Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (443)

CIA, AKPKK rüyasının son bulmasına razı oldu

Mehmet Fahri Sertkaya

Artık AKPKK’lileri bir sürece yayarak yalnız bırakıyorlar. Türkiye’de sistemin değişmesini istiyorlar. Böyle düşünüp böyle tavır almalarına da Ankebut Operasyonu ve YİT sebep oldu, oluyor.

Tayyip dahil AKPKK’lileri eskisi kadar kale almıyorlar. Korumuyorlar, kollamıyorlar. Kararları AKPKK projesinin devamına yönelik olarak almıyorlar.

Çok gecikmiş olan kaos planlarını uygulamak, hızlandırmak istiyorlar. Bir kaos çıkartacaklar, herkes ve her şey birbirine girecek, bu arada AKPKK projelerini elleri ile yıkacaklar ama tam o anda yine bir sahte kahraman çıkartacaklar. Bunları, daha önce genişçe ele alıp yazmıştık.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 16.01.2019 21:24)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s