Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (470)

Süleymancılar anlatıyor: Marmara depremi, deprem silahları, divan-ı salihin, acayip hadiseler…

Mehmet Fahri Sertkaya

17 Ağustos Marmara depremi Türkiye’ye karşı bir Siyonist saldırısıydı. İsrail, Amerika, Masonluk, içimizdeki İsrail, hepsi bu saldırıda karşımızda müttefiklerdi. Hesapları tutmadı, İstanbul yıkılmadı, kendi merkez üsleri yıkıldı.

(Tamamı tek parça olarak şurada: https://goo.gl/pz8Cf5) Yaklaşık olarak ilk 40 dakikası bu teknolojileri hiç bilmeyenlere izahlar içeriyor.

Sonrasında ise 99 Marmara depreminin gerçek yüzüne temas ediliyor Ayrıca bkz: Van depremi Yapay bir deprem miydi? Elektromanyetik saldırı mıydı? HAARP nedir?: https://www.youtube.com/watch?v=EBv5i…

MARMARA DEPREMİ, DEPREM SİLAHLARI, DİVAN-I SALİHİN, TÜRK/İSLAM DÜŞMALARININ AKIL ALMAZ PLANLARI

▫️Türkiye iklim silahları ve sismik silahlar ile vuruluyor. Yaşanan tuhaf yağışlar, hortumlar, dolu hadiseleri, ani kuraklaşmalar yapay/kontrollü hadiseler.

▫️17 Ağustos 1999 Marmara depremi de aynı tekniklerle yapılmış bir saldırıydı.

▫️ İklim silahları ve depremlere sebep olan sismik silahlar ne zamandan beri kullanılıyor. Hangi ülkelerin başına neler geldi.

▫️ Depremden haftalar önce yayınlanan bir dergide “Gölcük Askeri Tesisleri’nde acaip ve garaip bazı hadiseler zuhur etmektedir” denilmesi ne anlama geliyordu.

▫️ Marmara depremi, Türkiye ile düşman güçlerin çatışmasında bir kırılma noktası mıydı? Divan-ı Salihin 17 Ağustos’ta hangi kararı aldı.

▫️ 12 ABD’li 30 Amerikalı Siyonist subay o gece orada ne için vardı. İsrail neden ilk olarak yardıma koşan ülke oldu.

▫️ Gölcük tesislerine dalış yapan askeri dalgıçlar neden istifa etti ve bazılarının ruh sağlığı bozuldu

▫️ Ahir zamanı anlatan hadis-i şeriflerden biri, 17 Ağustos 1999 yapay depremini/saldırısını ve Gölcük Askeri Tesislerinde toplaşıp akıllara zarar planlarını devreye sokmak isteyen Türk/İslam düşmanlarını mı haber veriyor.

▫️ 99 Marmara depremi kıyametin bir prototipi miydi

▫️ABD Başkanı Bush “Onu ininden çıkartmak için gerekiyorsa deprem bombası kullanırız” dedikten kısa süre sonra neler oldu

Bütün bunlar ve çok daha fazlası, yaklaşık bir ay öncesine ait bir mfs kaydında anlatıldı. Yoğun gündemden dolayı geciken kayıt bu güne yetişmezse de inşaallah yarın son kontrolleri yapılıp Telegram grubumuzda paylaşılacak

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 23.01.2019 14:19)

Dikkat! Paylaşımlarımızı güncel olarak takip etmek istiyorsanız buradaki notu mutlaka okuyun: Bizi, gerçek sahibi CIA olan Amerikan sosyal ağlarında TAMAMEN bitirdiler. Paylaşımlarımızı kimse görmüyor, hiçbir yere yayılmıyor ve sayfalarımızı aratıp bulabilen bile yok. Sekiz senelik geçmişi olan Akademi Dergisi’nin, son dönemde telaş hali, panik hali ile ve hukuksuz şekilde kapatılan sayfalarının yerine yenilerini açtık ve onların da takipçileri aylardır ARTMIYOR. Aylar sonra bu sayfalarda iki yüz takipçi bile yok.

Güncel paylaşımlarımız artık SADECE Telegram grubumuzda devam ediyor. Takip etmek ve bizimle iletişim kurmak için, çok güvenilir olan, bütün dünya devletlerinde kullanılan, yüz milyonlarca takipçisi olan Telegram uygulamasını tercih edin.

– Telegram uygulamasını şuradan kurabilirsiniz: http://www.telegram.org

– Her gün düzenli olarak paylaşımlarımız Telegram grubumuzda yapılıyor. Akademi Dergisi Telegram grubumuz şurada: http://www.t.me/AkademiDergisi – Mehmet Fahri Sertkaya ile yazışmak için şahsi Telegram profili şurada: http://www.t.me/MehmetFahriSertkaya

– Telegram grubumuzu takip etmek için PC’ye ya da mobil cihazlara uygulama kurmak zorunda değilsiniz. web.telegram.org üzerinden, bir web tarayıcı ile (uygulama kurmadan) oturum açabilirsiniz.

– Telegram, Akademi Dergisi tarafından üretilmiş bir uygulama değildir. Dünyanın onlarca ülkesinde çok uzun süredir yüz milyonlarca insan tarafından kullanılan bir uygulamadır ve kullanmanız durumunda size hukuki bir sıkıntı çıkartmaz. Bylock gibi bir uygulama değildir. Prensip olarak WhatsApp’tan hiç farkı yoktur ve ondan daha kalitelidir, güvenlidir. WhatsApp, doğrudan CIA’ya bağlı bir uygulamadır ve derhal terk edilmelidir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s