Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (413)

Talha Uğurluel’in FETÖ operasyonları kapsamında göz altına alınması, çok yanlıştır. Çünki…

Mehmet Fahri Sertkaya

Çünki Talha Uğurluel de Sabetaycı gizli Yahudi’dir ve Mason’dur.

Sabetaycı gizli Yahudi Cansu Canan Özgen’in gerçek ve hain yüzünü gözler önüne sermeye başlayıp da iyice ses getirdiğim sıra, Talha Uğurel’e de birkaç darbe vurmuştum. Hemen ardından Talha da geri çekilmişti. O sıralarda #HerŞeyAladağİçin dediğim o süreçte, bizim devletimizde bizden gözükerek bize karşı bu kadar insanlık dışı, kuralsız ve haince manevralar yapan, bizi kendi vatanımızda ezmek ve yok etmek isteyen basın ve medya personeli ile yazar, çizer, yorumcu takımını perişan etmeye niyetlenmiştim. Çokça kişiyi de oyundan düşürmüştüm. Bu çift kimlikli omurgasız sürüngen mahluk türü arasında, Hilal TV’de Müslüman bir programcı rolü oynayan Sabetayist Erdem Uygan dahi vardı ve hemen programları bırakmıştı. Caner Taslaman’dan, Emre Dorman’a, Emre Kongar’dan daha onlarcasına kadar, pek çok çift kimlikli hain ağır darbeler almıştı ve CIA bunları korumak için sözde sosyal ağlarında çok sinsice ayarlamalar yapmıştı. Yazılarım, videolarım yayılmasın diye sansürün şiddetini, herkesin fark edebileceği kadar artırmıştı.

Talha Uğurluel, Sabetaycılığını ve Masonluğunu da ifşa edeceğim için kendi iradesi ile Cansu’ya ve çevresine “Ben geri çekilmeliyim. Siz ifşa oldunuz ama ben de olacağım bu gidişle..” dedi. Çokça zaruret olmadıkça, Sabetaycı gizli Yahudi hainlere ait olan HaberTürk isimli TV kanalına ve arka planında bile Sabetaycı hainlerin bulunduğu Öteki Gündem isimli programa çıkmadı. Öyle panikledi ki başka TV kanallarına da fazlaca çıkmak istemedi ama tamamen yok olmak da istemediğinden Youtube kanalı üzerinden videolarla yoluna devam etmek istedi. İslam dinine ve İslam/Osmanlı tarihine dair bilgisi son derece yetersiz olan biri olup yaptığım bir kaç kısa tenkit videosu ile bile kilitlenip perişan olmasını sağlayabildiğim Talha Uğurluel’in, bu kadare vasıfsız haline rağmen bu derece meşhur ve medyatik olabilmesinin arkasındaki gerçek sebep de buydu: Gizli bir Yahudi ve gizli bir Mason olması…

Türkiye’de FETÖ diye bir paralel devlet yoktur. FETÖ de gerçek paralel devlet olan İçimizdeki İsrail’in bir oyunudur, projesidir. Bu hususta, yıllardır yüzlerce sesli, yazılı yayınlar yaptım. Onlara bakılabilir. FETÖ operasyonları İçimizdeki İsrail’e döndürülmelidir ve asıl adresini/hedefini bulması sağlanmalıdır.

Fatih Belediyesinin eski/müstafi başkanı Mustafa Demir de gizli bir Kürt Yahudisi ve Mason olduğu için, gizli Yahudiler olan Cansu ve Talha’ya meydan veriyordu.

Bu, öyle bir Ankebut Ağı ki “Paralel devlet” denince akla ilk ve tek olarak bunlar gelmeli. Gizli Ermeniler, gizli Yahudiler, Sabetaycı gizli Yahudiler, Kürt Yahudileri v.s. hepsi bir olup “içimizdeki İsrail” dediğimiz paralel devlet teşkilatını oluşturuyorlar.

FETÖ’yü planlayanlar, kuranlar, yayanlar, güçlendirenler, dünyaya yayanlar, devlet sistemimiz içinde teşkilatlandıranlar, İslam’ı ve Müslümanları içten yıkmaya ve Hristiyanlaştırmaya çalışanlar, hep bunlar… Said-i Nursi bile Ankebut Ağı’na çalışan gel-git akıllı, cahil, oyunlarla/hilelerle ve danışıklı dövüşlerle meşhur ve muteber yapılmış bir gizli Ermeni haindi. Cahillik ve zırva dolu Risale-i Nur ise Fener Rum Patrikhanesi’nde aylarca bir araya gelen Masonların, Hristiyan din adamlarının, Türk görünen gizli Yahudi hainlerin ortak mesaisi ile yazıldı. Aralarında bir de iyice derecede Arapça bilen, orta seviyede İslami ilimlere vakıf olan ve para için onlara çalışan bir hain imam vardı. Takıldıkça o hain imama danışıyorlardı. O sıralarda Said, bu çalışmalara hiç katılmıyordu. Yiyip içip keyif yapıyordu ve evi de patrikhaneye çok yakın bir yerdeydi.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 10.12.2018 16:38)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s