Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (472)

Adnan Oktar operasyonu gündemden iyice düşürüldü…

Mehmet Fahri Sertkaya

Adnan Oktar operasyonu gündemden iyice düşürüldü ve yargılama süreci iyice çürütülüyor. Oysa bu operasyon kapsamında ilk göz altına alınacak kişi Tayyip’ti ve çevresi de toplanıp alınmalıydı.

(İlk yayın tarihi 24.01.2019 07:59)

Ve böylelikle, onlarca ceza dolu olan sicilim tertemiz oldu…

Bir gün bunun böyle olacağını, yıllardır sık tekrarla yazıp anlatmıştım.

İtiraf ettiği suçları kendisi işlerken, 29. sulh ceza mahkemesinde, kendisini suç üstü yapmıştım. Tahrifat yaptığını, kendince suç delili uydurduğunu, mahkemeyi aldatmak istediğini, henüz elindeki metni okurken ispat etmiş ve “Bu okuduklarını ayrı ayrı yerlerde, ayrı ayrı manalarda yazdım. Bu bir tahrifat. Bunların bir arada yazıldığını ispat edemezsin” dediğimde ayakta kilitlenip susup kalmıştı. 29. Sulh Cezanın sözde hakimi oralı bile olmamıştı. Yine ceza vermişti. Adnan Oktar operasyonu kapsamında yüzlerce hakim ve savcı tutuklu yargılanmıyorsa, ortada operasyon falan yok demektir. Ankebut Ağı ve içimizdeki İsrail içinde iç çatışma var demektir.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.01.2019 09:46)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s