Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (454)

En kısa ve en anlaşılır şekilde yazıyorum…

Mehmet Fahri Sertkaya

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı resim-409.png

Bir şekilde kılıfına uydurun ve devleti/milleti için devleşti diye olmadık dosyalar yıkarak içeri aldığınız Harun Çoban’ı bırakın. Yoksa ben Şubat’ı falan beklemeyeceğim. Bu hususta hiçkimseyi birkez daha ikaz etmeyeceğim. Öyle şeyler yapacağım ki Türkiye’de ABD’nin ve İsrail’in Büyük Elçilikleri bile bulunamayacak. Yüzbinlerce TC vatandaşı, oraları yerle bir etmek isteyecek.

Hepinize, bu gibi hatalar yapmamanız gerektiğini en baştan tekrarla söylemiştim.

Şimdilik duruldunuz ama ikaz etmiş olayım, yeniden şehir eşkıyalığı da sergiletmeyin. Boşa keklik harcamayın. Artık bir durulun, kuralınız, sınırınız, değeriniz olsun. Azıcık akıllı olun, bedeli kaç para ise nakit ödeyelim. Tiksindiriyorsunuz, sizinle hasım olmak hiç tat vermiyor. Söyleyin AKPKK projenizde kullandığınız piyonlarınıza, derhal icap edenleri yapsınlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.01.2019 17:52)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s