Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (444)

Bu güne kadar AKPKK ile danışıklı dövüşen pek çok CHPKK’li vekile “Artık AKPKK’yi yıkın. Gerçekten muhalefet yapın” talimatı verildi.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bu güne kadar AKPKK ile danışıklı dövüşen pek çok CHPKK’li vekile “Artık AKPKK’yi yıkın. Gerçekten muhalefet yapın” talimatı verildi.

Gizli Ermeni, gizli Hristiyan, CIA piyonu vatan haini Mason Kemal Kılıçdaroğlu’na da bu talimat verildiği için son zamanlardaki çıkışlarında farklılıklar var.

CIA, bu yeni süreçte CHPKK’li vekillerin Akademi Dergisi paylaşımlarından bolca istifade etmesini, kısmen değişiklikler yapılarak AKPKK aleyhindeki yayınlarımızın çok benzerlerinin dillendirilmesini de istedi. Şu anda bahse konu vatan haini sözde vekillerin öncelikli hedefi milleti devletin ve hükumetin üzerine sürmek.

Bu, bizim planladığımız meşru bir millet darbesinin de önünü açan bir manevra oluyor. Oyun içinde oyunlar kurulmaya devam ediyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 16.01.2019 21:34)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s