Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (469)

“Hadsizler! Biz oyun oynamıyoruz.”

Mehmet Fahri Sertkaya

Ankara için hava durumunu geçiyorum:

Nasıl olduğunu anlayamadıkları, tahmin bile edemedikleri, birden bastıran “aşırı panik havası” hakim. Bu kötü hava durumunun ne zamana kadar Ankara’yı etkisi altında tutacağına dair hiçbiri sağlıklı bir tahminde bulunamıyor. Özetle, Ankara’da “çok olumsuz hava şartları” hakim.

Hangi birinin hangi görüşmesine daha çok güleceğimizi şaşırdık.

Tayyip Numan’a diyor ki “Siz neler konusuyorsunuz böyle kritik bir zamanda? Neler yapıyorsunuz, herkese panik mi yaptıracaksınız?”

Numan da “Efendim! Bizim de canımız, işlerimiz tehlikeye giriyor. Konseyler de bir şey demiyor. En azından gündemi değiştirecek hareketlere artık geçmek lazım.” şeklinde karşılık veriyor.

Bu defa Tayyip şöyle diyor: Bunun kararı size mi kalmış hadsizler? Biz oyun oynamıyoruz, koca ülke, bunca insan idare ediyoruz. Bunca zaman da ettik. Milletin iliğini sömürdük de hala insanlar bize inanıyor. Hangi siyasetçi yapabilmiş bu güne kadar bizim gibi de ayakta kalmış? Demek ki bir farkımız var, düşünemiyor musunuz? Bir daha orada burada böyle konuşmalar olmasın. Hepsine söyle.

Bundan öncesinde, panik hali ile Berbat, Şerdoğan’ı aramıştı ve “Bizi birbirimize düşürmek istiyorlar. Bu oyuna gelmemeliyiz” mealinde konuşmuştu.

“Önce kendin sus”

Tayyip! Gammazlamak, laf taşımak, gıybet etmek gibi olmasın ama sana aktarmadan duramadım. Haberin olsun. Sizin Numan, kendi odasında, sesli seli şöyle dedi:

“Akşam millete kendin anlatıyorsun mfs şöyle, mfs böyle, arkasında Süleymanlılar var, bilmem ne… Biz okumuyoruz sanki… Sabah gelmişsin bana fırça çekiyorsun, orada burada konuşma diye. Önce kendin sus.”

Küfür falan da etti de ben buraya yazayım mı bilemedim.
Dur yazayım, bilmeye hakkın var, “İbnenin çocuğu” dedi.

(İlk yayın tarihi 23.01.2019 12:22)

bknz: https://ok.ru/video/1654652078664 “Edebinizi takının”

Ee haydi Tayyip! Soysuz’a da fırça çekmeyecek misin? Dinleyelim de biraz da ona gülelim?

(İlk yayın tarihi 23.01.2019 13:00)

Demedi deme Numan! Gammazlamak, gıybet etmek gibi falan olmasın ama seninkini söyleyip onunkini söylemesem de içim rahat etmezdi.

Tayyip, odasında sesli sesli sana “Sensin ibnenin evladı.” dedi, sonra durmadı dümdüz gitti. O kadar ağırdı ki küfürleri, buraya yazamam.

Aranızı açmaya çalışanlar var. Dikkat edin, edebinizi takının, küfür etmeyin birbirinize 😬

Numan!

Madem ibnelere bu kadar takıntın var ve en ağır küfürleri etmek istediğinde “ibnenin evladı” diyorsun, o halde kızını ileri seviye bir ibne olan Fatih Çalış’a niye veriyorsun?

Gerçi verip vermediğin de meçhul. Biz inceledik, sanki formalite bir evlilik var ortada? Kızın gibi bir tıp doktoru olan Fatih Çalış da sizin gibi Sabetaycı gizli Yahudi olduğu için mi yaptınız bu formalite evliliği? Kızınla sözde damadın gerçekten evlilik hayatı yaşıyorlar mı? Neler çevirdiniz, bir anlat da bütün Türkiye merak edecek şimdi…

Organ işleri için kızınla bu sözde damadının bir araya getirildiğinden şüpheliyiz ama henüz somut bir şey bulamadık, haydi biraz hızlandırsana bizi…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.01.2019 09:25)


 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s