeminde çıkartılabilecek sorunlar, en fazla 6-7 ay içinde aşılacaktır ve bu gün bizden olan birileri hain ve katil ilan edilebilecek olsa bile en fazla yedi ay içinde “Devlet üstün hizmet madalyası” takılacaktır

Kopsun fırtına, kimse geri adım atmasın. Türk’e, Türk’ün devlet gücü ile posta koyan hiç kimse, Türk’ün topraklarında nefes alamasın.

Türkiye’deki ABD üstlerini komuta eden subaylar alınsın, yakın çevresi alınsın, alınamıyorsa hepsine sıkılsın.

Türkiye’nin başına Hakan Fidan’ı bela eden Karay Yahudisi Ahmet Davutoğlu, gayr-i resmi de olsa alınsın ve o şehit kardeşimize yapılan muamelenin aynısı yapılsın.

Kimliği önceden belirli olan üst rütbeli gizli Yahudi ve gizli Ermeni sözde Türk subaylarının hepsine uzaktan, yakından, kafalarına tek kurşun sıkılsın.

Milyonlarca kardeşimiz teyakkuz halinde olsun. Her an talimatlar gelebilir. Emirlerin gelmesi bekleniyor, bir istiklal harbine gireceğiz.

Buna ve kocası görünen vatan haini Tuncer Akşener’e derhal sıkılsın.

Bulunan ilk fırsatta, uzaktan ya da yakından, Mehmet Haberal’ın kafasına tek kurşun sıkılsın. Sıkan imzasını atsın ve izini kaybettirmesin. Teslim olsun. Mili kahraman olacak.

Hepiniz Kuvayı Milliye’densiniz. Hepiniz yetkilisiniz.

Devletimizi ele geçirmiş… Bunca somut ispatlı ihanet, fuhuş, uyuşturucu, cinayet, organ işlerine devletimizin müdahale etmesini de engellemiş… Somut ispatlar bulmuş TSK mensubu vatan evladının helikopterini düşererek ortadan kaldırmış… Yine somut ispatlar bulmuş TSK mensubu bir vatan evladını, bütün ikazlarımıza rağmen rest çeker bir tavırla infaz etmiş… Türkiye’deki her türlü acının, göz yaşının, zulmün, tecavüzün, ihanetin, felaketin müsebbibi olan bu hainler güruhundan hangisine fırsat bulabilirseniz, onu/onları indirin.

Hepiniz yetkilisiniz. Ölürseniz şehit, kalırsanız hem gazi hem de kahramansınız. Bu hainler güruhu bu kadar aydır ifşa edilirken oralı bile olmayıp, şimdi bunlardan biri ya da birkaçı kendilerine başvurunca adli sistemi ve kolluk gücünü aleyhimize çevirmek isteyecek sözde savcı ve hakimleri, herkesten ama herkesten önce vuracaksınız.

Bu, bir emirdir. Gazamız mübarek olsun. Şu üç beş çapulcu, bizim devletimizin gücü ile sizleri durdurmaya yönelik bir çabaya giriştiği anda, en merkezden doğrudan emir gelecek ve o an milyonlarca kardeşimiz de sokaklara inecek.

Bu #DevletBizimMilletBiziz ve bunu bütün cihan görecek.

Leşler hakkında inisiyatif alabilirsiniz. İster meydanlara atın, ister sizler de uçurumlardan, kayalıklardan atın. İsterseniz ABD ve İsrail’in Ankara Büyük Elçiliklerine atın. İsterseniz oraları da dümdüz edin. Atış serbest ve her şey vatan/millet için.

Sıkacaklarınızdan dolayı her hangi bir vebal varsa, o vebal hz. üstazımızın üzerindedir. Büyüklerimizin, büyük alimlerimizin üzerindedir. Sizler askersiniz, asker sebep sormaz, emre itaat eder.

Sakin, kararlı, taktik tavırlar sergileyin. Masumlara/sivillere çok dikkat edin. Şeriatın sınırlarının dışına, harp hukukunun sınırlarının dışına asla çıkmayın. Hiçbir şeyden haberi olmayan devlet memurlarına, memurelerine, asker ve polise asla zarar vermeyin. Vaziyeti izah edip aradan çıkartın. İkaza rağmen aradan çıkmayanları da ezin.

Bu süreçte, bir artislik daha yapmaya kalkarlarsa, yine devlet gücümüzü, adliyeleri, kolluğu ve ordumuzu üstümüze salmaya kalkalarlarsa, bilin ki bu senaryolar çok çalışıldı.

Bu hainlerin bu emirlerine uyacak yetkililer/amirler/subaylar, en yakınlarına sızabilmiş kardeşlerimiz tarafından tek kurşunla vurulacaklar.

Ankara’daki ABD ve İsrail Büyük Elçiliklerinde, tarafsız kalmış sivil memur/memure varsa, derhal terk etsin ve bundan sonra işini de bıraksın, bir daha o mekanlara girmesin.

Güvenliklerini garanti edemiyoruz. Bu insanlık düşmanı Ankebut Ağı gibi kuralsız değiliz ve bir tek masumun saçının teline bile zarar gelmesini istemeyiz.

İnisiyatif alarak listeyi genişletmeyin.

“Oyundan düşürün” denilmemişleri, oyundan düşürmeyin, müdahale etmeyin.

Bu hainleri korumak için hamle yapması muhtemel her şahıs, kurum, kuruluş, grup ve aileyi dikkatle takip ediyoruz.

Bunları korumak için gayrete gelecek herkesi, kripto Yahudi ve kripto Ermeni ve Mason aileleri ve patronları dahi takip ediyoruz. Bunlardan cepheye inenleri, kendisi inmese de oyunlar çevirip bunları korumak isteyenleri ilan edeceğiz ve onlar da oyundan düşürülecek.

ABD ve İsrail’in sahada operasyonel faaliyetlerde kullandığı her grup/çete ve şahıs için izin var. Leşlerini ister meydanlarda bırakın, ister onların tarzı gibi yapın. Atış serbest. İmza atmak isteyene de destur var.

Ankebut Ağı’nın Türkiye ayağında en etkin hainlerden biri olan sözde damat Berat Albayrak, öncelikli hedeflerden biri. Binlerce askerimizin gerçek katili bu haini de İNDİRİN.

Aksi bir talimat verilmedikçe, Tayyip, Numan, Soysuz, Abdülhamid Gül, Abdullah Gül, Binali ve benzeri hainlere dokunmayın. Tavırlarını gözlemliyoruz ve kararda değişiklik olursa sistemimiz içinde size duyurulacak. Buradan da ilan ederiz.

Süt dökmüş kedi gibiler

Hiçbirinden hiçbir hamle yok.

Tayyip, Numan, Abdülhamit Gül ve benzerleri geri duruyor ve şaşkın, çökkün haldeler.

Vatan haini alçak tefeci pislik herif Hakan Fidan’da bile hamle yok. Hepsi korkuyor. Hepsi “Bu işler bu seviyeye nasıl geldi” ayarında.

Emirler geçerli. İsmi verilenler indirilecek. İsmi eklenecekler de hem sistemimiz içinde hem burada ilan edilecek.

Şu saatten sonra bunların lehine karar alacak savcı ve hakimler önce kefenlerini yanlarına alsınlar ve vasiyetlerini yazsınlar. Bunlara asla meydan verilmeyecek ve önce bu sözde hakim ve savcı denilen hain alçaklar indirilecek. Bunların verdiği kararlara itaat edilmeyecek.

Kolluk gücü kullanırlarsa, onlar önce ikaz edilecek, sonra çatışmaya girilecek.

An itibari ile iki başlı tek devlet var. Bir ucunda biz vatanseverler, diğer ucunda insanlık dışı faaliyetleri ile dünyayı fesada veren ve ABD ile İsrail merkezli yönetilen Ankebut Ağı’nın Türkiye ayağındaki hainler var. Bu, gerçek bir istiklal harbi…

İcabı halinde muhterem büyüğümüz de bütün kardeşlerimize “Meydanlara inin, devletimizin kurumlarını hainlerden alın. Ankebut Operasyonuna katılın. Polisimize, askerimize, hakimlerimize yardımcı olun” talimatı verecek. Bu, çok kesin bir bilgi.

Mason teşkilatı çok dikkatle takip edilmeye devam edilecek. Bu hain teşkilat, devlet gücümüzü bizim aleyhimize çevirme teşebbüsünde henüz bulunmadan, bulunurkenden o birimleri imha ve infaz edilecek. Sayı sınırı yok. Kaç kişilerse, ikaz dahi edilmeden yok edilecekler.

Ordu, Emniyet, istihbarat ve diğer devlet kurumları içindeki vatanseverlerden, henüz bize katılmamış olanlar, endişe etmesinler, milyonlarca kişiyiz, bize dahil olsunlar.

Canlar gidiyor, ırzlar gidiyor, hazine gidiyor, toprak gidiyor, vatan gidiyor, devlet gidiyor, daha kim neyi bekliyor? İndirin şu hainleri! Yoksa milletçe kalkacağız ayağa.

O kadar paniklemişler ki az önce üzerimize binlerce cin gönderdiler. Beni ve ekibimi öldürmek istediler. Elimizi bile sürmedik. Ben mevzu olduğumda “Ben evladımı kimseye vermem” buyuran hz. üstazımız, yanında belki binlerce şehidin ruhaniyetleri ile teşrif edip saniyeler içinde hepsini imha ettiler.

Hiç kimsenin endişesi olmasın. Hz. Allah, melekleri, hz. peygamberimiz, divan-ı salihin, hz. üstazımız, üçler, yediler, kırklar, erenler hep bizimle. Zahiri planda da aynı ezici üstünlüğe sahibiz ve bunları ezip geçeceğiz.

Bundan sonra sadece karısını dul, çocuklarını yetim bırakmak isteyenler karşımıza çıksın. Bir kez daha hatırlatıyorum, tek imza idam fermanı olabilir. Bunların, bu şartlarda bizim devlet gücümüzle bize karşı hamle yapmasına aracılık edecek savcı ve hakimleri hem vallahi, hem billahi, hem tallahi vuracağız.

(İlk yayın tarihi 09.12.2018 19:57)

Berbat Albayrak fazla panik yapmıyor

Konseylerdeki üstleri ile görüştü, görüşüyor.

Zaten Tayyip’in indirilmesine karar vermişlerdi ve Berbat da bunu çok istiyor. Son gelişmelerin bir çoğundan paniklemek yerine, lehine gelişmeler olduğunu düşünüyor. Tayyip’ten sonra kendisinin memleketin başına getirileceğine inandırılmış.

O kadar çocuk, o kadar ahmak ki hala şunca şey yaşanıyorken bile, bizim devlet gücümüzle bizim cemaatimize bitirici operasyon yapabileceğini düşünüyor.

Oyalansın dursun, mevzu etmeye bile değmez. Fırsatını bulan ilk önden onu indirsin ki konseyler mesajımızı net alsın.

Türkiye’deki ABD üslerinde panik havası hakim. Güvenlik tedbirlerini artıyorlar.

(İlk yayın tarihi 10.12.2018 01:48)

Zeki Çalışkan! Sizin şu ihanet sistemi var oldu olalı, böyle posta görmedi, böyle şamar yemedi. Baksana, şu sizin piyon bile şaşkınlığını gizleyemedi. Sen düşün sisteminizin içindekilerin halini… Eriyorsunuz.

(İlk yayın tarihi 10.12.2018 12:29)

Ortak kararlar almışlar “Neler dönüyor bilmiyoruz, böyle şeylerle alakamız yok.” tarzı takılacaklar, hesapsız/fevri çıkışlar yapmayacaklar, çok dikkatli olacaklar ve yükselen gerilimi, zamana yayarak düşürmeyi deneyecekler.

Azıcık akıllı olsalar da hemen Harun Çoban’ı bıraksalar ve arazideki kuralsızca operasyonlarına son verseler… Yoksa bu gerilim asla düşmeyecek.

Bizim hassasiyetimiz belli: Bizim devletimiz bizim elimizden alınmışsa, bir de küstahça ve haince bize karşı çevriliyorsa, o zaman bizden kimse sakin kalamaz. Ya devlet başa, yaz kuzgun leşe…

(İlk yayın tarihi 10.12.2018 14:34)

Boşa uğraşıyorsunuz, güldük geçtik…

Benim rekorum 18…
182e tek girdiğim pozisyondan bile çıkabilmiş biriyim.
3 kişi göndermişsiniz, mevzum bile değil.

Daha mühimi var, ben eskiden olduğu gibi tek değilim. Beni koruyan kocaa bir ordu gibi kadro var.

Bunların yarısından fazlası resmi devlet yetkilisi ve yüzlercesi de özel eğitimli personel… Şuraya CIA’nın özel timleri bile gelseler, beni alamazlar.

Kekliklerinizi aldık, alacağımızı ilan da etmiştik.

Polis kimliğine büründürmeniz, polis yelekleri giydirmeniz ve hatta resmiyette polis görünmeleri bile mesele değil. Biz sizi ikaz etmiştik. Şimdi bülbül gibi ötecekler ve silsilede yukarı çıkıldıkça sizler gözler önüne çıkacaksınız.

O üçünü listeden silin, artık yoklar ve resmiyette polis görünüyor olsalar da gerçek polisler değillerdi, sizin itlerinizdi.

“Göz altına aldık, bıraktık” numarası oynayıp aklımı yitirene kadar beni döveceklermiş… İnanamıyoruz bu kadar basit, seviyesiz, ahmak oluşunuza… Siz söyleyin, biz onları konuşturup internetten videolarını yayalım mı? Ve sonra bana yapmak istediklerini onlara yapalım mı? En sonunda da TSK mensubu kahraman kardeşimize yaptırdığınız gibi kafasına tek kurşun sıkıp bir uçurumdan denize atalım mı?

Boş adamlarsınız, boş, boş… Sizinle oynamak vallahi bize tat vermiyor.

Aptal herifler, siz daha hamle yapmadan bizim haberimiz oluyor, bunu bile mi kabullenemediniz?

Kötü oldular. Şu anda baygınlar. Uyandıklarında konuştururuz ama çok paniklemeyin bence… Zaten onlar hiç konuşmasalar bile biz sizi her yerde her şekilde dinleyebiliyoruz. Ta konseylerinizi bile..

İsterseniz gerçekten resmi yetkili olan kişiler gönderin, teslim olalım ve bavullar dolusu evraklar, ispatlar, ses kayıtları, video görüntüleri ile birlikte adliyelere gidelim, peşimizden de yüz binlerce kardeşimizi adliyelerin etrafında toplayalım ve oyunun rengini değiştirelim? Ne dersin Tayyip? Ne dersin Hulusi? Ne dersin Hakan Fidan?

Çok mu panikledin Hulusi? O kadar korkma haydi sakinleş, seni öncelikli olarak sağ ele geçireceğiz. Bu hususta çok gayretliyiz ve öncelik kafana sıkmak değil. Dar ağacına kadar hayatta kalmanı, ibretlik olmanı sağlamak. Tayyip için de önceliğimiz bu…

Hakan düşünsün artık, ona sıkılacak gibi duruyor. Şu anda benim gördüğüm manzara bu…

Keklik deyip geçmemek lazım. Keklikler, hiç umulmadık bir anda insanın başına ekşiyebilirler, çok baş ağrısı olabilirler 😄

Başka keklikler gönder Tayyip, başka…
İstersen sistemimizi test edelim, yenilerini daha kapıma gelmeden alalım, ne dersin?

Hala gülüyoruz be Tayyip… Çok komik yahu gerçekten çok komik. Şu koca devletin başında gerçekten sizin gibi bir avuç çapsız var ya, ben yanıyorum da bu millete, bu askere yanıyorum. Başında görünürde sizlerin olduğu bu devlet ve bu ordu, sınırdışı operasyonlar yapıyor. Vah yazık o asker kardeşlerimize..

Merak edenler hatta belki yanlış anlayanlar vardır. Yazayım…

Üzerime gönderilen üç keklik, gerçekten/resmiyette polis memuru. Bunlarda gizli Yahudilik, gizli Ermenilik ve Masonluk yok. Halis, muhlis, en süzmesinden vatan hainleri bunlar. Pis herifler bunlar. Kim bilir kaç polisimizin kanına girmişlerdir. Kaç masum vatandaşımızın dünyasını yıkmışlardır, devletimize ve polisimize olan güvenini sarsmışlardır.

Ankebut Ağı’na mensup yetkililerin, patronların, mafyaların emrinde, arazide kritik rol oynayan hainler ve suçlular bunlar. Kuralları yok, taptıkları para… Tek değerleri var: para… Haklıyı/mazlumu suçlu, suçluyu mazlum/haklı çıkartacak kadar insanlıktan çıkmış, insani değerlerden uzaklaşmış tipler bunlar. Arazide çokça delil karartmış, polisimizi ve adli sistemimizi de defalarca yanlış yönlendirmiş sefiller bunlar.

Hiçbir savcı ve hakimin şu şartlarda aleymize hukuki bir karar çıkartma lüksü yok ve öyle bir karar çıkmadı da… Zaten ortada bizim suç teşkil eden hiçbir eylem ve söylemimiz de yok. Hakaret gibi duranlar bile aslında hakaret değil.

Bunlar, ortada savcı ve hakim kararı olmadığı halde, iyi para verilip de riske atılan ve resmi kimliklerine rağmen üzerimize gayr-i resmi surette sevk edilen, görevini kötüye, hainlerin ve vatan/devlet düşmanlarının lehine kullanan pislikler. Aldığı nefes bile zarar olmuş muzır varlıklar bunlar…

Ve bunları üzerimize Tayyip, Hulusi ve Hakan Fidan ortak karar alarak gönderdiler. Hedef, ben kapıya çıkar çıkmaz resmi kimliklerini kullanarak direniş sergileyemeden beni almak ve sonra şüpheli görüp alınmış ama bırakılmış gibi gösterip beni ya öldürüp yok etmek ya da delirtene kadar dövüp sonra bırakmaktı.

Hakan’a sıkılacak, Hulusi’ye sıkma emri iptal ve Hulusi ile Tayyip için ip kararı var, heyecan yapılmayacak. Divan-ı Salihin, bu ikisinin de diğerleri ile birlikte, koca bir milletin huzurunda, meydan yerde asılmasına karar verdi.

Ve herkes bilsin ki biz burada devletimiz, milletimiz, ordumuz, askerimiz, polisimiz için çırpınıyoruz. Onlar da bizim için çırpınıyor.

Tayyip, Hulusi ve Hakan Fidan’la görüştü ve Hakan’ı muhatap alarak atarlandı:

“Beceriksiz ahmak herifler. Bir işi beceremediler. Bir de kendilerini ifşa ettiler. Senin emrindeki adamlar bu kadar bereceksiz mi? Bu adamlarla mı iş yapıyoruz? Bana söyleyin, biz şimdi nasıl durduracağız bu adamları? Bir kişiyi bile alt edip de alamıyorsak, bir gizli operasyon bile yapamıyorsak, nasıl karşı koyacağız binlercesine?”

Hakan cevap veremeyince Hulusi konuştu ve

“Önce buna (beni kastediyor) kimlerin yardım ettiğini bulmak lazım. Kimlerden bahsediyor bu… O kişileri indirmemiz lazım. En azından devlet içinde, üst makamlarda bunlardan kimse olmamalı, yoksa başımız çok ağrır” dedi.

Tayyip de

“Gidin ne yapacaksanız yapın ama doğru düzgün yapın. Kimi indirecekseniz indirin ama benim başımı ağrıtmayın. Adam gibi iş yapın. Her şeye bir kaza süsü bulun, bir kılıf uydurun, hiçbir şekilde birinden yola çıkıp bizi bulamasınlar, bizim hiçbir alakamız olmasın. Bütün izleri silin, yok edin. Her şey olağan dursun.” mealinde boş meydanda çokça atıp tuttu.

Zaten, beni almak üzerine çok plan yapmışlardı ve neticeyi bir arada bekliyorlardı. Kahroldular ve daha da kahrolacaklar. Bu #DevletBizimMilletBiziz …

Kekliklerin sorgusu devam ediyor. Epeyi eziliyorlar, dayak yiyorlar ama ne yapalım, çok dolmuştuk, lazımdı birkaç keklik daha…

Başka varsa hemen gönderin, bizim ekip biraz kalabalık da üç keklik kesmedi.

Hakan Fidan’a sıkma fırsatı bulan hiç kimse geri durmasın, endişe etmesin. Ona sıkacak vatan evladının milli kahraman olacağını…

Milyonların duasını alacağını…
Yurt içinde MİT kullanılarak gerçekleştirilecek onlarca belki yüzlerce sözde terör saldırısını önleyeceğini…
Binlerce Mehmetçiğin arazide BOP için şehit edilmesine mani olacağını…
Bizim devlet gücümüz kullanılarak komşu ülkelerde gerçekleştirilecek yeni katliamları ve zulümleri önleyeceğini…

Çok mazlumun kurtulmasına vesile olacağını…
Amel defterini dolduracağını ve cennetten iyi bir yer kapacağını, garanti ederim.

O alçak haini öldürüp sağ teslim olabilirse, devlet sistemimiz içindeki iyiler tarafından kollanacağını, en fazla 7 ay sonra tahliye edilip ceza evinden çıkarken aslanlar gibi çıkacağını garanti ederim.

Onu bu milletin başına bela eden ve onun kadar büyük bir hain olan Karay Yahudisi Ahmet Devitoğlu’na da sıkılacak. Fırsatını bulan sakın geri durmasın, indirsin.

(İlk yayın tarihi 10.12.2018 20:36)

Mesaj, Genelkurmay Başkanı vatan haini Hulusi Akar’a değil, öyle bir hain başında iken bile dik durmaya çalışan Genelkurmay Başkanlığı’na verildi.

Bunlara keklik demekle hata etmişim be Hakan!

Bunlar keklik değil, bildiğin bülbül?

Daha sormadan bile anlatıyorlar.
“Ne işiniz vardı kapıda?” diye sorulunca,
“Abi vallahi biz emir kuluyuz” dediler.
“Kimden aldınız bu emri?” deyince,
“Hakan Fidan’dan aldık” dediler.
“Doğrudan mı aldınız?” deyince,
“Evet doğrudan aldık” dediler.
“Sizden başkaları da var mı? Arkası gelecek mi?” denince de
“Hayır, arkada öyle kimse yok, sahada tek biz varız ama işin içinde şu şu şu var” diye saydılar.

Ne güzel adamlar seçmişsin. Hep böyle paraya tapan, davası olmayan insan şeytanlarından kullan. Tuzağa düşünce keklik olduklarını bile unutup bülbüle dönüyorlar be Hakan!

Ha bu arada, sana sıkmak için gayret edenlerin sayısı arttı. Ankara’daki ABD ve İsrail Büyük Elçiliklerinden mi yardım alırsın, yoksa doğrudan konseylere mi gider ağlarsın, CIA Başkanı mı seni koruyabilir, MOSSAD’dan ekip mi gelir, ne yapabiliyorsan bir bak, güçleri yetiyorsa mani olsunlar. Çünkü bu memleketin evladından biri mutlaka sana sıkacak. Bakalım hangisine nasip olacak.

Aynı yerden atıldılar

Sizin üç keklik bülbül olup öttü, görüntülü ve sesli kayıtlar alınırken her şeyi anlattılar. Sonra da kafalarına birer kurşun sıkılıp denize atıldılar.

Bizim vatansever TSK subayımızı attığınız aynı yerden atıldılar. Fark şu ki bizim subayımız şehit, sizin keklikleriniz leş oldular.

Burada da kalmayacak. Bire on hatta yüz ile karşılık vereceğiz. Ne kadar ciddi ve güçlü olduğumuzu, söz konusu vatan, devlet ve millet ise neler yapabileceğimizi çok yakında daha da net göreceksiniz.

“Mfs’yi aldıktan sonra ne yapacaktınız, bir dünya insan, ortalık karışmayacak mıydı?” sorusuna senin keklikler

“Kaza süsü vererek öldürecektik” cevabı verdiler Hakan, doğru mu söylediler?

Bu aptalca işlerinde bu kısmı da sen mi planladın? Senin Türkçen mi yok, okuduğunu mu anlayamıyorsun ya da başka bir sorunun mu var? Sizin karşınızda mükemmel bir sistem var ve benim yedeğimin, yedeğinin, yedeğinin, yedeği bile hazır? Bu kadar büyük bir operasyon, sence sadece benim üzerime kilitlenebilir mi ve bana bir şey olsa, durur mu?

Dahası, çok iyi korunduğumu, bir teşebbüsünüz olursa beyhude olacağını, rezil olacağınızı, hatta kalabalık gelseniz bile büyük bir çatışma çıkacağını, tekrarla yazmadım mı?

Bak yine tekrarla yazıyorum, bunu bari önden anla: Sana sı-kı-la-cak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 11.12.2018 00:22)


 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.Mesaj, Genelkurmay Başkanı vatan haini Hulusi Akar’a değil, öyle bir hain başında iken bile dik durmaya çalışan Genelkurmay Başkanlığı’na verildi.
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s