Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (425)

Hain Hakan Fidan “Allah kahretsin. Geri zekalılar.” deyip elini çok sert şekilde masaya vurdu

Mehmet Fahri Sertkaya

Sonra, beni öldürtmek teşebbüsünde kullandığı ve bu gün bana operasyon yapmaya kalkıp üç kekliğini kaybeden mafyayı arayıp fırça attı. “Siz nasıl bir iş yapıyorsunuz? Senin adamların hiçbir işe yaramıyor mu?” deyince mafya lideri “Seninkiler bir işe yarıyorsa, seninkileri kullansaydın?” diye çıkıştı.

Bu defa hain Hakan Fidan “Bizim hesap verdiğimiz kişiler var, senin gibi başı boş değiliz. Bir adamı öldürmeyi beceremediniz” dedi

Mafya babası ona “Koskoca devletin adamısın, bir tane adamı öldüremedin. -İstediğim zaman istediğim adamı içeri alırım, yok ederim- tarzı konuşmalarını ne çabuk unuttun? Şimdi kalkmış bana muhtaç olmuşsun. Bir de kalkıp bana hesap mı soruyorsun? Yapabiliyorsan yap. Bak burada neler yazılıyor, biz hepsini okuyoruz. Şimdi bana hava atmayı bırak, başının çaresine bak. İşin içinde başkaları da varmış. Senin yüzünden benim işime de zarar gelecek. Bu işin sonunda benim işime zarar gelirse hesabını senden sorarım. Ayağını denk al” dedi ve telefonu yüzüne kapattı. Kapatırken son sözleri ağır küfür sözleriydi.

Telefon kapanır kapanmaz Hakan şaşırdı ve o mafya babasına “O. çocuğu” diyerek küfür etti. Sonra çok öfkeli bir şekilde ayağa kalktı, ileri geri gitti geldi. Sonra bir daha öfkeli bir şekilde “Kahretsin” diyerek elini masaya vurdu. Sonra sandalyeye oturup kafasını geriye attı. Sakinleşmeye çalıştı.

Şimdiden detayları ile her şeyi paylaşıyoruz ki bu haini MİT’in başından indirip bu millete, devlete ve bölge milletlerine bu kadar büyük iyilik yaptığımızda, karşımıza bizim devletimizin adli sistemini çıkartmayı deneyecek savcı ve hakimler olmasın. Olursa, onları da Hakan Fidan’ların adamı göreceğiz ve hak ettiği muameleyi yapacağız. Herkes hazır olsun, biz “adam” denemez bu şeytanlaşmış mahluku indireceğiz. Binlerce şehit Mehmetçiğin intikamını alacağız.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 12.12.2018 21:26)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s