Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (435)

Bana bak hain herif!

Mehmet Fahri Sertkaya

Siyah bir araç içerisinde, operasyonel faaliyetler için yetiştirilmiş 30’lu yaşlarda üç erkek adamın etrafımda turluyor. Günde birkaç kere araçları ile kapımın önünden geçiyor. Bir kez daha geçerlerse alacağız. Paket yapıp MİT’in kapısına atacağız. Üzerlerine de “YİT’ten MİT’e hediyedir” yazacağız

Sen akıllanmayacaksın o belli ama ben ikaz etmiş olayım. Ve bilmeni isterim, bunlar seni kurtaramaz. Çok zamanın kalmadı.

“Fırat’ın Doğusu” deyip durduğunuz tiyatrolar neticesinde bir tek Mehmet’in canına bir şey olsun, seni elimizden ne NATO, ne İsrail, ne CIA alabilir.

Ben içeride iken mekanıma iki keklik göndermişsin. Önce gündüz bir geçerek göz taraması yapmışlar. Sonra gece kapıma gelerek zorlamışlar, açmayı denemişler ama açamamışlar. Takım elbiseli, otuzlu yaşlardaki bu iki kişinin görüntüleri var, kimliklerini belirledik. Sen söyle, alıp diğer kekliklerin gibi uzun uzun öttürelim mi, öttürüp herkes dinlesin diye internete verelim mi?

Ya da “Yazıklar olsun. Devletimizin çok kritik öneme sahip kurumlarından MİT’in başında işte bu kadar çapsız, öfke kontrolünden aciz, kadın aklı ile davranan, ilimsiz, fikirsiz, şuursuz bir hain var. Ve bu haini bir hiç iken israil’le danışıklı dövüştürerek sözde kahraman yaptılar. Şimdi de tefeci pisliğin teki olduğunu komşularının da doğruladığı bu insan şeytanını adamdan sayıp vatan/devlet meselelerinde böyle bir pisliği öne çıkartıp bunun gibiler üzerinden Suriye bataklığına ordumuzu çekiyorlar. BOP için beleş asker yapılıyoruz” deyip uzun uzun anlatımlar yapıp her yerde paylaşalım mı?

Ha bu arada, girebilselerdi, çıkışları yoktu.

Şu bakışı bir de bana atsana, beynine “fatal error” verdireyim?

Sahi, ben, senin hakkında neler yazdım, ne kadar zaman geçti ve hatta “sıkın” bile dedim, şimdilerde “sıkacağız” da diyorum, sen neden benden davacı olamadın?

Yoksa, dur, hayır, nolamaz, sen kendini bir nane zan eden bir hiç olduğunu mu kabullendin? Seni geçtik, seni oraya getirip orada tutan uluslar arası sistemi tınmadığımızı bile görüp mü sarsıldı?

Şimdi siz koca orduyu ihanetlerle bataklığa sevk edeceksiniz, çıkmaz yola sokup “Haydi aslanlarım, gazanız mübarek olsun” diyeceksiniz ve koca millet/devlet bunu anlamayacak ve size meydanı bırakacak mı zan ettin?

Sen bence CIA merkezine bir daha git, yeniden ağla, zırla onlara ve yardım iste. Çünkü siz Türk’ün sabrını iyice zorluyorsunuz ve Türk’ün gücünü göreceksiniz.

Fark ediyor musun Hakan? Gidişim sessiz olmuştu ama dönüşüm muhteşem oluyor. Nasıl gülüyorum, nasıl keyifliyim, nasıl moralliyim, nasıl dinlenmişim bir bilsen, bir görsen, iyice kahrolursun. 😁

Sana sıkılması kısmını geçtim, o iş zaten sağlamda ama sana sıkacak vatan evladını ezmelerine mani olacak ve senin gibi bir haini durdurup milleti ve askeri koruduk diye guguk sistemi ile manevra yapmak isteyeceklere mani olacak planlamaları yapıyorum şu anda… Çok büyük ihtimalle, o sözde savcı ve hakimlere de sıkacağız.

Bir gün benim seviyeme erişirsen, kekliklerini çıkart aradan, hiç çekinme, çık sen gel, “derin” muhabbetler ederiz seninle…

Ha bu arada, senin buralara getirilmende kritik payı olan Ahmet Devitoğlu hakkında “O karay Yahudisi değil, aslında gizli bir Hristiyan” diyenler var. En iyi sen bilirsin, gizli Yahudi mi, gizli Hristiyan mı?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 15.01.2019 20:37)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s