Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (465)

Fatih’in torunlarıyız…

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir kez daha hatırlatayım. Hala kabullenemeyenler var. Bu Telegram kanalının takipçilerinin ezici çoğunluğu “Beyin takımı” denecek insanlar.

Takipçilerimiz arasında devlet liderleri bile var. Başbakanlar var. Bakanlar var. Devletimizin gizli servislerinin önemli isimleri var. Pek çok devletin gizli servislerinin önemli isimleri de var. Yine çok sayıda ordunun önemli isimleri var. Büyük patronlar, CEO’lar var. Dünyaca saygın isimler var. Dünyada, kritik konumlarda olan hiçkimsenin, bizi takip etmeme, kale almama lüksü yok. Biz ki 2013’te bile muhtelif devletlerin Büyük Elçilikleri tarafından davet edilmiş, sahaya çekilmek istenmiştik. Şu anda bu Telegram kanalında Türkiye’nin önemli yazarları, programcıları da var.

Bizim duyurduğumuz gerçekler, çok büyük bir hızla bütün dünyayı sarıyor. Lakin, on yıldır, duyurduğumuz gerçekler güç odaklarının işine gelmediği için bir sessiz takip, yok sayarak takip, çatışma ortamına girmeden takip ayarı oturmuş oldu, o devam ediyor. Bu böyle olsa da neticede bizim hakim kılmak istediğimiz gerçekler hakim oluyor.

Ve bu güne kadar açıkça ifade etmediysek de artık ediyoruz. Biz, dünyanın en büyük Sünni cemaatiyiz. Dünyanın her yerindeyiz. On milyonlarca kişiyiz. Biz Türkiye’yi ve dünyayı dönüştürürken, cemaatimizin mensuplarını da dönüştürdük. Yeni sürece hazırladık ve şimdi bütün şartlar/dengeler bizim lehimize… Çok yakında “Önce Osmanlı, sonra Süleymanlı” diyeceğiz ve dünyadaki hiçbir güç unsuru, bu hamlemize karşılık veremeyecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 22.01.2019 16:51)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s