Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (476)

ANLAŞMADI

Mehmet Fahri Sertkaya

Süleyman Soysuz, içeride iken Alparslan Kuytul’a adam gönderdi. Belli şartlarda anlaşmak istedi. “Seni tahliye edelim, sen de şunlara şunlara dikkat et, artık yapma” dedi. Pek çok muhalifi ayara getirdikleri gibi Kuytul’u da kendi istedikleri ayara getirmek istedi.

Kuytul, ret etti. “Siz zaten beni tahliye etmek zorundasınız. Her geçen gün üzerinizdeki kamuoyu baskısı artıyor. Ben burada kaldıkça güçleniyorum, taraftarım artıyor” mealinde konuştu.

Aracı şahıs Kuytul’a bu defa “Bu işten daha hızlı sıyrılırsın, hızlı tahliye olursun? Sen çıktığın zaman çoktan her şey bitmiş olacaktır.” (Seçimler de aradan çıkar, biz yine güçleniriz) tarzında konuştu.

Kuytul yine de anlaşma teklifini ret etti. Sonra da AKPKK militanları mevzuyu kendi aralarında değerlendirdiler. Süleyman Soysuz, Adalet Bakanı Abdülhamid Gül ile görüştü. Abdülhamid bir adamı üzerinden hakimi ayarladı ve “Bu duruşmada tahliye kararı verin” talimatını verdi.

İşte buna da “Bağımsız Türk yargısı” deniyor. Partinin ismi de “Adalet”

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 25.01.2019 08:40)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s