Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (433)

Bu saat oldu, bu kısmını henüz kimse sormadı da ben yazayım

Mehmet Fahri Sertkaya

Ankebut Operasyonu kapsamında ismini andığımız ve çok çok sert/ağır şekilde suçladığımız Tayyip’ten tutun, bakanlardan, vekillerden, parti liderlerinden, iş adamlarından, devlet memurlarından, basın/medya patronlarından ve çalışanlarından hiç kimse şahsımdan davacı olamadı, olamaz da…

Kimse üzerime polis/jandarma gücü ile de gelemedi ve gelemez de… Ben, önceden birikmiş çok yüksek sayıda davaları/şikayetleri temize çekmek için, normal asayiş ekibi sivil araçla kapıma gelmişken ve aslında beni bulamamış ve çapraza çekmişken kendim çıktım yakalandım.

Ümraniye E tipi kapalı ceza evinden çıkmama yakın zamanda, Ocak ayının 10’unda beni ceza evinde SEGBİS’e çağırdılar. Görüntülü ve sesli olarak ceza evinden mahkemeye ya da savcıya bağlanılan SEGBİS sistemi sayesinde, bir savcılık ifademi aldı. Yeni bir dosya karşıma çıktı ve müşteki kaymakam Atilla Kantay’dı. Ankebut Operasyonu kapsamındaki yayınlar kendisine Whatsapp’tan atılıp alaka göstermesi istenince engelleyecek kadar panik yapan bu kaymakamın da gizli Yahudi ve Mason olduğunu yazmıştım. Ne gerekçe ile şikayetçi olmuş henüz bilmiyorum ama çok güldüm. “Bu herifin değişik tip denilen tiplerden olduğunu bana demişlerdi ama bu kadarını da beklemiyordum” dedim. Susma hakkımı kullandım ve o şikayeti de büyük bir sükunet ve zevkle aleyhlerine çevireceğim. Biz ihbarlar yapıyoruz, biz suç duyuruları yapıyoruz da karşımızda devlet sistemimini ve adli sistemi kilitlemeye çalışıyorlardı, böyle bir şikayet dilekçesi bizim için tabir caizse ballı kaymak oldu.

“Hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşadım.”

Daha sonra kurum ve şahıs isimleri vererek toplamda belki onlarca saatte sesli anlatacağım şu bir ayda üstüme nasıl oyunlar oynandığını ve ne skadallar yaşandığını ama şunu da şimdiden kısaca yazayım.

Ümraniye E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda SEGBİS sistemi başında vazifeli memur arkadaş, henüz ben bir yorum yapmadan “Hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşadım. Şu evrakları görüyor musun? Normalde bu evraklardan gelir, biz gelen evrakı işleme alırız, mahkumu çağırırız buraya, gelir kamera, mikrofon ve ekran karşısında ifadesini verir. Lakin ortada senin evrakın falan yok. Her şey telefon trafiği ile bir acayip şekilde döndü. Savcılık bizi aradı, acilen seni istedi. Her şey bir anda oldu bitti. Ben bir şey anlamadım. Daha sonra bize senin evrakın gönderilirse ben senin koğuşuna gönderiririm” dedi.

Gizli Yahudi ve Mason Kaymakam Atilla Kantay, o günlerden çok çok öncesinden “mfs’den şikayetçi olacağım” deyip durduğu halde olamamıştı. Hatta ben “Olsun da görelim” tarzı paylaşımlar bile yapmıştım, tiye almıştım. Ben içeri girdikten sonra üstlerini aramış, daha önce kendisine “Bu iş ciddi, düşünmeden hareket etme. Şu anda mfs’ye karşılık verme” diyen Mason üstleri, “Sen şimdi davacı ol ondan” demişler. Masonik bir çark işletilmiş.

Biz de bir gösterelim bakalım bütün milletimize, bu devletimiz Masonların babalarının çifliği mi, bu sistem içinde neler döndü, dönüyor. Alsın bunu da koşa koşa dava etsin mr Kantay… Hatta istiyorsa o Mason üstadları da davacı olsun 😄

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 15.01.2019 18:50)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s