Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (441)

İntihar etmedi, öldürüldü

Mehmet Fahri Sertkaya

Park halindeki aracında ölü bulunan Antalya il Emniyet Müdür Yardımcısı da iç çatışmada öldürüldü. Öldürtenler arasında alçak vatan haini Hakan Fidan da var. Detayları aktaracağız.

Detayları aktacağız ama önce şu 29 Kasım 2018 tarihli (bu tarihten yaklaşık 15 gün sonra müdür yardımcısı ölü bulundu) yayını hatırlayalım.

  1. sınıf bir it

Sokak itleri, bu Mehmet Murat Ulucan’ın yanında çok şerefli/faziletli kalır. Harun Çoban’ın skandal şekilde tutuklanıp ceza evine konmasında büyük payı olan, devlete değil hainlere kulluk eden adi ve hain herifin teki… Fotoğrafından sıfatına bakanın bile zaten midesi ekşiyor. Türlü türlü pis işleri, adilikleri, suçları var. Rüşvet yemek çok çok sıradan olmuş.

Mason ve gizli Yahudi hain bakanların yasa dışı emirlerine hiç sıkıntı duymadan itaat ediyor. Onların emri ile hukuk düzeninin işlerliğini bozuyor, milletin güvenliğini riske atıyor, emniyet ve huzur ortamını bozuyor, dosyaları kapatıyor, sümen altı ediyor.

Suçluları haklı, haklıları suçlu çıkartıyor. Tıpkı Harun Çoban vak’asında olduğu gibi… Bir gün daha o makamda durması bütün Antalyalıların tehdit altında olduğu anlamına geliyor.

Antalya’daki bazı mafyaların cinayetlerinde delil karartmaları da yaptı. YİT’in elinde, onun hakkında da kabarık bir dosya var.

Bu paylaşımdan sonra birinci sınıf it Mehmet Murat Ulucan panikledi. Kirli işler çevirdiği kişilerle birlikte değerlendirmeler yaptı. Bunlar “Daha dikkatli olmalıyız. Bilmediğimiz istihbarat ekipleri var ve bizi takip etmişler, her şeyimizi çözmüşler” tarzında değerlendirmelerdi.

Tam bu sıralarda dikkatlerini Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Karaaslan çekti. O da bütün pis işlerin içinde olan bir ekip üyesi idi. Onun, birkaç farklı yerde, ekip olarak yaptıkları kirli işleri övüne övüne, kendini ağır adam göstermek maksatlı anlattığını öğrenince iyice paniklediler ve infazına karar verdiler.

Bu aşamalarda alçak vatan haini, binlerce şehidin gerçek katili Hakan Fidan da hep işin içindeydi. İntihar süsü verilen cinayeti profesyonellere bıraktılar. İş çok temiz yapıldı.

(İlk yayın tarihi 16.01.2019 19:51)

Panik

Antalya il Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Karaslan’ın intihar görünümlü bir cinayete kurban gittiğini ve cinayet işinde il Emniyet Müdürü Mehmet Ulucan’dan MİT’in başındaki hain Hakan Fidan’a kadar pekçok kişinin olduğunu yazmamız, ufak bir panik yapmalarına sebep oldu.

Ali Karaaslan aracının içinde ölü bulunmuş ve aracında bir de mermi kovanı bulunmuştu. Olay yeri inceleme ekiplerinin elde ettiği delilleri ve tuttuğu raporları hemen yeniden elden geçirdiler. “Yeni bir inceleme yapılırsa buradan bize yol bulunabilir mi” diye her şeyi didik didik ettiler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 17.01.2019 20:31)


 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s