Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (438)

Şu anda Diyarbakır Memorial hastahanesinin altındaki gizli bodrum katlarında çok sayıda kurban bekletiliyor

Mehmet Fahri Sertkaya

Bunlar öldürülecek ve organları alınacak. Bunların 16 kadarı 7-12 yaş arasındaki çocuklar. 5-6 kadarı 20 yaşlarındaki gençler. 10 kadar da 15 yaşlarında olanlar var. Çocuklar oyalanıp kandırılıyorlar. Gençler ise zihin kontrolündeler. Şuurları bulanık ve nasıl bir sona gittiklerini akledemiyorlar.

Bu çarkın işlerliğini daha önce bozmuştuk. Panikle sistemi toplamışlardı. Elde kalan çocukları da izmir’de kaza süsü vererek öldürmek istemişlerdi. Hiçbir insanın bir saniye bile tahammül edemeyeceği böyle bir Allahsızlığı inatla devam ettirmek istiyorlar. Karşımızda devlet sistemini bile kilitlemişlerdi. Öyle anlaşılıyor ki onbinlerce ya da yüz binlerce kişi ile oraları basacağız ve vali ile Emniyet müdürünü de yanlarına ekleyip hepsini hemen oracıkta asacağız.

Şu anda oradaki bodrum katlarından birindeki bir masada içi/organları boşaltılmış bir erkek çocuk cesedi var. Yaklaşık 8-9 yaşlarındaki bu çocuk siyah saçlı ve beyaz tenli. Daha önce Pakistan’dan, Afganistan’dan ve Suriye’den Kızılay yardım TIR’ları ile getirdikleri çocuklar ve yetişkinler genellikle esmer tenli idiler. Bu zavallı çocuk muhtemelen TC vatandaşı bir ailenin çocuğudur ama YİT’in kesin bilgi olarak aktardığına göre Kızılay hala bu organ mafyası tarafından kullanılıyor. Hala Kızılay TIR’ları geri dönerken organ mafyasına çocuklar ve yetişkinler getiriyor.

Önceki kadar çok tıbbi cihaz yok ve ekip o kadar kalabalık değil. Önceki sefer Diyarbakır Memorial hastahanesinin altındaki iki gizli bodrum katını temize çıkartırken çok çok paniklemişlerdi. Suç üstü olmak tehlikesi ile yüzleşmişlerdi. Bütün Mason teşkilatı ve içimizdeki israil seferber olup devletimizin işlerliğini durdurmuş hatta CİMER 13 gün kapatılmış ve bütün devlet erkanı Diyarbakır’a koşup baskı oluşturmuş ve skandal kapatılmıştı.

Bunlar o kadar Allahsız bir mahluk türü ki eskisi kadar geniş kapsamlı olmasa da yeniden bu organ işine başlamışlar.

Bunlar, YİT’ten aldığım çok sağlıklı bilgiler. Biraz daha oraya Jandarma, polis, asker, savcı, hakim gücü ile müdahale edilmezse biz Süleymanlılar cemaati olarak milyonları oraya toplayacağız. Böyle bir şey yok, buna insan olan saniye tahammül edemez.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 15.01.2019 22:11)

12 yaşlarında zavallı bir çocuk

Şu anda Diyarbakır Memorial Hastahanesinin gizli bodrum katındaki masada cansız yatan ceset, 12 yaşlarında beyaz tenli, siyah saçlı bir erkek çocuğuna ait.

Sistemlerini dağıtmıştık ama çok daha küçük çaplı da olsa son günlerde yeniden bu insanlık dışı vahşice /sadistçe işlere aynı mekanda devam ediyorlar.

Önceki gibi kompleks bir sistem yok. İki gizli bodrum katından altta olanında parmaklıklar, hücre sistemleri mevcut ve orası insanları parçalamak için tesis edilmemiş.

O katın üstündeki diğer gizli bodrum katında ise her yer hastahane ortamı gibi. Yerler krem rengi fayanslı, duvarlar gayet kaliteli beyaz boyalı…

Üst bordum katın da tamamı aktif olarak kullanılamıyor. Oradaki sadece birkaç oda an itibari ile aktif şekilde organ mafyası tarafından kullanılıyor.

Diyarbakır Memorial insan mezbahasının gizli bodrum katlarında an itibari ile organları için insan parçalayan ekipte ikisi kadın, ikisi erkek dört kişi var. Dördü de doktor. Bunlar, o binadaki hastahanenin çalışanları arasında olan kişiler değiller. Lakin kurbanlar tünelden gizli bodrum katlarına getirilseler de bu sözde doktorlar, özde sadist canavarlar, gizli katlara bina içindeki girişlerden giriyorlar.

Elde edilen organlar da tünellerden çıkartılmıyor, hastahane binasından dışarı ambulanslar ile çıkartılıyor. Daha sonrasında uluslar arası dağıtım için uçaklar kullanılıyor.

Diyarbakır’daki ABD askeri üssü eskisi kadar yoğun olarak değilse de yine bu organların yurt dışına çıkartılmasında kullanılıyor.

Bu gece sabaha doğru operasyonlar başladı.

Emniyet birimlerimiz içindeki vatanseverler, YİT’in istihbaratlarına dayanarak yaptıkları çalışmalar neticesinde somut ispatlar elde ettiler ve organ mafyası içinde faaliyette olan ve ne yazık ki kendilerine doktor denilen canavarları sessizce toplamaya başladılar.

Operasyonlar eş zamanlı olarak Ankebut Ağı’nın uyuşturucu, fuhuş, silah ve diğer kara para kaynaklarına da yapılıyor. Bu böyle olmasaydı, cemaatimiz milyonlarca kişiyi meydanlara indirecek ve ardından milletmizden on milyonları daha çekecekti.

Ankebut Operasyonu kapsamında Emniyetimizin yaptığı bu operasyonları durdurmaya, operasyonlarda saf tutmuş vatan evlatlarına zarar vermeye dönük teşebbüsler görülürse, bunların kaos planından önce memleketi biz karıştıracağız ve son derece inanarak ve ciddiyetle yazıyorum ki on milyonları sokaklara dökeceğiz.

#DevletBizimMilletBiziz ve içimizdeki İsrail’i yok edeceğiz.

Organları için yurt dışından kurbanlar, eskisi kadar yoğun olmasa da yine Kızılay’ın TIR’ları ile de getiriliyorlar.

KIzılay’ın bu Siyonistler tarafından bu işlerde kullanıldığını ifşa etmemiz, tedbirler almalarına ve temkinli davranmalarına sebep olmuştu. Şimdilerde kurbanları yurt içine getirme işinde yoğun olarak Coca Cola’nın TIR’larını kullanıyorlar.

Organ işinde Hulusi Akar, PKK ve IŞİD el ele, kol kola

Organlarını almak için yurt dışından ülkemize getirilen kurbanlar PKK’ye teslim ediliyor. Bunlar çocuk, genç, yetişkin, kadın, erkek demeden bir arada tutuluyor. Bedenleri kullanılacağı için dikkat ediliyor. Çok aç bırakılmıyorlar ve bedene zarar verecek darbeler vurulmuyor ama yine de çok kötü muamele görüyorlar. Kadınlardan, genç kızlardan ve çocuklardan bazılarına tecavüz de ediliyor.

Bu kurbanların tutulduğu mağaraların bilgileri vatan haini alçak Hulusi Akar’a bildiriliyor. Sonra terör örgütüne karşı yapılan operasyonların bu alanlara yayılmasına Hulusi ve ordumuz içindeki diğer hainler izin vermiyor. Askerlerimiz başka yerlere yönlendiriliyor. Kimse uyanmasın diye bazı teröristler gözden çıkartılıyor ve askerlerimizin yönlendirildiği yerlerde av olmaları sağlanıyor. Bu şekilde basın ve medyada, terörle gerçekten mücadele ediliyormuş havası da oluşuturuluyor.

Bu kurbanları sakladıkları mağaralar zaman zaman değiştiriliyor. Hep aynı bölge ve mağalar tercih edilmiyor. En güvendikleri mağaralarda bile en fazla 20-30 gün duruyorlar ve sonra tedbiren yer değiştiriyorlar. Kurbanlar bu mağaralardan hastahane görünümlü insan mezbahalarına dağıtılıyor. Memorial, Medical Park, Medipol, Başkent Üniversitesi hastahaneleri hep bu sistemin parçaları ve bunları daha önce detaylıca yazmıştık. An itibari ile TC’nin Sağlık Bakanı olan pislik herif de bu sistemin bir parçası…

Kurbanlardan kan alınıyor. Testleri yapılıyor ve sınıflandırılıyorlar. Sonra müşteriler belirleniyor. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre kurbanlar seçiliyor ve bir seferde 15-20 kişilik gruplar halinde hastahane denilen mezbahalara götürülüyorlar.

Zaman zaman başka ülkelerden doktorlar da geliyor. Müşterileri, çok yüksek para vererek satın aldığı organını riske atmak istemediğinde, bu doktorlar organları sağlama almak için geliyor. Bu, doktor denilen caniler, organları kendi elleri ile ama bunların sistemlerine dahil olarak alıp götürüyor.

Türkiye’deki milyonlarca kişinin kan/doku bilgilerine sahipler. Şayet Suriye, Afganistan, Pakistan, Irak, Afrika ülkeleri, Bangladeş ve benzeri yerlerden getirilen kurbanlardan hiçbirinin kanı/dokusu müşteriye uygun düşmüyorsa, müşterileri için TC vatandaşlarından uygun olanları kaçırıyorlar. Bunu çok riskli gördükleri için fiyatı çok yükseltiyorlar.

Bu vahşice, sadistçe işte PKK kadar IŞİD’i de kullanıyorlar. IŞİD üzerinden organ işi yaptıklarını zaten yıllardır dünyanın bütün devletleri biliyor.

(İlk yayın tarihi 16.01.2019 20:22)

Ankebut Ağı’nın Türkiye’deki organ işlerinde para transferleri kısmında kullandığı bir zengin adamı geçen sabaha doğru göz altına alınmıştı. O kadar sağlam deliller ile göz altına alındı ki bütün Ankebut Ağı bir araya gelse onu kurtaramazdı. Ankebut Ağı vaziyete baktı ve “Deliller çok sağlam, hiçbir şey yapamayız. Adamımızı Emniyet’in ve adalet sisteminin elinden alamayız” dedi. Adamları hala Emniyet’in elinde ve operasyonların arkası da gelecek.

(İlk yayın tarihi 17.01.2019 20:06)

-Abi valla sen cikmadan 1 gün ya da 2 gün önce içimden dua ettim insaAllah fahri abimizde çıkar diye içerlenerek o an kalbende çıkacağını hissettim biliyordumda. Paylaşimlar yine 10 numara abi bu son polis operasyonu organ mafyasına yönelik pamuk ipliği gibi çözülecek olaylarin baslangici gibi duruyor Allah o polislerden razi olsun bunun sonu durmaz tüm emniyet savcilar bir bir delillerle en üste kadar işi götürecek gibiler. Bu kilcal damarlar epey temizlenip atar damara rahatca ulasilcak gibi mikroplar temizlenirmen bas mikroplar caresizce izlicek gibiler zaten akademiyi takip etmeyen savci polis hakim kalmadi gibi birşey.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.01.2019 07:23)


 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s