Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (462)

Aile Bakanlığı’nı Hahamlar/Masonlar yönetiyor

Mehmet Fahri Sertkaya

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un babası Atila Koç gizli Yahudi ve Mason. Hayatı boyunca Ankebut Ağı’nın varlığını bilip içinde yer alan, her türlü ihanete ve suça ortak olan bir vatan haini olan Atilla Koç, ağı yönetenlerin olduğunu bilse de Şeytan’ın Konseyi’ni, 13’ler Meclisi’ni ve 3 Kabalacı konseyini bilmiyordu.

Kızının o bakanlığa getirilmesi, kendilerinin isteği ve Ankebut Ağı’nın onaylaması ile gerçekleşti. İrtibat Mason teşkilatı üzerinden sağlandı. AKPKK zamanında kurulan Aile Bakanlığı, tamamen Siyonist/Masonik hedeflerle ve Şeytan’ın Konseyi’nin yönlendirmeleri ile faatliyet sergiledi/sergiliyor. Hedef, her şeyi düzeltiyor, kadını koruyor, çocuğu koruyor, aileyi koruyor ve bu vesile ile toplumu ve devleti koruyor görünerek hepsini birden darmadağın etmek. Türk milletine yapılan bu ihanetlerle, Şeytan’ın Konseyi’nin üyesi Haham Ben Abrahamson özel olarak ilgileniyor ve sözde Aile Bakanlığını bir haham yönetiyor.

Aladağ yurt yangınından sonra başlayan çatışma ortamında, içimizdeki İsrail’e ve Ankebut Ağı’na karşı verdiğimiz mücadele sırasında, Diyanet’ten sorumlu devle bakanı gizli Yahudi Numan Kurtulmuş’un gerçek kimliğini ifşa etmiştik ve geri çekilmek zorunda kalmıştı. Diyanet’in de Aile Bakanlığı gibi “tamamen” Masonluğun kontrolünde olduğunu gözler önüne de sermiştik. Hemen ardından Aile Bakanlığı’nı köşeye sıkıştırmış ve ihanet projelerinde geri adımlar atmalarına sebep olmuştuk.

Aile Bakanlığı’nın Çalışma Bakanlığı ile birleştirilmesine dair hiçbir talep, düşünce, çalışma yoktu. Bu ani karara Akademi Dergisi ve Süleymanlılar Cemaati sebep oldu. Söz konusu çatışma ortamında o kadar ifşa oldular ve darbeler aldılar ki paniklediler. Sert geri vitese takıp bakanlığı kapatamadılar. Bu defa Çalışma Bakanlığı ile birleştirerek nispeten pasif hale getirdiler. Krizi dengelemek ve imkan bulurlarsa darbe almadan önceki hızda ihanetlerine devam etmek istediler.

Bir gizli Yahudi olan, kendini Yahudi olarak gören ve gizlice Yahudi ibadetleri yapan Zehra Zümrüt Selçuk, Kadın ve Demokrası Derneği (KADEM) Ankara temsilcisi idi. KADEM, tam bir CIA projesidir. Kadınları, çocukları, doğayı, fakirleri korumaya dönük faaliyet sergiliyormuş gibi görünen pek çok büyük dernek, Türk/İslam düşmanı güç odakları tarafından kurulup kontrol ediliyor.

(İlk yayın tarihi 22.01.2019 10:38)

Telefon görüşmesi yaptılar

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı gizli Yahudi Zehra Zümrüt Selçuk, babası Atilla Koç’u aradı. Önceden Turizm bakanlığı da yapmış olup gizli Yahudi ve Mason olan babası Atilla Koç sayesinde buralara yükselen Zehra, başı sıkıştığı bu anda yine babasına sarıldı. Haklarında bu gün yazdığım ve Telegram’da paylaştığım yazıyı babasına okudu. Ardından şu mealde cümleler kurdular:

-Ne diyorsun baba, tedirgin olmalı mıyız, bir şey yapmalı mıyız?

+Endişe edecek bir şey yok. Ben soracağım, bakacağım. Zaten o Telegram hesabında herkes hakkında yazılıyor, herkes biliyor, takip ediyor. Çok büyük ses getirmez.

Zaten Telegram kanalımızın takipçisi olan Zehra da “Tamam” deyip kapattı. Kısa bir görüşmeydi.

Atilla Koç’un “Herkes biliyor, takip ediyor” derken tavırları “Zaten herkese sıkıntı veriyorlar. Yakında onların hakkından gelirler” tarzındaydı.

Çok acınası hallere düştüler. Hepsi kendini ve birbirini kandırıyor. İnsan düşünmez mi hiç, bunca büyük patron, siyasetçi, bakan, millet vekili, devlet memuru, basın ve medya mensubu, yazar, asker, subay, emniyet müdürü hakkında en ağır suçlamalarla toplamda yüzlerce sesli, yazılı yayın yapmadım mı? Bunların hangisi benden davacı olabildi? Ben bu şartlarda bir de adliyeye ve oradan ceza evine gidip gelmedim mi? Bir de restimi çekip “Bu hale getirdiğiniz bir guguk sistemini artık tanımıyoruz. Milyonlarca kişiyiz. Haddia iyice aşıyorsunuz. Haydi gücünüz yetiyorsa üzerime gelin” ayarı çekmedim mi? Tayyip’e bu mealde atar yaptığım hususi paylaşımlar yapmadım mı? Bir süre sonra “Ne oldu Tayyip, gelemedin?” demedim mi? Haydi hukuk yolu kapandı ama bunlardan gayr-i hukuki yollarla üzerime kaçı gelebildi, gelenin hali ne oldu?

İnsan şu şartlarda bile şöyle yorumlar yapanlara gülecek, gülemiyor. Acıyacak acıyamıyor. Dişine göre hasım arıyor, bulamıyor. Zavallı bile denmez bunlara ve çok vakitleri kalmadı. Bu memleketin ekmeğini yiyip ihanet eden herkes, bu devletin gerçekten bağımsız yargısında yargılanacak ve o zaman hukuk sistemimizde ihanetin cezası doğrudan idam olacak. O günlere çok çok az kaldı ve biz her yere yine yazıyoruz: #DevletBizimMilletBiziz

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 22.01.2019 16:32)


 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s