Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (410)

Adı Türk ama kendisi değil…

Mehmet Fahri Sertkaya

Adı, İsmail Türk…
HaberErk internet haber sitesinin sahibi…

Sabetaycı gizli Yahudi ama Meral ile aynı Sabetaycı fırkasından/kolundan değil. Meral ile bir anlaşıp bir kavga ediyorlar. Bizim aramızda İsmail kod adını kullanan bu kripto şahsın organ, uyuşturucu ve fuhuş mafyaları ile bağlantısı yok. O derece suçlarla bağı yok ama çokça suçlara bulaşmış ve bulaşan birisi.

Sabetaycı ihanet teşkilatı için, elindeki habercilik gücünü ve çevresini sürekli olarak art niyetli ve haince kullanan birisi.

Sabetayist hainler, üç kola ayrılmış haldeler. Karakaşi, Kapani, Yakubi… Meral, Kapanilerden ve Türk milletine ve devletine durmaksızın ihanet ederken, ihanetlerine bir maske gibi kullanmak istediği Kamal Adıtürk de Kapanilerden… Samuel (İsmail) ise Karakaşilerden.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 10.12.2018 02:34)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s