Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (473)

SÜLEYMANLILARA OPERASYON

Mehmet Fahri Sertkaya

Biz Süleymanlılara vurmayı düşündükleri büyük darbenin arkasında bu defa konseyler yok. İşin başında BOP’çu vatan haini Tayyip Erdoğan var. MİT ve Hakan Fidan bu projede fazlaca aktif değil, müdahil değil. Yer yer yardım ediyorlar, edecekler.

İşin içinde muhtelif Türk/İslam düşmanları var ve ittifak halindeler. Önden ülke karıştırılacak, kaos çıkartılacak. O arada cemaat içindeki hainler fazlace ses çıkartacaklar. Tam o sırada basın, medya ve sosyal medyada cemaatimize ve bilhassa idari kadroya karşı yoğun bir karalama kampanyası başlatılacak. Cemaatimizin mensupları ve milletimiz yalan haberlere boğulacak. İnsanların iftiralara, karalamalara kanması sağlanacak ve sonra merkezimize operasyon yapılacak. Alihan Kuriş Beyefendi indirilip hainler başa geçirilecek.

MİT’çi Soner Yalçın’dan, CIA’cı Nurettin Akman’a, Turan Kıratlı’ya, Zeki Çalışkan’a diye tek tek saymaya, yazmaya başlasak, Sabetaycılar, diğer kripto Yahudiler, kripto Ermeniler, MİT’in şurada burada kullandığı hainler, içimizdeki İsrail’in gizli Yahudi ve gizli Ermeni büyük patronları, Aydın Doğan basın ve medyası, Ciner, Şahenk, Koç ailesi, Ülker’ler, herkes, bütün Türk/İslam düşmanları bu projede ittifak halinde… Türkiye’yi ve Türkleri yıkmak için, bütün ihanetlere set olan cemaatimizi önden yıkmak zorunda oldukları düşüncesinde ittifak halindeler.

En sathi/yüzeysel olarak planları bu…

“Burada işler karışıyor.”

ABD Maslahatgüzarı Jeffrey M. Hovenier, Beyaz Saray’a “Adamlarımız kendini güvende görmüyor. Burada işler karışıyor.” mealinde bilgi geçti, çünkü Ankebut Operasyonu sebebi ile iyice köşeye sıkışan içimizdeki İsrail’in büyük patronları, Jeffrey’e gidip gidip ağladı.

Bunlar arasında gizli Yahudi ve memleketteki her ihanetin, her pis işin merkezindeki Koç ailesinin mensuplarından Ali Koç var. Gizli Yahudi, gizli Hristiyan kırması olup AKPKK ihanetinin her yerinde olan Ülker ailesinin mensuplarından Murat Ülker var. Aladağ yurt yangınından sonra bize hücum etmeye kalkıp karşımızda sefil olan, gazete ve TV kanallarını satmış rolü oynayan gizli Yahudi Aydın Doğan var. Karşımızda çoktan zor duruma düşüp yatına katına kadar satmaya başlamış Doğuş Holding’ten gizli Yahudi Ferit Şahenk var. Bu dördü Jeffrey M. Hovenier ile bir araya geldiler.

Görüşmeden dikkat çeken bazı satır başları:

Aydın Doğan: Hatlar çok gerildi. Saldırılar sadece siyasilere karşı değil, bizlere karşı da ileri seviyeye geldi. İsyan çıktı çıkacak. Ve tehditleri git gide artıyor. Bizim burada daha fazla bulunmamız, bizim için tehlikeli olabilir.

Şahenk: Evet, bu konulara artık bir çözüm getirilmesi gerekiyor ya da size daha fazla destek veremeyeceğiz.

Bu aşamada hepsi birden konunun bildirilmesi ve kendilerini sağlama alacak bir çözüm yolu bulunmasını isteyen cümleler kurdular.

Görüşmenin bir yerinde yine Aydın Doğan: “En çok darbe yediğimiz yer Akademi Dergisi. Onun başındaki adam durmuyor. Yazdıklarının yayılması şimdilik engelleniyor. Fakat, insanlar uyandığı zaman, duymalarını engelleyemeyiz. Çığ gibi yayılır.” mealinde konuşmalar yapıyor.

Murat Ülker bu cümleleri onaylıyor ve ekliyor “Bizim için en tehlikelilerden biri zaten o adam”

Jeffrey M. Hovenier, bu dört büyük baş haine “Şu anda mfs’ye bir şey yapamıyoruz, dokunamıyoruz. Arkasında kim, kimler var, nasıl bir teşkilat var bilmiyoruz” mealinde karşılık verdi.

“Arkasında basit birileri mi var, güçlü birileri mi var” diye diye tartıştılar, iyice bocaladılar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.01.2019 16:22)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s