Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (424)

Akıl sağlığı yerinde, her şey önceden planlandı, cinnet geçirmedi

Mehmet Fahri Sertkaya

▪️YİT saha personeli çok uğraştı ve Rize’de neler döndüğünü derinlemesine çözdü.

Rize Emniyet Müdürü kripto Yahudi ve Mason Altuğ Verdi, bir ucu Süleyman Soysuz’a kadar çıkan uyuşturucu mafyası ile çok iş tutmuştu. Son dönemde araları açıktı. Normalde o mafyanın uyuşturucularını yakalatmıyordu. Husumet oluşunca dikleşti, mafyanın malını(uyuşturucuyu) yakalattı. Mafyanın malı yakalanınca katil trafik polisi İsmail Hakkı Sarıcaoğlu, malı mafyaya teslim etti. Bu, daha önce de yaptığı bir şeydi. İstenmediği halde, hayatın/olayların akışı içinde zaman zaman bu mafyanın malına da Emniyet el koyduğunda, öldürülen yüz karası müdür ve bu gibi yüz karası polisler hep geri veriyordu.

Cinayet günü o görüşmede Müdür, trafik polisi İsmail Hakkı’ya çok ağır yüklendi.

Müdür: Sana kim dedi malı ver diye? Sen kimden emir aldın, sana kim diyor kafana göre takıl?

İ. Hakkı: Abi bana yap dediler yaptım. Zaten hep çalıştığımız adamlar?

Müdür: Yok öyle bir şey, bundan sonra benden emir almadan yapmayacaksın.

İ. Hakkı: Ya abi, seni mi, öbürlerini mi dinleyeceğim ben, şimdi ne yapacağım?

Müdür: Beni dinleyeceksin, ben senin amirinim (dedikten sonra ana, bacı karıştırarak çok ağır küfür ediyor.)

Katil polis İ. Hakkı zaten infaz emri verilmiş şekilde müdürün önünde iken bir de maruz kaldığı tavırlar ve küfürler iyice sinirlerini bozunca çıkıp silahını alıp geri gelip sıkıyor.

İ. Hakkı, malı teslim ettiği mafyanın başındaki herifle daha önce yan yana gelip görüşmüştü. Mafya lideri ona “Bak koçum! Seninle iş yapacağız. Malı getir. O herifi (müdürü) de vuracaksın. Nasıl vurursan vur, sonra da kavga ettik, şöyle böyle de, uydur bir şeyler. Bu herif işimize taş koydu. Nereden buluyor bu gücü. Görelim bakalım nasıl oluyor” demişti.

Katil trafik polisi İsmail Hakkı’nın ilk ifadesinde geçen “Ben ne yaptığımı, neden yaptığımı bilmiyorum. Nasıl yaptım ben bunu?” gibi sözleri kale alınmamalı. Soysuz’a ve Tayyip’e kadar uzanan bir temizeller operasyonu derhal başlatılmalı.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 12.12.2018 20:57)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s