Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (459)

Son zamanlarda göz altına alınan ya da tutuklanan toplamda 60 kadar polis memuru, FETÖ ya da başka suçlamalarla alınmış olsalar da aslında Ankebut Operasyonu’na dahil oldukları için alındılar

Mehmet Fahri Sertkaya

Bu vatansever polislerin tespit edilmesi kısmında ultra vatan haini gizli Hristiyan ve CIA casusu Hakan Fidan ve ekibi kullanıldı. Diğer kısımlarında ise uyuşturucu baronu, gizli Yahudi ve gizli Mason Süleyman Soysuz ile gizli Yahudi ve gizli Mason ve İsrail’in sadık köpeği Abdülhamid Gül kullanıldı.

Konseyleri çoktan aciz düşürmüştük ve AKPKK projelerini bitirmeye razı olmuşlardı. AKPKK’li piyonlarını kendi akıbetlerine bırakmışlardı. Bu polis kardeşlerimizin üzerine kurulan bu pusuların emrini konseyler vermedi.

Bir insanın, güvenlik endişesi ile, sık sık korumalarını değiştirmesi, sence de çok büyük bir güvenlik açığı değil midir Hakan?

Sen, ne zaman nereden geçtin, ne gördün, ne öğrendin, neyi tecrübe ettin de MİT’in başına kondun be adam? Bu halinle senin orada ne işin var?

Neyse, hazır mısın, vakit daralıyor? Tavırların değişti. Tedirginliğin hep davranışlarına ve kararlarına yansıyor. Biz size #DevletBizimMilletBiziz dedik mi, dedik… Artık korkunun, endişenin, paniğin, abartılı tedbirlerin sana bir faydası yok.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 21.01.2019 20:45)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s