Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (429)

Bizim davamız nam, san, şöhret, para, kadın, mal, mülk kavgası değil. Bizim davamız vatan, millet, ümmet, din, ahlak, namus, ahiret davası…

Mehmet Fahri Sertkaya

Bu devlet Türk’ün devleti ve gizli Yahudilere, gizli Ermenilere, Masonlara değil, Müslüman Türk’e hizmet edecek. Bu devlet sistemi, onlar üzerinden AB ülkelerine, ABD’ye ve İsrail’e değil, Müslüman Türklerin idaresinde İslam alemine ve gelecek nesillere hizmet edecek.

Bizim davamız nam, san, şöhret, para, kadın, mal, mülk kavgası değil. Bizim davamız vatan, millet, ümmet, din, ahlak, namus, ahiret davası… İçimizdeki İsrail’i de, onun çalıştığı çoktan batak ülkeleri de ezer geçer, davamızdan taviz vermeyiz. Herkes haddini bilecek. Bu devlet sistemimizi aleyhimize döndürmeye kalkan herkes cezalandırılmaya başlayacak. Onların devri bitti, gün, bizim günümüzdür.
https://goo.gl/ajnKUh

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 15.12.2018 07:38)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s