Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (423)

Herkes şimdiden hazır olsun

Mehmet Fahri Sertkaya

Çaresiz değiliz. Aciz değiliz. Devlete ve millete bu kadar pervasız surette ihanetler ediliyorken oturup izleyecek değiliz. “Devlet gücümüz aleyhimize çevrildikçe asla taviz vermeyecek ve her ama her şeyi göze alıp her şeye teşebbüs edeceğiz” diyen kişileriz.

Hakan Fidan’a sıkılacak. Herkes buna şimdiden hazır olsun. Çok çok tedbirli olsa bile en fazla bir iki hafta içinde mutlaka indirilmiş olur. Sonrasında devlet gücümüzü kullanan hainler ve sözde Türk basın ve medyası haddi aşar tavırlar sergilerse, çoktan belirlenmiş onlarca büyük baş kişi daha hemen o anda indirilecek. Bunların bir kısmı basın ve medya patronları olacak. En başta da böyle bir hainden bu milleti devleti kurtardığımız için adli sistemi aleyhimize çevirmeye kalkacak hakim ve savcılara sıkılacak. O gün gelecek, bu millet bu hainden kurtarılmış olacak ve bu güne kadar tırsıp tırsıp duran hakim ve savcılar da o dosyayı yürütmeyecek.

Son derece kararlıyız. İlan ediyoruz. Herkes buna kendini hazırlasın ve akıllı olsun. #DevletBizimMilletBiziz ve daha fazla ihanete, şehitlere, kayıplara, terör örgütleri yapmış gibi gösterilen MİT katliamlarına, milli güvenliğimizin ABD’ye ve İsrail’e ve Ankebut Ağı’na teslim edilmesine izin vermeyeceğiz. Bizim karşımızda, bizim devlet gücümüzle dikleşen hiç kimseyi dik bırakmayacağız, yıkacağız. O gün geldiğinde devlet gücümüz bir bütün olarak aleyhimize döndürülmeye ve böyle bir pislik temizlendi diye olağan üstü müdahaleler yapılmaya başlanırsa, en merkezden gelecek talimatla bir anda 5-6 milyon kişi de sokaklara döküleceğiz. Belli başlı Mason ve kripto Yahudi aileleri de toplayıp alacağız. Altta kalanın adı da canı da çıksın. Bu, vatan, millet, devlet, din, akıbet, namus, haysiyet meselesi.. Hiçbir şeyden geri durmayacağız.

Bir daha kapıma keklikler gönderilirse de gece gündüz demeden, “Şahitler olur, siviller görür, hukuk yolu açılır” demeden açıkça sıkacağız. Neresi burası, Teksas mı? Kendi ülkemizde esir miyiz biz? Hakim ve savcılar bir şey yapacaklarsa, şimdi yapsınlar ve bu hainler güruhunu, arazide kullandığı çeteleri ile birlikte toplayıp alsınlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 12.12.2018 14:05)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s