Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (412)

Şu IHH’ya artık neşter vurulmalı. İki vatansever savcı, milyarlarca dolar vurgun vurulan, üstüne BOP’a yani Büyük İsrail Projesine hizmette kullanılan IHH’nın bel kemiğini kolayca kırabilir

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir Mason üssü olan Kızılay’a da hukuki müdahale yapılmalı. Daha kurban bayramında kurban vekaleti için topladığı paraların hesabını veremeyecek hale getirilmiş bu kurumun, Yemen bahanesi ile Masonların ve Ankebut Ağı’nın yeni vurgunlarına alet edilmesine müsaade edilemez. Yemen’i, BOP çerçevesinde Masonların, Siyonistlerin, Ankebut Ağı’nın bu hale getirdiği ve biz yıllardır “Yemen’de ölenler, aç kalanlar, perişan olanlar insan değil mi? Neden bu derece görmezden geliyorsunuz?” dediğimiz halde Kızılay da dahil kimsenin gerekli hassasiyeti göstermemiş olduğu gözler önündedir. Bir yardım kuruluşu, bu derece siyaset ve ihanet pisliğinin içine batmış surette yönetilemez.

Ey efendiler ve ey millet, biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti Mason biraderler, gizli hahamlar, Sabetaycı hainler, gizli kardinaller, çift kimlikli sürüngen omurgasız hainler ve ahlak tanımayan insan şeytanları memleketi olamaz. En doğru en hakiki tarikat, Mason tarikatı, Sabetaycı tarikatları, gizli Hristiyan tarikatları, Misyoner tarikatları değildir. Bunların çağdaşlık, demokrasi, laiklik, Atatürkçülük, Kamalizm maskeleri ardına sığınarak bizlere ettiği zulüm ve ihanet, tahammül edilesi gibi değildir. En doğru tarikat, hak olan İslam tarikatlarıdır. Şimdi bu haince sistemi çökertmek vaktidir.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 10.12.2018 13:57)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s