Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (464)

İlber Ortaylı

Gizli Yahudi ve Mason. Hem Türkiye Masonları hem dünya Masonluğu tarafından kıymet verilen, kritik öneme sahip görülen su katıksız bir vatan haini

Mehmet Fahri Sertkaya

İçimizdeki İsrail’i detaylarına kadar biliyor ve onlarla organize şekilde onlarca yıldır vatana ve millete ihanet ediyor. Ankebut Ağı’nı da biliyor ama yönetici üst konseyleri fazlaca bilmiyor. O, daha çok Mason teşkilatı içindeki üst isimlerle muhatap oluyor, onlar tarafından korunuyor, kollanıyor.

Bu bağlantılar/dengeler nedeni ile Sabetaycı Şahenklerin NTV’sinde, Sabetaycı Turgay Ciner’in Haber Türk’ünde, Sabetaycı Aydın Doğan ile Siyonizmin ortaklığında kurulan CNN Türk’de ve benzeri kanallarda rahatça yer bulabiliyor.

Üzerine sistem kurdukları gizli Mason ve gizli Yahudi Adıtürk’ün gerçek yüzünü anlatmaya çabalayan vatansever gerçek Türklerin basın ve medyada linç edilmesi sırasında hemen her seferinde elinden geleni yapıyor. Pek çok hususta “boş teneke” denecek kadar seviyesiz olduğu halde, konunun uzmanlarının gülüp geçeceği yorumlar yapıyor. Bu hallerde bile bu sözde Türk basın ve medyası tarafından “bulunmaz Hint kumaşı” gibi gösteriliyor.

En son, hem kendisi hem de alçakça, yalanlarla, iftiralarla, fitne fesatla hizmet ettiği gizli Yahudi ve Mason basın ve medya kuruluşları, Nuh a.s. zamanında yüksek teknoloji olup olmadığı tartışmaları sırasında rezil olmuşlardı. Her zamanki gibi son derece kibirli, alaycı, art niyetli ve hainlerdi. “Bunu bir Müslüman mı söylemiş, gül geç, alaya al geç” tarzındaki tavırlarını, hakkında doğru düzgün malumat sahibi olmadıkları bir tartışma konusunda da sergilemişlerdi. Topluma, ellerindeki basın ve medya gücü ile cahil, fikirsiz, ilimsiz, hikmetsiz, samimiyetsiz, suçlu kişiler olarak göstermek için çırpındıkları tarikat mensuplarının karşısında, kahkahalar ile gülünecek kadar perişan hallere düşmüşlerdi. Sadece sessiz kalabildiler.

Yine son zamanlarda, Adıtürk gerçeklerini anlatan Süleyman Yeşilyurt’un, içimizdeki İsrail’in basın ve medyasında linç edilmesi sırasında, en az, gizli Yahudi ve MİT/CIA ortak casusu alçak hain herif Soner Yalçın kadar aktif olmuştu.

Son zamanda, Atatürk isimli bir kitap çıkarttı ve baştan sona her yanı yalanlarla ve ihanet eylemleri ile dolu olan bu kitabını da içimizdeki İsrail’in basın ve medyası herkese duyurdu, yaydı. Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp gibi Ankebut Ağı’na ait olan ve CIA tarafından yönetilen sözde sosyal medya ortamlarında Müslümanların gerçekleri anlatan kitapları, yazıları, videoları ileri derecede sansürlenirken ve milletin duymasının önüne geçilirken, İlber ve benzerlerinin yalanları herkesin önüne çıkartıldı.

Bu kitabın tanıtımının yapıldığı ve kendisinin özel izni ile açılmış Twitter hesabına sadece birkaç dakika ve son derece samimi, seviyeli surette yaptığım müdahalenin neticesi, engellenmem olmuştu. Hesabın yöneticisi, öyle bir anda beni engellemesinin de sıkıntı olacağını düşünmüş olmalı ki 10 dk kadar sonra engeli kaldırmıştı. Lakin beş dk sonra yine engellemek zorunda kaldı. Çünkü davaları temelden çürük. Tamamen ihanete, yalana, kandırmaya dayalı Atatürkçülük denilen bir ihanet sistemini, bir bilenin karşısında hangisi kaç dakika savunabilir…

Adıtürk’ü koruma kanunu olarak bilinen 5816 sayılı tamamen hukuksuz ve keyfi kanunu da işte bu teşkilat çıkarttı. Çıkartmasalardı, Adıtürkçülük daha o sene yıkılırdı. Adıtürkçülük maskesi altında gizledikleri organize suç, terör ve ihanet teşkilatları da…

Şu Türkiye’nin ayarını o kadar bozdular ki biz gerçek Türkler gerçekleri hem de somut ispatları ile anlatınca, damarlarındaki kana kadar Kamalist olan aşırı yobaz hakimler tarafından yargısız infaz edilmemiz sağlanıyor, sözde Türk basın ve medyası tarafından linç edilmeye kalkılıyor ve ceza evlerine giriyoruz. Delil sormak yok, bilirkişi yok, hukukun temel ilkeleri bile ayaklar altında ve gerekçeli kararda bir cümle “Söz konusu olan Atatürk’tür”. Bunların binbir türlü yalanı gerçek diye hem de delillsiz anlattıklarını hatta dayattıklarını ispat edince hiçbir şey olmuyor. Bunlara söz konusu her kim olursa olsun, hatta taraflardan biri peygamber olsun, hukuk önünde herkes eşittir demeye falan kalkmayın. Zaten biliyorlar ama sistemleri mi yıkılsın, Türkleri kanına, iliğine kadar sömürmekten mi vazgeçsinler?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 22.01.2019 12:09)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s