Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (471)

“Baskı yapın, bunaltın, rahatsız edin” şeklinde suç kapsamında emirler verdi

Mehmet Fahri Sertkaya

Süleyman Soysuz, Harun Çoban’ın kaldığı ceza evinin müdürünü de aradı. Sadistçe bir zevk mi alıyor ya da bana gücü yetmeyince hıncını ondan mı çıkartmak istiyor, bu pisliklerin ruh halleri pek bilinemez ama “Baskı yapın, bunaltın, rahatsız edin” şeklinde suç kapsamında emirler verdi. Son birkaç gündür Harun Çoban, tuhaf tuhaf tavırlarla çoktan bunaltıldı.

Jeffrey! Galiba sen de beni anlamamışsın, tanımamışsın.

Beyaz Saray’a “Türkiye’deki adamlarımız kendilerini güvende hissetmiyorlar” şeklinde mesajlar göndereceğine ve çaresizce bekleyeceğine, beni anlasan, dinlesen, orta yol bulsan olmuyor muydu?

İnan bana Harun Çoban’ın bana hiçbir faydası yok, olmayacak. Bu, haysiyet meselesi oldu ve o oradan çıkacak. Farkındasın ki onun oradan çıkmasının size hiçbir zararı da olmayacak. Harun, işlerinize hiçbir zarar vermeyecek. Öyle bir vasfı, konumu, yeteneği zaten yok.

Niye inat ediyorsunuz? Bak, tasmalarını bıraktığınız itleriniz bir de artislik yapmaya kalkıyor. Sen söyle, biz bunun altında kalır mıyız? Ya biz buna da karşılık verirsek o gizli Yahudi patronlar kendilerini hiç güvende hissetmezler?

Akıllı ol, bak hala sakinim. Hala uzlaşmacı tavırlar sergiliyorum.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 23.01.2019 22:45)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s