Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (420)

Çıldır bakalım, çıldır…

Mehmet Fahri Sertkaya

Hiç sevemedim, hoş göremedim şu “kadın psikolojisi” denen hali… Lakin o hal düşman saflarında olan bir kadının üzerinde olunca o kadar da kötü bir şey değilmiş be Meral. Hatta aranacak bir şeymiş. Gerçi yaşını başını da almışsın, belki senden daha oturaklı tavırlar bekleyenler de vardır ama yaşa da bakmıyormuş ki bu iş… Eğitim ve ahlak meselesi bu aslında bir yerde…

Nasıl yapıyorsunuz? Yani bu kadar bu işlerin içindeyiz, hala kolay kabullenemiyoruz. Yani insanlığı, insani bütün değerleri, vicdanı, insafı, hakkaniyeti nasıl toptan alıp da bir yana bırakıyor ve kural/sınır tanımaz acayip insan şeytanlarına dönüşüyorsunuz? Ne yiyor, ne içiyorsunuz da bu dönüşümü tamamlıyorsunuz?

Haydi söyle, en çok hangisine kızdın?

– Sabetaycı bir gizli Yahudi olduğunu, gerçek ve pislik yüzünü cümle aleme duyurmama mı?

– İYİ Parti denilen organize suç örgütünün gerçek yüzünü gözler önüne sermeme ve vekil görünen kripto Yahudi ve Mason çeteni ifşa etmeme mi?

– Kocan gibi görünen Tuncer Akşener’in de senin gibi Sabetaycı gizli Yahudi olduğunu, onlarca yıldır olduğu gibi şimdilerde de memleketteki her pis işin içinde olduğunu ifşa etmeme mi?

– Hulusi Akar ile gayr-i meşru ilişkin olduğunu ifşa etmeme mi?

– Hulusi Akar’ın nasıl bir kural tanımaz vatan haini olduğunu ifşa etmeme ve karşımda çaresiz bırakmama mı?

– Kendini bir nane zan eden sizlere bunları yaparken, aynı anda herkese ve her yere posta koymama mı?

– Cemaatimiz içinde Akademi Dergisi aleyhinde sahte yazılar/mailler dolaştırmanı, Aydın Doğan’la ve Zeki Çalışkan’la bu hususta paslaştığını ve cemaatimiz içinde sürekli olarak seninle paslaşan hainler olduğunu ifşa etmeme mi?

– Sana, Tuncer’e ve Hulusi’ye sıkılmasını istediğime mi? Buna rağmen hukuk yoluna gidemeyecek kadar suçlu, pislik, adi muzır varlıklar oluşunuzun gözler önüne çıkmasına mı?

Ya da bunların hepsine birden mi çıldırdın?

Gülüyorum… Seni ve senin gibileri çıldırtmak ve oyundan düşürmek… Vatana, millete, devlete, insanlığa hatta gelecek nesillere bu hizmeti yapmak benim vazifem. Haydi çıldır/ın, üstüme gel/in, uzadı bu iş, çatışalım da bitsin.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 12.12.2018 12:46)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s