Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (427)

Mehmet Fahri Sertkaya ceza evine konmadan önceki telefon görüşmeleri

Mehmet Fahri Sertkaya

“Eski bir dosyadan içeri alınıyorum. Ankebut konu içinde değil. Bu kadar acizsiniz. Bu yola ,bu davaya Adnan Oktar’ın delilsiz dosyası ile taş koyamazsınız, ki bu avukatlar bile içeride, ortada bir dosya bile yok.”

MehmetFahriSertkaya

13.12.2018

“Kafir devletler ayakta kalır zalim devletler asla ayakta kalamaz. Türkiye en fazla 2-3 ay içinde onların yıkıldığını görecek.Benim adım MFS ben buradan da çıkacağım,bu gözlerim onların asıldığını görecek, bunu böyle paylaş…”

#MehmetFahriSertkaya

(İlk yayın tarihi 13.12.2018 17:04)
 

Kod adım #mfs
Misyonum belli, akıncılardanım ve geri dönmemeye niyetlenerek cephe yarıyorum. Sona doğru ilerliyorum. Kısa bir süre sonra misyonum tamamlanacak ve arkamdan bir başkası gelecek ki onun kod adı #fsm

Onun bir ordusu olacak ki, dünya tarihinin en müstesna ordularından biri olacak. Bir tek mfs karşısında çaresiz kaldınız, fsm ve ekibi karşısında kahrolacaksınız.

Ve işte o, beklenen ikinci fethi gerçekleştirecek, İstanbul’u alacak, durmak bilmeden dünyanın dört bir yanını fethedecek. Değil Türkiye’de, dünyada bir İsrail bırakmayacak. Bütün uluslar arası gizli yapılanmaları da darmadağın edecek. Arzı nuzül-i İsa’ya hazırlayacak.

(İlk defa 2016 yılı içinde paylaşılmıştır)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(Yayın tarihi 20.11.2018 06:31)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s