Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (447)

Gizli Rum, gizli Hristiyan, gizli Mason olup ayrıca ülkemizdeki misyonerlerin gizli destekçisi/dostu olan Cengiz Er, tam bir suç makinesidir

Mehmet Fahri Sertkaya

Süper Haber TV isimli tetikçi sitenin resmiyetteki sahibi ve aynı zamanda Erdoğan’ın da yeğeni olan Cengiz Er, tıpkı Erdoğan gibi bir gizli Rum ‘dur. Gizli bir Hristiyan olan Cengiz Er’in misyoner teşkilatları ile de doğrudan bağlantıları bulunuyor.

Süleymancılar cemaatinin dünyanın dört bir tarafında faaliyette olmasından ve faaliyette olduğu her yerde insanların Müslüman olmasına vesile olmasından dolayı büyük bir nefreti, kini, düşmanlığı mevcuttur.

A Haber, A TV, Star ve benzeri kanallardan yapmak istemedikleri en ahlaksızca saldırıları, haber mühendisliklerini ve fitneciliği yapmak için kurdukları bir sözde haber sitesi olan Süper Haber TV’nin cemaatimiz aleyhindeki sözde haberleri okunurken, bu kritik bilgiler göz önünde bulundurulmalıdır.

Cengiz Er, Süleymanlılar cemaatine mensup olan ben mfs karşısına yıllardır çıkamıyor, çıkamaz. Sizler takipçiler olarak bu insani bütün değerlerini kaybetmiş insan şeytanına paylaşımlarımı atıp savunma hakkını kullanmasını isteyebilirsiniz. Bu da sizin hakkınız.

Gizli Rum, gizli Hristiyan, gizli Mason olup ayrıca ülkemizdeki misyonerlerin gizli destekçisi/dostu olan Cengiz Er, tam bir suç makinesidir.

Nerede ise bulaşmadığı pis iş türü kalmamış bir pisliğin tekidir.

Hukuki sıkıntı çıkmasın diye, bulaştığı bütün pis işlerde aracı şahıslar kullanan Cengiz Er’de yok, yok…

Mafyavari işler, cinayet, terör, misyonerlik, fuhuş, silah işi, organ işi, gümrük kaçakçılığı ve daha neler neler…

Biz Ankebut Operasyonu’nu başlatmadan ve uluslar arası organ mafyasını ifşa etmeden önce de bu insan şeytanı Cengiz Er, organ sistemini biliyor ve hiç rahatsızlık duymuyordu hatta elinden geldiğince destekliyordu.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 17.01.2019 22:20)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s