Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (478)

Doğu Perinçek

Mehmet Fahri Sertkaya

Tıpkı Soner Yalçın gibi o da gizli Ermeniliğin ve gizli Yahudiliğin karışık olduğu bir soydan geliyor ve Mason. Doğu Perinçek, onlarca sene hem MİT’e hem CIA’ya çalıştı, tıpkı Soner Yalçın gibi… Faili meçhul olarak bilinen çok kimsenin öldürülmesinde parmağı var. Ankebut Ağı’nı her zaman biliyor ve ağa çalışıyordu.

Onların sayesinde güç kazanmak hoşuna gidiyor, egosunu okşuyordu. Ağı yöneten konseylerin var olduğunu biliyor ama konseylerin yapılanmasını ve mensuplarını bilmiyordu. Yıllardır sıkı bir Akademi Dergisi takipçisi olduğu için, artık öğrenmiştir. Hala CIA’dan ve Ankebut Ağı’ndan kopmuş değil ama dünya siyasetini takip ediyor, güçlenen gruba yakın olmak istiyor. Bu nedenle Rusya, Çin ve İran gibi ülkelere yakın olmak gayreti sergiliyor. Etrafında kenetlenmiş kadro da kendisi gibi gizli Yahudiler, gizli Ermeniler ve Masonlar. Her aşamada oyun içinde oyun çeviriyorlar. Sahtekarca ve haince surette Türklük vurgusu yapıyorlar.

Kendileri gibi gizli Yahudi olan Adıtürk üzerine kurulmuş ihanet sisteminin varlıkta kalmasını, olmazsa olmaz görüyorlar. Gerçek bir hukuk sisteminde bir gün bile serbest dolaştırılmazlar. Vatan haini Soner Yalçın’ın, Soner Yalçın olmasında en etkili isimlerden biri de Doğu Perinçek. Bunların bu millete, devlete ihanetlerini, kötülüklerini sesli anlatsak onlarca günde özet geçebiliriz.

(İlk yayın tarihi 25.01.2019 11:37)

Ne kadar ağzı bozuk bir pisliksin sen? “Şerefsiz” de sensin! Edebini takın, ne dediğini bil. O küfürlerini sana alemin önünde yuttururum. Seni elimden CIA bile alamaz hain herif! Attığın her adımı biliyorum. Nerede kiminle ne şeytanlıklar konuştuğunu, çevirdiğini hep biliyorum.

Yanlış bir şey mi yazdım, itirazın mı var? Daha bir şey yazmadım, senin nasıl adi bir hain, katil, cani, sadist, egoist, fitneci, terörist, katliamcı olduğunun somut ispatları elimde.

Kaç senedir ayar çekiyorum sana, alıyorsun da ayarlarımı. Köşeye sıkışa sıkışa, sonunda olacağı bu değil miydi? Niye şaşırdın bu kadar? “Bütün cemaatlerin kökünü kazıyacağız” diye meydanı boş zan edip Türk’ün devletinde Türk’e atarlanan ve sert kayaya çarpan bir zavallı değil miydin sen? Ne ara bu kadar şiştin?

Bir daha adımı anarken duruşunu düzelt, önünü ilikle, yoksa seni de asarım.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 25.01.2019 13:16)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s