Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (467)

“O bu sistemi bitirmeden durmaz. “

Mehmet Fahri Sertkaya

Gizli Yahudi ve Mason, CIA ve MİT ortak casusu aşağılık vatan haini Soner Yalçın, gizli Yahudi vatan haini Cansu Canan Özgen ile karşılıklı iki koltukta otururken aralarında geçen konuşmanın bir kısmı şu şekilde:

Soner: Başım ağrıyor. Habire habire yazıyor adam… Her gün yeni şeyler, herkesi ifşa etti, içini dışını söktü.

Cansu: Ee ne olacak böyle, herkes eli kolu bağlı mı duracak? Seni beni bile biliyor. Bırak onu, ayinleri de biliyor. Yerimizi de biliyordur. Buna, uğraşacak bir iş verin ya sistemle uğraşmasın.

Soner: Ne verirsen ver, o bu sistemi bitirmeden durmaz. Yorulmuyor da biliyoruz şartlarını da… Ya bırak ya bunlarda akıl yok ki baksana Zeki (Çalışkan) gidiyor Sinan’la (Sinan Akkuş sahte profilini kullanan Kenan Akkuş ile) tartışıyor (Boşa vakit harcıyor, mfs ile uğraşmıyor) Ya yeni şeyler üret, sen de o cemaatte (mfs ile aynı cemaatte) okudun. Bu da demektir ki sen içini dışını biliyorsun. Ee sen ne yapabiliyorsun, hiç… Adam (mfs) yazıyor, her gün başka birinin hayatını yazıyor. Yapılan planlar işe yararsa, bir gece Alihan’a yapılacak oyun ile başlarını değiştirip yerine bunları (AKPKK’ye ve Ankebut Ağı’na çalışan içimizdeki hainleri, Zeki’nin kontrolünde olan hainleri ki Hasan Arıkan, Hüseyin Kumaş bile bu hainlerin arasında) koyup içerdeki adamları da işlerini sağlam yapıp bunları (cemaat mensuplarını) etki haline alırsa, mfs’yi bile kendileri alır. O zaman rahat ederiz anca, yoksa Alihan da bunun arkasında iken zor hatta imkansız.

Cansu: O zamana kadar bizimle uğraşmasın da çok iyi olur.

Şu video 11 ayda 10 bin izlenmedi. Anında sansürlemesi CIA’ya düştü… Ankebut Ağı’na ait olan (Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp, Youtube, Google, Gmail, Google+ v.b.) her yerde sansürlendi.

Cansu Canan Özgen’in DERİN SIRLAR içeren kolyesi | #HerŞeyAladağİçin

(İlk yayın tarihi 23.01.2019 10:29)

Atatürk denilen Sabetaycı gizli Yahudi ve gizli Mason şahıs, Ankebut Ağı’nın, Türkiye’nin idaresini/sistemini ele geçirmek yolunda kullandığı çok basit bir piyondan başka bir şey değildi. Hayatına dair anlatılanların yüzde doksanı yalan, uydurma.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 23.01.2019 10:34)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s