Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (450)

Piyasada “panik havası” hakim

Ankebut Operasyonu bütün dengeleri iyice değiştiriyor

Mehmet Fahri Sertkaya

Ankebut Ağı’na bağlı gizli Ermeni, gizli Yahudi ve Mason patronlar, taşınmaz varlıklarını ve tesislerini yurt dışına çıkartamayınca, el konulamasın diye yurt dışı firmaları kurup ona devir ediyor.

Aydın Doğan gibi bazıları ise resmiyette satmış rolü oynayıp arka planda yine kendisi kontrol ediyor. Yani emanetçilerine devir ediyor.

Bazıları ise herkesin konuştuğu devasa firmalarını gerçekten satıp nakite çeviriyor. Bazıları da yatına, katına kadar her şeyi sattı bile ve ilk fırsatta parası ile birlikte kaçma planları yapıyor. Basın/medyadaki hainlerin birçoğu geri çekilmek ve kendini unutturmak istiyor ama izin verilmiyor. Bürokrasi, adli sistem, ordu, Emniyet ve Meclis içindeki hainlerin hiçbiri önünü görmüyor. Tepeden gelen baskıya rağmen Ankebut Ağı içinden ayrılmaya teşebbüs eden bazı bürokratlar ise kaza ya da intihar süsü verilerek öldürülüyor. Ankebut Ağı hızlıca çözülme sürecine girmesin diye ağ içindeki herkese korku salınmak ve “Gevşerseniz de ölürsünüz. Dik durun, savaşın” mesajı verilmek isteniyor.

Bu gibi dengeler arasında, kullanılan basit, adi, aşağılık, yalancı, müfteri, münafık bir piyon olan Cübbeli ne yapsın? İşte bu izleyeceklerinizi yapıyor. “Benim kaçarım yok, dosyalarım çok, her yerden yakarlar beni. Göbeğimden bağlıyım bu vatan ve din düşmanı hainlere. Mecburen verdikleri rolleri oynayacağız” diyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.01.2019 11:44)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s