Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (414)

Kızılay’daki bombalı saldırının arkasında da Tayyip, Hakan Fidan ve Hulusi Akar var

Mehmet Fahri Sertkaya

Ankara Kızılay’da 17 Şubat 2016’da, askeri servisleri hedef alarak gerçekleştirilen bombalı saldırıda, resmi rakamlara göre 37 ölü 125 yaralı vardı.

Gerçek ölü sayısı çok yaklaşık olarak 120, yaralı sayısı ise çok yaklaşık olarak 150 idi. Ölenlerin bir kısmının bedenleri, asla bir araya getirilemeyecek kadar küçük parçalara ayrılmış olduğundan hiç kimse gerçek ölü sayısını kesinlik derecesinde belirleyemedi. Ölenlerin yaklaşık 70 kadarı ordu mensubu olduğundan sebep de gerçek ölü sayısı milletimizden gizlenmek istendi.


Bu saldırıda hedef ordumuzdu, ordumuza mesaj verilmek isteniyordu. Ordumuzda çatlak sesler çıkıyordu. BOP’a karşı duruyorlardı. AKPKK iktidarları üzerinden, millete çok başka gösterilerek, kahramanlık gibi gösterilerek yapılan pek çok şeyi vatana, millete ihanet olarak görüyorlardı. Milletin kandırıldığını, devlet sistemimizin, ordumuzun, askerlerimizin, hazinemizin, silah ve mühimmatımızın BOP yani Büyük İsrail Projesi kapsamında kullandığını, hiç acınmadığını, acımasızca ihanetlere maruz kaldığımızı görüyorlardı.

Bir şeyler yapmak istiyorlardı. Alttan alttan harekete geçmişlerdi. Organize oluyorlardı. Aralarında hususiyle vatan evladı mert bir komutanımız çok gayrete gelmişti ve o gün o saldırıda parça parça edilenlerin birisi de kendisiydi. Ankebut Ağı onları yakın takipte tutuyordu. Sonra bu Allahsızca, kuralsızca, vicdansızca ve insanlık dışı eylemin emrini de Şeytan’ın Konseyi verdi.

MİT’in hain kanadı ve başta Hakan Fidan olmak üzere, ordumuz, devlet kurumlarımız, sözde Türk basın ve medyası içindeki kripto kimlikli hainler organize olarak bu saldırıyı gerçekleştirdiler. Saldırı gerçekleştirilirken Rahip Brunson’un terör ağı kullanıldı. O vakit itibari ile Genelkurmay Başkanı olan hain Hulusi Akar da bu saldırının yapılacağını biliyor, mani olmak şöyle dursun, bir de Ankebut Ağı’na yardım ediyordu. Tayyip de her zaman bütün ihanetlerin ve Allahsızlıkların içinde hatta baş kısımlarında yer aldığı gibi bu katliamda da aktif olarak yer almıştı. Karay Yahudisi Boşbakan Ahmet Devitoğlu da bu ihanetin içindeydi ve sonrasında resmi konumunu kullanarak yaptığı açıklamalarla, kasten hedef saptırdı.

O kahraman komutanımız askerleri taşıyan otobüsün içinde değildi ama hemen peşi sıra trafikte olan özel aracın içindeydi. Saldırıyı yaparlarken hedef hem o araç hem de askeri servislerdi. Bunu yaparken hedefleri, o komutandan çok daha üst rütbede olup onun gibi gayrete gelmiş komutanlara göz dağı vermekti.

Mesaj, Genelkurmay Başkanı vatan haini Hulusi Akar’a değil, öyle bir hain başında iken bile dik durmaya çalışan Genelkurmay Başkanlığı’na verildi.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 10.12.2018 23:47)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s