Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (477)

Temel Karamollaoğlu

Mehmet Fahri Sertkaya

Temel Karamollaoğlu

Gizli Hristiyan/Süryani kökenden geliyor ama hayatı boyunca Müslümanların arasında Müslüman gibi yetişti ve yaşadı. Lakin siyaset sahnesinde yol aldıkça nerede duracağını şaşırdı. Biz Türkiye’ye duyurmadan önce de bir Ankebut Ağı olduğunu biliyordu. Bunların fuhuş, organ, silah dahil her türlü pis işi yaptıklarını biliyordu. Kendisi bu kadar ileri seviye suçlara bulaşmıyordu ama misyonerlik faaliyetlerine destek veriyordu. Senelerdir AKPKK ile danışıklı dövüşüyor. Tayyip’le görüşüp pek çok hususta anlaşıyor ama ekran önünde onunla atışıyor. Tıpkı gizli Ermeni Bahçeli, gizli Ermeni Kılıçdaroğlu ve gizli Yahudi Meral Akşener gibi… Tayyip ile çoğunlukla danışıklı dövüşüyor ama bazı yerlerde ciddiyetle karşısında durduğu da doğru.

Liderlik hırsı Karamollaoğlu’nu da bitirdi, iyice bitiriyor. Aslında kolayca kirlenecek, batacak biri olmadığı halde son yıllarda iyice dibe vuruyor ve memleket/millet için büyük tehlike arz ediyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 25.01.2019 11:15)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s