Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (431)

Hazırlanın! Diyarbakır Memorial Hastahanelerini yıkacağız, dünyayı sarsacak gerçekleri en somut ispatlarla bütün dünya ile paylaşacağız

Mehmet Fahri Sertkaya

-Hayırlı olsun, kurtuldunuz demek….


-Gerçekten kurtulduğunuza çok sevindim, inşallah orada size maddi, manevi kötü muamele yapmamışlardır…. Bunun için hakikaten çok dua ettik… Bir de ailenizden veya yolumuzdan sizinle ilgilenme imkanı olan oldu mu orada… Bunları akademi de paylaşırsanız herkes çok rahatlayacak eminim….


+ sağ olun


+ evet şimdilik kurtuldum ama sıkıntılar henüz bitmedi


+ Birkaç gün içinde birkaç bavul dolusu somut ispatla ve yanımda bu hizmetlerin içinde bulunmuş, pek çok olağan üstü suçu izlemiş, takip etmiş ve kayda almış yüzlerce kişi ile birlikte yeniden teslim olacağım


+ Bunu onlar seçtiler, çok ikaz ettim, dinlemediler.


+ Öyle ise onların seçtiği yoldan gideceğiz. Bakalım Türkiye’nin onlarca önde gelen ilinden aynı anda adliyelere, jandarma birimlerine, Emniyet birimlerine, valiliklere verilen onca somut ispattan sonra kim devlet gücünü durdurabilecek.


+ Her hangi bir fiziki eziyet, işkence görmedim. Bunların büyücülükleri, sihirleri bitmek bilmiyor, onlar biraz vakti aldı, yordu, yıprattı.


+ Sistemimizi çözemediler, Hiç açık bulamadılar. Kimseyi ifşa edemediler. Sıfır zararla atlattığımız gibi şimdi bir de karşı atağa geçeceğiz.


+ Bu kitapsızlar fırsattan istifade Diyarbakır Memorial’larda yeniden insan kasaplığına başlamışlar bile… Yeni ekipler getirmişler. Gerekirse oraları yüz binlerce kişi basacağız. Diyarbakır’ın Emniyet müdürünü, valisini, adli ve idari yetkililerini de bu insan kasabı ekibin yanında, hastahane denilen insan mezbahasının önünde sallandıracağız. Biz bu yola baş koyduk, Ankebut Operasyonu hız kesmeden, durduralamadan devam ediyor, edecek.

(İlk yayın tarihi 15.01.2019 11:38)

-Teslim olacağınızı yazmışsınız, kasteddiğiniz delil teslimi mi, yoksa sizi geçici olarak mı salıverdiler de tekrar mı tutuklayacaklar?


-Soruyorum ama mazur görün…. Malum “müminler bir vücudun azaları gibidir, biri ağrıdığında,gibi diğerine de tesir eder “mealindeki hadisi Şerif deki gibi bizde, bizden olanlar için çok üzülüyoruz…


+ Evet, geçici olarak bıraktılar. 9 saat sonra teslim ol dediler, ben olmadım. Dediğim gibi yapacağım. Onların elini kolunu hukuki zeminde bağlamak ve hamlelerini şiddetli bir şekilde aleyhlerine döndürmek bizim için mesele bile değil.


+ Bir günde on beş kadar dosyadan ifade verdim ya da sözde yargılamalara muhatap oldum. O kısımlar da hep skandal. Eşkıya hukuka gitmiş, bin türlü somut ispatı olan bizleri ezmeye teşebbüs edebilmiş. Her yerde masonik bağlantılar, rüşvetler, tehditler, yukarıdan gelen talimatlarla iş çevirmek istediler. Uzun uzun sesli anlatacağım, savcı ve hakim isimleri de vereceğim. Benim karşımda, nasıl konularda nasıl ifade aldılar, ne kadar ileri gittiler ve ne kadar somu ve vahim gerçeği görmezden gelebiliyorlar anlatacağım.

+ Ortada bir hukuk sistemi falan yok ve sistem bu kadar ayardan çıkartılmışsa, hem hukuki zeminde karşılıklar verip kuralına uyacağız hem de milyonlarca kişi meydanlara, adliyelere dolup “Yeter artık, bu kadar olamaz, utanmaz, sıkılmaz, Allah’tan korkmaz acayip mahluk türü, yıkılın” diyeceğiz.


-İçerde ne kadar tutucakları belli mi?


+ Avukatlarım dedi ki “Bunlar sistemi bu hale getirebildilerse ki getirdiler, istedikleri herkesi istedikleri kadar tutarlar.”

Ben de aynı kanaatteyim ama beni zor tutarlar. Yaşayacağız göreceğiz. İşte ben alemin önünde restimi çektim. Kaç saat oldu beni arayan soran yok. İsterlerse ordu kaldırsınlar, beni içeride tutmaya güçleri yok ve bunlara çalışan hakim ve savcıları hızlıca oyundan düşüreceğiz


-Allah yardımcınız olsun, dua ediyoruz, belliki minareyi çalan kılıfı uydurabiliyor…


+ Amin. Evet öyle ama Allah minareyi çalanlara da mühlet veriyor ve bir gün o mühlet doluyor. İşte o güne bir iki ay kaldı


+ Her şey hızlıca aleyhlerine dönecek, iyice dara düşecekler, her gün daha perişan olacaklar ve bir iki aya yıkılacaklar


-Mevlam bu zaman zarfında bizi de şaşırtmasın, sebat ı kadem eylesin, cümle ihvanımıza sizlerin uğruna koşturduklarınızı anlamayı nasib etsin… Aminn


+ amin

Tahliye olmadım. Firariyim. An itibari ile Türk Guguk Sistemini tanımıyoruz, itaat etmiyoruz. Bunlara kulluk eden sözde hakim ve savcıların hepsini isim isim biliyoruz ve hepsini çevirip alacağız. Bu oyunun tadı kaçtı. Böyle olmasın diye bin kere ikaz ettik anlamadılar. Ortada hukuk falan yok “Ben seni alırım, senin devlet gücünle ezerim” diyerek millete posta koyan bir avuç ahmak hain var.

(İlk yayın tarihi 15.01.2019 12:12)

Bu güne kadar seninle danışıklı dövüşmesi emri verilen ve bu emri uygulayan gizli Ermeni ve CIA piyonu Kemal Kılıçdaroğlu karşısında bile bir hiç olarak kaldın. O bile, yeni aldığı talimatlar nedeni ile, bu defa seninle danışıklı dövüşün ötesinde dövüşüyor. Seni sen yapanlar seni indiriyor. Bunu da Ankebut Operayonu sağladı, sağlıyor. Azıcık çapın olsaydı, her şey başka olabilirdi. Sen, böyle dara düştüğü bir anda burnunu biraz olsun sürtmek ve taktik manevralar yapmak yerine, herkesi mahkemelerle, ceza evleri ile durdurabileceğini zan edecek kadar basit ve ahmak bir piyonsun!

Kaldır ulan orduyu, Emniyeti, bütün devlet gücümüzü üstümüze, şayet gücün yetiyorsa? Vallahi ona bile hazırız ve o şartta bile bu vatanı, bu devleti siz hainlere bırakmayacağız.

Fırat’ın Doğusu diye diye çevirdiğiniz ihanet tiyatrolarını da bozacağız. Kurdun dişine kan değdi Tayyip!

Süper Haber TV, bir haber sitesi değildir. Basın kuruluşu değildir. Gerçek bir hukuk sisteminde bir saat bile açık bırakılmayacak bir fitne, yalan, ihanet üssüdür. Sahibi Cengiz Er, Şerdoğan’ın yeğenidir.

Çakal sürüsü kurdu pusuya düşürünce, kurt nasıl kurtulacağını değil, intikamını nasıl alacağını düşünür.

Her şey orta oyunu

ABD ile en ufak bir gerginlik yok. YPG’den yana en ufak bir sıkıntıları bile yok. YPG, diğerleri gibi elleri ile kurup yönettikleri bir örgüt. Kısmen Rus ve Esad cephesine geçmeler olmasının dışında arızalı bir hal yok. Şu anda devletimizi idare edenlerle Siyonistler, ABD’liler tamamen danışıklı dövüşüyor ve BOP bitmesin diye Mehmetçiklerin yüz binlercesi ateşe atılıyor. Biz, bu millet, BOP’un, İsrail’in, ABD’nin safında değiliz. Gidip kendileri savaşsınlar, askerlerimizi orada kırmalarına izin vermeyeceğiz. BOP’un Suriye bataklığına batacağını 2000 yılında bile anlatıyorduk. Sözde halk hareketleri başlatıldığı anda da hemen inanarak söyledik. İnanıyoruz, Suriye’de 3. dünya savaşı patlak verecek ve biz Afrin ya da Fırat’ın Doğusu tiyatroları ile bizi 3. dünya savaşında Siyonist cephede harbe sokmak isteyen hainlere meydan bırakmayacağız. Bunlara yardım eden yetkili hukukçuları ve basın/medya personelini bunlarla birlikte asacağız.

Tayyip, kaleminin kırıldığını kesin surette biliyor. ABD ve İsrail’den ve konseylerden gelen bu gibi çılgın emirleri aslında uygulamaya dökmek istemiyor. Lakin sırtını dayayacağı kimsesi yok. Ne yapacağını da bilemiyor. Üç beş hain sebebine koca devletimiz, vatanımız ve ordumuz ateşe atılıyor. Bu oyunun oynanmasına aracılık eden basın ve medya personeli de kesinlikle ama kesinlikle idam edilirler. Bunlar, hala oynayacaklarsa bu oyunu, kefenlerini giyerek oynasınlar.

Söylemedi demeyin; etrafımda size çalışan polis, sivil polis, istihbarat elemanı, CIA’cı ya da benzeri kişilerin dolaştığını, kenar köşe tuttuğunu, bana müdahale etmek istediklerini ya da fiziki takip yapıldığını görürsem (ki mutlaka haberini alırım), tek talimatımla onları aldıracağım.

Bu defa cesetleri yok ettirmeyeceğim. CB Külliyesinin ya da ABD Ankara Büyük Elçiliğinin kapısına attıracağım. Çok ciddiyim, inanmıyorsanız, haydi isterseniz bir deneyelim?

Hakan Fidan için de hazırlanın. Ben içeride idim diye geri duruldu. O vatan haini alçağı vuracağız.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 15.01.2019 11:38)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s