Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (411)

Eskişehir Ticaret Odası üyesi AKPKK’li Neşet Gürsoy, Paris’teki eylemler üzerinden Türkiye’deki işçileri tehdit edip, “O yelekler 2 saatte kırmızıya boyanır.” dedi.

Mehmet Fahri Sertkaya

Neşet Gürsoy’un, başta Suriye olmak üzere çeşitli ülkelerde “cihat” maskesi altında BOP’çuluk ve CIA piyonluğu yapan İHH’nın Eskişehir Şubesi’ndeki aktif bir üyesi olduğu da biliniyor. AKPKK gibi IHH’nın da bir CIA/MOSSAD projesi olduğu somut deliller ile ispat edilebiliyor.

IHH’nın kurucularından biri olan avukat Zeki Çalışkan dahi bir gizli Hristiyan, gizli Mason ve CIA piyonu. Zeki Çalışkan’ın ortağı Murat Aksu da Büyük Kulüp üyesi bir Mason. Murat Aksu’nun babası Abdülkadir Aksu ise Türkiye’de uyuşturucu, fuhuş, insan kaçakçılığı ve benzeri pek çok suçun en merkezindeki kişilerden biri.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 10.12.2018 13:37)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s