Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (417)

Yedi kişiden oluşan Şeytan’ın Konseyi’nin ifşa edeceğimiz bir diğer üyesi de George William Casey Jr.’dır

Mehmet Fahri Sertkaya

22 Temmuz 1948 doğumlu George William Casey Jr. 10 Nisan 2007’den 10 Nisan 2011’e kadar Amerika Birleşik Devletleri Ordusu’nun 36. Genelkurmay Başkanı olarak görev yapan emekli dört yıldızlı bir generaldir.

Şeytan’ın Konseyi’nin diğer üyeleri gibi o da bir Satanist. Şeytan’a yani Azazil’e tapıyor. Azazil’e tapınırken, Müslüman ülkelerinden kaçırılmış Müslüman çocuklarını kurban ediyor. Bunlara, diğer konsey üyelerinin yaptığı gibi önden işkence ve tecavüz de ediyor.

20 Mart 2003’te başlatılan Irak işgalinde çok etkin olmuş, sürekli olarak askerlerine tecavüz, katliam, sapıklık emri vermiş bir insan şeytanıdır. Müslüman kadınların ve çocukların ırzına geçilmesini emir edip meydan/izin veren kişidir.

Irak’ta dünyanın gözleri önünde sergilenen ve dünya tarihine geçmiş şiddetteki işkencelerin arkasındaki insan şeytanı da bu heriftir. Hamile kadınlara tecavüz edilmesi ve karınlarının yarılıp kadınların ve bebeklerin katledilmesi emrini bile vermiş bir pisliktir.

George William Casey Jr. sanki Türkiye ABD işgali altında imiş gibi ve sanki Türkiye’yi bir işgal hükumeti yönetiyormuş gibi tavırlarla Türkiye’ye gelen ve her yere giren, herkese talimatlar yağdıran birisidir.

George William Casey Jr. Türkiye’de Kozmik Oda’ya bile defalarca girmiş, Türkiye’nin en mahrem sırlarını orada saatlerce kalarak okumuş/okuyan birisidir. Bunu yaparken yanında ABD’li, İsrailli ve İngiltereli emekli Siyonist/Mason generaller de vardı.

Recep Tayyip Erdoğan
Abdullah Gül
Ahmet Davutoğlu
Deniz Baykal

gibi kişiler (ki dördü de gizli Yahudiler), George William Casey Jr.’ın, Ankebut Ağı’nı yöneten Şeytan’ın Konseyi’nin yedi üyesinden biri olduğunu biliyorlar.

Numan Kurtulmuş
Süleyman Soysuz
Hakan Fidan ve benzeri ayardaki kişiler ise George William Casey Jr.’ın Ankebut Ağı içinde çok önemli birisi olduğunu biliyorlar ama Şeytan’ın Konseyi’nin üyesi olduğunu bilmiyorlar. Şimdi sayemizde öğrenmiş oldular.

George William Casey Jr Türkiye’ye sık sık gayr-i resmi yollardan giriyor. Bu gayr-i resmi giriş çıkışlarda Türkiye’deki ABD askeri üslerini kullanıyor. Bazen bu askeri üslerden, içinde George varken havalanan helikopterler, Karadeniz’deki bir ABD uçak gemisine de iniyor.

Ankebut Ağı’nın, dünyanın önde gelen organ merkezlerinden biri yaptığı Tükiyemizde, bunların Allahsızca sistemi üzerinden elde ettiği organların bir kısmı da ABD askeri üsleri ve sonra Karadeniz’deki ABD uçak gemileri kullanılarak yurt dışına çıkartılıyor. Ankebut Operasyonu başladıktan sonra bu trafik epeyi düştü.

George William Casey Jr, konsey içinde daha çok silah işi ile ilgileniyor. BOP konusunda da çok uğraşıyor. Bu nedenle Türkiye’ye hususi bir alaka gösteriyor. İsimlerini verdiğimiz asker/siyasetçi/bürokrat hainler sayesinde Türkiye’de bu kadar pis işler çevirebiliyor.

Ne yaptınız, araştırıyor musunuz

“Türkiye’nin Kozmik Oda’sında emekli bir ABD generalinin ne işi var?” diye?

“Bu emekli general nasıl oluyor da istediği her zaman Türkiye’ye kayıt dışı olarak girip çıkabiliyor?” diye?

“Bu general nasıl bir sistemin parçası ve Türkiye’de hangi siyasi, idari, adli yetkililerle ilintili?” diye

Bu ülkede, devlet gücü sadece vatansever Türklere mi yetiyor? Korkusuzca ihanetleri ve hainleri ifşa edip yazanlara mı yetiyor? Savcıların, hakimlerin görev tanımı mı değişti? Nerede bunlar?

Yetmedi mi bunca acı, göz yaşı, şehit, ihanet, patlama, katliam ve zavallı çocukların çektikleri? Kim hala neyi bekliyor?

Şu şartlarda susmak bile vatana ihanettir. Bir de bunları ifşa ettikçe karşımıza devletimizin gücünü çıkartmaya kalkan hakimlere ve savcılara sıkacağız. “Yazıklar olsun, hem sustular, korktular hem de bir adım daha ileri gidip onlardan oldular” diyeceğiz.

“Lanet olsun size, beceriksiz herifler!”

George William Casey Jr paylaşımlarımızı gördü. Şeytan’ın Konseyi’nde bağırdı, çağırdı. Daha çok David Bickham’ı muhatap alan atarları şu mealde idi:

“Bir işi beceremediniz. Şunların hakkından bir türlü gelemediniz. Bütün sistemi mahvettiniz. Bu sistemi korumak için neler neler yaptık. Dünyaya korku salıyoruz, bir hamlemizle bütün her şeyi değiştirebiliyoruz ama şunlar nasıl bir istihbarat tekniği kullanıyor da bütün her şeyimizi ifşa ediyor, çözemiyorsunuz. Lanet olsun size, beceriksiz herifler!”

Konsey üyeleri ona cevap veremedi. O da aniden sustu, çıktı gitti…

– S.a. hocam bu 7 ler konseyi arasinda ast ust iliskisi varmi? Kendi iclerinde birbirlerine talimat verebiliyormu


– v.a.s. Hayır yok. Birbirlerine talimat vermiyorlar. 13’er Meclisi onlara talimat verebiliyor. 3 Kabalacı haham konseyi de hepsini komuta ediyor. Onlar da doğrudan Şeytan’a yani Azazil’e bağlılar ve ondan talimatlar alıyorlar. Arada istisnalar da oluyor. Mesela Yemenli Ramazan dediğimiz büyücü şahıs, bu konseyleri fazla takmayıp doğrudan Azazil’e bağlı olan biri ve talimatları konseylerden almamıştı. Konseyler ve onlara bağlı belli başlı büyücüler bile çaresiz kaldığı için Azazil onu sahneye almıştı.

Bu insan şeytanını Türkiye sınırları dahilinde görenler, hemen sıksın. Herhangi bir askeri tesisimizde, MİT tesisinde, herhangi bir devlet kurumumuzda görenler derhal sıksın. Türkiye’deki ABD askeri üslerine giriş çıkışlarda denk gelinirse, icap ediyorsa o üs bunun üstüne yıkılsın ama bu şeytan itlaf edilsin. Karnı yarılarak şehide edilen ve karnındaki bebeği de katledilen Müslüman hanımların hakkı için, hamile oldukları halde tecavüz edilen Müslüman hanımların hakkı için, organ sistemlerine kurban olan on binlerce masumun hakkı için, BOP kapsamında katlettikleri milyonlarca insanın hakkı için, ayinlerinde Şeytan’a kurban ettikleri binlerce Müslüman çocuğun hakkı için, din için, vatan için, millet için, ümmet için, insanlık için sıkılsın.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 12.12.2018 01:30)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s