Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (463)

O DA GİZLİ HRİSTİYANDI

Mehmet Fahri Sertkaya

11. Hıyanet İşleri Başkanı olup geçen sene 91 yaşında ölen Lütfi Doğan, gizli bir Ermeni, gizli bir Hristiyan ve Masondu.

Tam bir haindi. İçimizdeki İsrail tarafından kurulan Hıyanet İşleri Başkanlığı, şimdilerde Aile Bakanlığı üzerinden yapılmak istendiği gibi, sağ gösterirken sol vurmak için kurulmuştu. Tarihi boyunca Hıyanet İşleri Başkanlığı, Müslüman görünen gizli Yahudi, gizli Ermeni ve Mason hainlerle dolu idi. Teşkilatın başına çok kere bu hainlerden olanlar geçti. 11. başkan Lütfi Doğan’dan önceki 10. başkanın adı da Lütfi Doğan’dı. O Lütfi Doğan Müslüman aileden geliyordu ama o da hep Masonluğa ve Vatikan’a hizmet etti. Zaten Masonluğu da Vatikan’ı da CIA’yı da MOSSAD’ı da Ankebut Ağı yönetti/yönetiyor.

Mevcut başkan Ali Erbaş da bir gizli Hristiyan ve Mason ve misyoner. Aynı Türk/İslam düşmanı çevrelere hizmet ediyor ve Vatanımıza/devletimize/milletimize ihanet ediyor.

Dinde güncelleme, mezhepsizlik, kadınların erkeklerin içine karıştırılması ve daha pek çok ihanet projesi şimdi daha sağlıklı yorumlanabilir.

06.09.2005 – Sabah Gazetesi

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 22.01.2019 11:41)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s