Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (442)

Ne oldu Tayyip? Bu vakit oldu gelmedin?

Mehmet Fahri Sertkaya

“Seçim arefesindeyiz, şimdi bulaşmayalım” kıvırmalarını bir yana bırak. Yüzleştiğin gerçekleri anlat. Bana dokunduğunda, arkamdaki buz dağının görünmeyen devasa yüzünü gördün mü?

Tırstın mı Tayyip? Ordumuz, Emniyetimiz resmiyette elinizde olsa bile bir işe yaramıyor mu? Adalet sistemimiz oyuncağınız olmuşsa bile bir işe yaramıyor mu?

Hakan Fidan’ı vuracağız. Ardından yaşanacakları sen de şimdiden planla. Ne ordu, ne Emniyet, ne Adalet sistemi… Ne de istihbarat birimleri… Hiçbiri ile karşılık verilmeyecek. En ufak bir karşılık verme teşebbüsünüzde, kullanmaya başladığınız savcılara, hakimlere, Emniyet müdürlerine de sıkacağız. Daha da akıllı olmazsanız daha üste doğru sıka sıka gideceğiz.

Bana dokunmayacaktın. Dosyalarımla oynamayacaktın. Sana “O önünde, masanda duran mavi kapaklı dosyamda mevzu yok. Oynama” demiştim. Bu hatayı yaptığına bin pişman olacaksın. İntikamımı soğuk soğuk ve tadında alacağım. Aldıkça çıldıracaksın.

Artık konuşmalarına daha da dikkat et. Tavırlarını da ölç. Tek başına kaldığını da, dinlendiğini de, izlendiğini de biliyorsun. Asıl meselemizin sen olmadığını, seni oynatan sistem olduğunu ve seni oyundan düşürmek istesek bunu da yapabileceğimizi biliyorsun.

Yazdıklarıma katılmıyorsan, haydi, gel, bir restin varsa, beni nerede bulabileceğini biliyorsun.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 16.01.2019 21:18)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s