Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (452)

Gizli Yahudi ve Mason Uğur Dündar’ın Ankebut Ağı içindeki konumu, gizli Yahudi, MİT/CIA ortak casusu Soner Yalçın’ndan çok çok daha yukarıda…

Mehmet Fahri Sertkaya

Yan yana, ancak usta-çırak gibi durabilirler. Buna rağmen Soner, David Bickham ile bile doğrudan irtibat kurabiliyor.

Bir Satanist olan (Şeytan’a yani Azazil’e ibadet eden) Uğur Dündar, Ankebut Ağı’nı yöneten konseyleri çok iyi biliyor. 3 Kabalacı konseyindeki çok seçkin üç kişinin kim olduklarını bile biliyor. Onlarla birlikten Şeytan’a insan kurban edilen ayinlere de katılıyor. Kendisi, genellikle yetişkin insanları kurban etmeyi tercih ediyor.

Ankebut Ağı’nın bütün pis/kara işlerine Türkiye’de elinden geldiğince destek verdi/veriyor. Karısı da kendisi gibi gizli Yahudi…

Sözde gizli Yahudileri deşifre eden Soner Yalçın bütün bu sarsıcı gerçekleri biliyor ama siz hiç onun bunları yazdığını gördünüz mü? En büyük İslam alimlerini bile gizli Yahudi çıkartmaya çabalayan hain herif Soner Yalçın, burnunun dibindeki bu insan şeytanı gizli Yahudileri fark edememiş mi?

Arkada duranlardan Sinan Meydan, Atatürkçü tarihçi olarak biliniyor ve aslında tarih sahasında bir hiç olduğu halde Ankebut Ağı’nın kontrolündeki basın/medya kuruluşları, yayıncılık firmaları, dernek ve vakıflar ve siyasiler sayesinde bilgili, saygın, ciddi bir tarihçi imiş gibi pazarlanıyor. Çünkü Sinan Meydan da ağın bir mensubu olan bir gizli Yahudi ve Mason. Sinan, bu insanlık dışı sistemlerini tesis etmede kritik öneme sahip olan gizli Yahudi Adıtürk’ü hiç dilinden düşürmüyor. Aslında Adıtürk’ün kim olduğunu, onun üzerinden gizli Yahudilerin ve Türk/İslam düşmanlarının neler çevirdiğini en iyi bilenlerden birisi kendisi olmasına rağmen, milliyetçi ve muhafazakar duygularla gerçek tarihi anlatmaya çalışanların önünü kesmeye çabalıyor. Derhal ters kelepçe ile tutuklanmasını sağlayacak bağlantıları ve faaliyetleri gözler önünde.

Yaklaşık on senedir tarihi meselelerde karşıma çıkmamak için çırpınıyor. Geçen sene içinde Twitter’da bir anlık gafletle muhatabım olmak zorunda kalmış, karşılık verdiği kişinin ben olduğunu anladığında saniyesinde kaçmış, “neden kaçtın, çok atarlıydın, gel bir de bana atarlan?” tarzı videolar hazırlasam bile karşıma çıkamamıştı. O videoyu sansürlemek de Ankebut Ağı’na ait olan Facebook’a, Twitter’a, WhatsApp’a, Youtube’a kalmıştı.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.01.2019 12:59)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s