Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (460)

Gizli Yahudi ve Mason Osman Sınav ile gizli Yahudi ve Mason Soner Yalçın MİT’ten emir alıyorlar

Mehmet Fahri Sertkaya

İkisi de MİT’in aynı adamından emir alan hainler. Dolayısı ile ikisi de MİT’in hain kanadı üzerinden CIA’ya ve oradan da konseylerin emrine tabiler.

Kurtlar Vadisi gibi çok bol milli ve dini tema içeren bir dizide Soner Yalçın gibi gayr-i milli ve gayr-i dini bir duruşu açıkça göz önünde olan birinin konsept danışmanı olmasını tartışırken, bu bilgileri göz önünde bulundurmak gerekir.

Osman Sınav’ın kendisi bile bir “derin” proje… Dizilerini, filmlerini tartışmaya bile gerek yok.

Osman Sınav Sabetaycı bir gizli Yahudi ve gizli Mason… Sözde röportajı yapan Tuba Kalçık bir gizli Hristiyan…

Söz, halkın beğenisini kazanmış, milli ve manevi duyguları körükleyen Kurtlar Vadisi’nden ve diğer dizilerden dolaşıp siyasete, FETÖ’ye ve Tayyip’e getiriliyor. AKPKK’nin çok çok acınası hallerde olduğu, asla kazanamayacağı/kazanamadığı 24 Haziran seçimleri öncesinde bu gizli kimlikli ihanet güruhu (içimizdeki İsrail) Türk milletine şu yönlendirmeyi yapıyor:

“ABD’ye karşı dik durabilen tek lider Erdoğan”

Oysa bu sözde röportajın yapılması emrini Tuba’ya MİT’in hain kanadı, dolayısı ile CIA yani ABD verdi. Erdoğan, CIA piyonu olduğu binbir türlü ispatlı bir vatan haini… Osman Sınav da galiba 80 milyon insanı toptan ahmak zan ediyor ya da fazlaca ihtiyarlamış.

Sahi, ceza evine girmeden önce Osman’a da sert darbeler vurmuştum. Bazı takipçilerimin Osman Sınav’a mailler atarak, hakkında yazdıklarımı kendisine sormasını istemiştim. Attıkları mailler Osman tarafından görülmüş ama Osman sessiz kalmayı tercih etmişti. Neden susuyor ve nereye kadar susacak/susabilecek?

Tuba’nın da Sabetaycı gizli Yahudi Cansu Canan Özgen’den bir farkı yok. Vatana, millete ihanet hususunda ortak noktaları çok.

YİT’in sahadan elde ettiği sağlıklı gözlem ve istihbarat ışığında yapılan sağlıklı değerlendirmeler şöyle bir netice veriyor:

Basın ve medyada ve adalet sistemi içinde saf tutup da bu güne kadar kuralsızca/vicdansızca AKPKK projesine çalışmış binlerce insan suretli acayip mahluk korku dünyasında yaşamaya başladı. Hepsini korku sardı, AKPKK’nin yıkılacağını ve kendilerinin de onlarla birlikte asılacağını uçuk bir beklenti olarak görmüyorlar hatta buna artık kendileri de yüksek ihtimal veriyorlar. Geri çekilmek istiyorlar ama onu da kolayca yapamıyorlar. Daha fazla direnemezler. Aralarında hızlıca ve topluca çözülmeler mutlaka yaşanacaktır.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 21.01.2019 21:04)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s