Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (475)

Şehit Emniyet Müdürü Gaffar Okkan’ı minnetle anıyoruz

Allah, şehadetini makbul, şefaatine nail eylesin.

Mehmet Fahri Sertkaya

Gaffar Okkan’ın şehit edilmesinin pek çok sebebi var. En önde gelen sebeplerden biri, Diyarbakır’ın uluslar arası organ mafyasının merkez üslerinden biri yapılmak istenmesi ve Gaffar Okkan’ın varlığının buna mani olması idi.

Diyarbakır’da terörü bitirmesine kızdılar. Devlet ile milleti barıştırmasına kızdılar. Bölge halkına devleti sevdirmesine kızdılar. Uyuşturucu, organ, fuhuş mafyalarına büyük darbeler vurmasına kızdılar. Kimsesizlere sahip çıkmasına, yetimlere, fakirlere sahip çıkmasına, kadınları korumasına, teröristlerin tecavüzlerini durdurmasına, kısacası işini en güzel şekilde yapmasına kızdılar.

İş konseylere kadar gitmedi ama Ankebut Ağı’nın alt birimleri Gaffar Okkan’ın öldürülmesine karar verdi.

Gaffar Okkan su-i kastini bu tim yapmıştı. Bu “Bordo bereli” timine, Gaffar Okkan’ın teröristlerle işbirliği yaptığı, onlara çalıştığı ve vatana ihanet ettiği söylendi. Emirler verildi, onlar da emirlere itaat ettiler ve çok sert bir infaz gerçekleştirdiler. Daha sonra uyandılar, kullanıldıklarını anladılar, vicdan azabı çektiler, rahatsızlıklarını belli ettiler ve sonra bu tim de kaza süsü ile infaz edildi.

CASA tipi uçağın kaza görünümü ile düşmesi için ileri teknikler kullanılmadı. Uçuş öncesinde uçak elden geçirildi, bazı parçaları oynandı, ayarları değiştirildi ve havalandıktan yaklaşık 25 dk sonra uçak düştü.

Uçuş öncesi farklı maksatlarla birkaç müdahale yapıldı. Bunlardan biri, uçak havada iken iç ve dış basıncının dengesini bozacak ve parçalanmaya sebep olacak bir müdahale idi. Uçak düşmeden önce bazı kısımlarında parçalanma başlamıştı. Düştükten sonra içindeki askerlerimiz de parçalanarak şehit oldu. Cesetlerde kimlik tespiti yapmak çok güç oldu.

Zamanın Genelkurmay Başkanı olan gizli Yahudi ve Mason İsmail Hakkı Karadayı, içimizdeki İsrail’e ve Ankebut Ağı’na çalışan biri. Gaffar Okkan su-i kastinin tam merkezinde, tepe noktasında, emirler veren ve yönlendiren birisi. Gaffar Okkan’ın gerçek katillerinden birisi.

Tayyip Erdoğan henüz Ankebut Ağı tarafından Türkiye’nin başına getirilmemişti ama piyonluk yaptığı, kendisine parti ve teşkilat kurmakta olan, kendisini her türlü ihanet için memleketin başına getirmekte olan kişilerin Gaffar Okkan’ı da öldüreceklerini biliyor, bundan yana da bir rahatsızlık duymuyordu.

Gaffar Okkan, buz dağının görünen yüzüydü.

Bilinmeyen, görünmeyen, kalabalık bir ekibi vardı. Bu vatanseverler, devletimizin bütün birimlerinde belli yerlere gelmiş, arka planda gizlice ittifak etmiş, ülkede dönen dolapları anlayıp müdahale etmeye çabalayan kişilerdi. İhaneti, terörü, acıları, zulümleri, katliamları, göz yaşlarını durdurmak isteyen kişilerdi.

Ellerinden geleni yaptılar. Lakin Ankebut Ağı’nı bilmiyorlardı, Akademi Dergisi’nde on senedir anlattığımız pek çok hususu tam olarak bilmiyorlardı ve uğraştıkları sistemi tam olarak bilmemenin sıkıntısını da çektiler. Şimdi birçoğu rahmet-i Rahman’a erişti, bazıları da ileri yaşlardalar.


Ölüm sebebi: Hizbullah

Türkiye Hizbullah’ına karşı verdiği mücadele, Hizbullah’ın çökertilmesine sebep olacak derin darbeler vurması, şehit Ali Gaffar Okkan’ın yok edilmesinin en büyük sebebiydi. Her şeyden çok bu yaptığına kızmışlardı.

Çünkü Hizbullah, içimizdeki İsrail’in, CIA’nın, MOSSAD’ın çok büyük bir projesiydi. PKK’nin kontrolünü Alman gizli servisi BND ele geçirmişti. APO da artık BND’ye çalışıyordu. Bu da bölgede ve dünyada İsrail ve ABD’nin çıkarlarının büyük darbeler almasına, uyuşturucu, organ, silah işlerinin/gelirlerinin bozulmasına, Büyük İsrail Devleti idealinin darbe almasına sebep oluyordu.

Bu nedenle, kısa sürede, yeniden kontrolünü ele geçiremedikleri PKK’yi bitirecek, tesirsiz hale getirecek politikaları CIA ve MOSSAD uygulamaya döktü. APO’yu da bu maksatla onlar paketleyip içimizdeki İsrail’in o sıralarda siyaset sahnesindeki adamlarına teslim etti. Bir de bunlara yalanlarla şovunu yaptırdılar, bunları kahramanlaştırmak istediler.

PKK’nin tamamen yok edilmesi sürecinde Hizbullah aktif olarak kullanılıyor, devlete, askere, polise tek kurşun sıkmıyor ama PKK’lileri af etmiyordu. Hizbullah’ın silah, mühimmat, erzak, kıyafet gibi ihtiyaçları ordumuzun ve Emniyet’in imkanlarından karşılanıyordu. CIA ve MOSSAD, şimdilerde devlet gücümüzle ÖSO, IŞİD, Nusra gibi terör örgütlerini kurup yetiştirip beslettiği gibi o zaman da Hizbullah için aynısını yapıyordu.

Vatansever bir ekibin görünen yüzü olan Gaffar Okkan da bu gibi büyük planları bozuyor, Ankebut Ağı’nı, kendi elleri ile Hizbullah’ı bitirmeye zorluyordu.

Ankebut Ağı, önce Hizbullah projesini kendi elleri ile bitirdi. Yaklaşık bir sene sonra, ortalık yatışmış, insanların hafızası lüzumsuz binlerce mevzu ile doldurulmuşken de Ali Gaffar Okkan katledildi.

Ankebut Ağı’nın planları çerçevesinde AKPKK projesini hazırlayan, önünü açan, Tayyip ile danışıklı dövüşen gizli Yahudi Deniz Baykal ile gizli Ermeni Devlet Bahçeli de Gaffar Okkan’ın öldürüleceğini biliyordu. Gaffar Okkan’ı, hizmet ettikleri uluslar arası suç, terör, ihanet teşkilatının öldürttüğünü de biliyorlar. Bunlar, binlerce şehidimizin gerçek katili de olan kişiler.

Gaffar Okkan’ı şehit eden Bordo Bereli timi, 16 kişiydi. Bunlar, hain değildi. Sadece emirleri uyguladılar. Bir vatan hainini ortadan kaldıracaklarına inandırıldılar.

Köstebek vardı

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’nde vazifeli bir polis memuru, Gaffar Okkan’ı sürekli gözlemliyor ve su-i kast ekibine bilgi geçiyordu.

Daha sonra, tespit edilir ve konuşur endişesi ile bu köstebeği de kendileri öldürdüler.

Gaffar Okkan cinayetinde saf tutan hainlerden biri de MİT’in o dönemki müsteşarı Sabetaycı gizli Yahudi ve Mason Şenkal Atasagun’du.

(İlk yayın tarihi 24.01.2019 19:58)

“Gaffar Okkan’ı Özel Kuvvetler öldürdü.”

Güneydoğu’da yıllarca Genelkurmay’ın kadrolu tercümanı olarak görev yapan Yıldırım Beğler, çarpıcı iddialarda bulundu. Dönemin Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okkan’ı Hizbullah’ın değil, Özel Kuvvetler’e bağlı bir ekibin öldürdüğünü iddia eden Beğler, olay günü yaşadıklarını Cihan’a anlattı. Okkan’ı Özel Kuvvetler’e bağlı C Timi’nin katlettiğini, olay günü bu timdeki askerleri PKK kıyafetiyle gördüğünü öne süren Beğler, kendisinin de bir dönem C Timi’nde görev aldığını savundu. Beğler, suikastı gerçekleştiren ‘C-Timi’nin bindirildiği uçağın Malatya’da düşmesiyle bu ekibin ortadan kaldırıldığını iddia etti. Bölgede şahit olduğu faili meçhul cinayetlerle ilgili Sabah gazetesindeki itirafları geçtiğimiz aylarda büyük ses getiren Yıldırım Beğler, 1995 yılında Türkiye’ye getirilmiş Kerküklü bir Türkmen. Güneydoğu’da 14 yıl Genelkurmay’ın kadrolu tercümanlık yaptığı belirtilen ve komutanlarla yakın ilişkiler kuran Beğler, bir dönemin kara kutusu sayılacak isimlerden. Norveç’in başkenti Oslo’ya iki saat uzaklıktaki bir köyde siyasi mülteci olarak yaşayan Beğler, Cihan’a yeni açıklamalar yaptı.

“SUİKAST SONRASI 3-4 AY SÜLEYMANİYE’DE SAKLANDILAR”

Gaffar Okkan suikastından önce “Gaffar Okkan PKK’ya yardım ve yataklık yapıyor, PKK ile bağlantısı var. Diyarbakır’ı karıştıracak. Vatan hainidir. Bunun ölmesi lazım” şeklinde söylentiler çıkarıldığını, daha sonra da Okkan’ın katledilmesi görevinin C Timi’ne verildiğini ileri süren Beğler, şunları söylüyor: “C Timi o zaman Diyarbakır’daydı. Bir gün C timi Habur sınır kapısına geldi. Üstleri başları kirliydi. Belli ki bir görevden gelmişler. Normalde biz iki silah taşırız. Gündüzleri normal M-16, geceleri keleş ve yanında tabanca; kıyafet olarak da bir asker üniforması, bir de PKK’lıların giydiği üniforma… C timi tamamen PKK üniforması içindeydi gördüğümde.”

Suikast sonrası C Timi’nin o gece Mete (Ergenekon sanığı Emekli Albay L.G.) ile toplantı yaptığını ve onlara, “Basın gidin Kuzey Irak’a. Millet sizi burada görmesin” emrini verdiğini söyleyen Beğler, tim üyelerinin de o gece üzerlerindeki terörist kıyafetleriyle Süleymaniye’ye geçtiğini ileri sürdü. Beğler, “Süleymaniye’de 3 veya 4 ay kaldılar. 4 ay sonra ortalık bayağı sakinleşmişti. Bu süre zarfında, Okkan suikastını Hizbullah gibi örgütler üstlendi.” dedi.

C Timi’nin özellikle 1990’dan 2001 yılına kadar çok büyük olaylara imza attığını ve Gaffar Okkan suikastının bu hadiseler yanında küçük bile kaldığını da savunan Beğler, “Bu timde görev yapan askerler bunu vatan-millet için yaptıklarına inanıyorlardı.” şeklinde konuşuyor.


 

“Patlak vermeseydi infaz edilmezdi.”

“MALATYA’DA DÜŞEN CASA TİPİ UÇAKTA SUİKAST TİMİ VARDI”

Okkan cinayetinden sonra Ergenekon davası sanığı L.G. ile üst düzey bir komutanın toplantı yaptığını söyleyen Yıldırım Beğler, Kuzey Irak’tan gelen C Timi’nin önce iki helikopterle Diyarbakır’a, oradan da uçakla Antep’e geçmesi emri verildiğini aktardı. Bu uçak, 16 Mayıs 2001’de Malatya’da düşen CASA tipi askeri uçaktı. Uçakta bulunan 34 kişi hayatını kaybetti. Beğler, “Gaffar Okkan cinayeti faillerinin hepsi, yani C Timi’nin 20 kişilik tüm kadrosu da bu uçaktaydı.” diyor.

Beğler, C Timi’nin deşifre olduğu için ortadan kaldırıldığını savunuyor: “Patlak vermeseydi infaz edilmezdi. MAK’ta (Muharebe Arama Kurtarma Birliği) bu böyledir: Eğer açığa çıkmazsan, düşman tarafından deşifre edilmezsen bin yıl yaşarsın. Tersi bir durumda ise hemen infaz edilirsin.”

Bir dönem kendisinin de C Timi’nde görev yaptığını söyleyen Beğler, “C timinin başında Rıza kod adlı Yüzbaşı H.B. vardı. O da Malatya’da düşen uçakta şehit oldu.” dedi.

(İlk yayın tarihi 26.01.2019 08:31)

 

Gaffar Okkan’ın gerçek katillerinden biri: Albay Mustafa Levent Göktaş

Gizli Yahudi, Mason. Ankebut Ağı’nın varlığını biliyor ve ağa çalışıyor.

Çok ihanetleri var. Çok defa emrindeki özel kuvvetleri kasten, isteyerek teröristlere av etti. Terörislere silah ve mühimmat sağladığı çok oldu. Hakkında basın ve medyada anlatılan kahramanlık hikayelerinin hepsi yalan. Onu basında ve medyada savunanlar da hep Ankebut Ağı’na çalışan gizli Yahudiler, gizli Ermeniler ve Masonlar. Aldığı takdirnameler, madalyalar, hepsi haince bir oyunun parçası. Bunlar da ordumuz içindeki kendi gibi gizli Yahudilerle ve Masonlarla paslaşarak çevrilmiş tiyatrolar. Zaten böyle biri olmasaydı, Ergenekon davalarının sanığı iken, Uğur Dündar gibi büyükbaş bir gizli Yahudi ve Mason hain, onu temize çıkartmak için Star TV’de uzun süre yayın yapmaz, aksine bütün gerçek kahramanlara ve vatanseverlere vurduğu gibi ona da vururdu. Yalanlarla, hilelerle kahramanlaştırmak yerine, hep yaptığı gibi yalanlarla, iftiralarla linç ederdi.

Gaffar Okkan’a su-i kast yapan ve Malatya’da içinde bulundukları CASA tipi uçak düşürülerek yok edilen C timinin tim komutanı değil ama daha üst komutanı Albay Mustafa Levent Göktaş’tı. Kandırılarak, gerçek bir vatan evladına su-i kastte kullanılan bu C timini asıl kandıran ve dolayısı ile Gaffar Okkan’ın asıl katillerinden biri olan kişi Levent Göktaş’tır. Aslında kendi üzerinde görülen türlü türlü ihaneti, Gaffar Okkan’ın yaptığını, yapacağını anlattı C timine… “PKK’ya çalışıyor, teröre hizmet ediyor. Askerin, polisin kanına giriyor. Yaptığı iyiliklerin hepsi göstermelik. Bu Gaffar Okkan rolünü iyi oynuyor. Çok tehlikeli ve yok edilmeli” dedi.

Şehit Gaffar Okkan’ın gerçek katilleri arasına Genelkurmay eski Başkanı gizli Yahudi ve Mason İsmail Hakkı Karadayı, MİT eski müsteşarı gizli Yahudi ve Mason Şenkal Atasagun’dan sonra özel kuvvetler komutanı Albay Mustafa Levent Göktaş da eklenmeli.

 

Katillerin ve hainlerin avukatı

Adı Celal Ülgen…

Sabetaycı gizli Yahudi ve Mason. Gizli Yahudi ve Mason Levent Göktaş’ın da avukatı olan Celal, gizli Yahudi hainlerin toplaştığı Sözcü ve Oda TV’deki gizli Yahudi ve gizli Ermeni vatan hainlerinin de önde gelen avukatlarından biri…

Ergenekon ve Balyoz davalarında da adını duyuran Celal Ülgen, Levent Göktaş dahil pek çok kişinin avukatlığını yaparken, içimizdeki İsrail dediğimiz ihanet teşkilatı içindeki kirli bağlantılarını ve Masonluk bağlantılarını kullandı. Suç kapsamında eylemlerle/müdahalelerle davaların seyrini değiştirdi. Evet Ergenekon ve Balyoz davaları kumpastı, deliller sahteydi ama bu kapsamda yargılananlar ezici çoğunlukla zaten gizli Yahudi, gizli Ermeni, Mason vatan hainleriydi. Kamalizm maskesi ile onlarca sene Türk’e, kendi vatanında akıl almaz eziyetler yapanlar, yasaklamalar yapanlar, dininin en temel düsturlarını bile yasaklayanlar bu hainlerdi. Sayısız Müslüman Türk subayının hayatını karartanlar, ordumuzdan uzaklaştıranlar bunlardı. Bunların bu millete ve devlete ihanetlerini sesli olarak yüzlerce saatte anlatmak mümkündür.

Celal, bu davalar haricinde ayrıca çok sayıda masuma iftira atılması, kumpas kurulması, haksız yere hapse düşürülmesi, ellerindeki varlıklarının alınması gibi pis işlerde de kullanıldı. Kendi rızası ile bunları yaptı, yapıyor. Avukat olarak müdahil olduğu bütün davaların yeniden görülmesi gerekiyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 26.01.2019 19:46)


 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s