Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (446)

“Sizin yaptığınız gazetecilik ise lanet olsun gazeteciliğe”

Mehmet Fahri Sertkaya

Hiçbir yerin karıştığı yok. Ortada bir gazetecilik faaliyeti de yok.

Senelerdir gür sesle “Süleymancıların arasında en az iki milyon münafık var” diye yazan, dillendiren biz değil miyiz? “Milyonlarca sözde Süleymancı, cemaatten topluca kovuldu” diyerek yazılar ve videolar paylaşan biz değil miyiz?

Senelerdir, gizli Hristiyan, gizli Mason, gizli misyoner, IHH ve UKİD üzerinden yüz milyon dolarla vurgun vurmuş ahlaksız pislik herif Zeki Çalışkan’ı ifşa eden biz değil miyiz? Avukat olduğu halde, bu çok sert ve ağır suçlamalar içeren yayınlarımızı dava edemeyen Zeki Çalışkan değil mi?

Son yılllarda çok sık tekrar ettik, bir daha etmeyeceğim. Toplamda yüzlerce sarsıcı yayınla, aslında Süleymancıların neden hedefte olduğunu, nasıl karalandığını, nasıl iftira edildiğini, nasıl haber mühendisliklerine maruz bırakıldığını anlatan biz değil miyiz?

Bunların tamamını görmezden gelenlerden biri de Oda TV denilen sözde haber sitesi değil mi? Sonra çıkıp “Basın meslek ilkelerine, zarta, zurta bağlı habercilik” palavraları atan Oda TV değil mi? Oda TV’nin cemaatimize saldıran başka sözde yazarlarını alemin önünde yıllardır şamar oğlanı yapıp susturan biz değil miyiz? En son aşamada bunlara “Sizin yaptığınız gazetecilik ise lanet olsun gazeteciliğe” diyen biz değil miyiz?

Son yıllarda yazılarındaki üslup bile benim üslubuma dönüşen, çok sıkı bir hayranım olan ve mindere çekip dursam da gelemeyen, karşıma çıkamayan, her seferinde susan Soner Yalçın değil mi?

Soner Yalçın, bir yandan gizli Yahudi, diğer yandan gizli Ermeni bir soydan gelen ve gerçek kimliğini/soyunu, bağlantılarını, hedeflerini gizleyen bir MİT/CIA ortak casusu değil mi?

Oda TV, resmiyette bu Soner Yalçın’ın üzerinde gösterilmiyor mu? Soner Yalçın’ın yazı yazdığı Sözcü paçavrası da tıka basa gizli Yahudilerle dolu değil mi? Ben ceza evine konulmadan önceki son iki hafta içinde Soner Yalçın balonunu da patlatmadım mı? O kitapları Soner’in değil MİT ve CIA’nın ortak teşkil ettiği bir ekibin hazırlandığını anlatmadım mı? Soner’in Konsept Danışmanı olduğu Kurtlar Vadisi’nin bile bir MİT/CIA/Siyonizm ortak projesi olduğunu aça aça, Sabetaycı gizli Yahudi Osman Sınav’ı bile ihanetle suçlaya suçlaya yazmadım mı? Osman Sınav’a bu paylaşımlarımı takipçilerim üzerinden bizzat ben mail attırmadım mı? Hiç sesi çıktı mı? Ekip olarak meydanda suç üstü olmadılar mı?

Sahi, Soner Yalçın benden davacı olabildi mi? Ankebut Operasyonu kapsamında herkese çok sert suçlamalar yapan ben nasıl oldu da sadece Soner gibi gizli Yahudi olan Adıtürk’e hakaret bahanesi ile hapiste tutulmak ve susturulmak istendim?

Sahi, Soner’i dakikalar içinde yerin dibine geçiren sesli anlatımlarım Youtube’da uzun süredir duruyor durmasına ama izlenme sayısı hep aynı durmuyor mu? Birkaç saatte sosyal medyayı sarıp “Süleymancılar Soner Yalçın balonunu da patlattı” denilecek o videolar, gerçek sahibi, Soner gibi hainlerin de gerçek sahibi olduğu bilinen CIA olan Youtube’da ve Facebook ile benzerlerinde neden sansürleniyor?

Şu Soner’e bu yazdıklarımı atın ve “Soner, hala mfs’nin karşısına çıkmazsan, en azından bir telefon görüşmesi yapıp kayıt edip kesmeden paylaşmazsan ve bu faaliyetlerine devam edersen, sen hakikaten mfs’nin dediği gibi azılı bir Türk/Türkiye/İslam düşmanı kripto bir hainsin. Bu yaptığın da basın mensupluğu değil, apaçık vatana, millete ihanet eylemi. Çık ya kendini ve işlerini savun, temize çıkart ya da haddi aşma” deyin.

Sonra da söz konusu ettiğim yüzlerce yayının ekran görüntülerini de ekleyerek Soner’i, Sözcü’yü, Oda TV’yi ve benzeri MİT/CIA ortak projelerini CİMER’e ya da en yakın Emniyet müdürlükleri ile savcılıklara ihbar edin. Belki CIA 13 gün daha CİMER’i kapattırır ama bu devlet bu hainleri mutlaka yargılar ve hak ettikleri cezaları verir.

Ha unutmadan, YİT’in bana geçtiği raporlara göre, Soner ile Zeki, Soner bu sözde haberi yaptırmadan önce bir araya gelmişler. Zeki Soner’e “Şu benim paylaşımları yaysana? Şimdi tam zamanı” demiş.

Yine bana geçilen istihbarat bilgilerine göre, ceza evinden çıkmamdan ve çıktıktan sonra bütün sistemlerine posta koyan tavırlarıma rağmen bana dokunulamamasından çok rahatsız olan binlerce kişinin içinde Soner ve Zeki epeyi başı çekiyorlarmış. Soner “Şu mfs’yi üstüme çekmemeliyim. Mfs isterse beni de kolayca bitirebilir” düşüncesinde olduğunu çok belli eden tavırlar sergiliyormuş.

Son husus da şu ki lise öğrencisi seviyesinde Türkçe dil bilgisine sahip olmadığı halde avukat olmuş ve KİPTAŞ’ın avukatlığından Karun’luğa terfi etmiş Zeki Çalışkan’ın şu yazısının kale alınacak bir yanı bile yok. Öncelikli olarak gitsin temel seviyede Türkçe öğrensin ve senelerdir onu yerin dibine sokan yayınlarımıza, verebilirse karşılık versin.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 17.01.2019 21:17)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s