Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (480)

Erdoğan psikolojik olarak çok sarsıldı…

Mehmet Fahri Sertkaya

Üstüme kurulan onca plana rağmen ceza evinden çıkıp da “Sen hasımlarının hepsini mahkeme ile ceza evleri ile susturabileceğini, durdurabileceğini zan eden ahmak bir piyonsun. Seni o kadar ikaz ettim. Az akıllı olsaydın, bu gün bunlar yaşanmazdı. Haydi ulan gücün yetiyorsa Emniyeti, Orduyu ne varsa hepsini üstümüze kaldır. Vallahi ona da hazırız”

mealindeki atarımdan sonra Erdoğan psikolojik olarak çok sarsıldı, tesirlendi.

CIA casusu İbrahim Kalın’la, gizli Yahudi ve Mason Adalet Bakanı Abdülhamid Gül’le, uyuşturucu baronu gizli Yahudi Süleyman Soysuz’la bir araya geldi. Onlarla istişare etti. Aslında buna istişare denemez, onları ikna etti.

“Bu yaptığımız hamleler bizim için hiç iyi olmadı. Mfs’nin söylediği gibi, herkesi içeri alamayız. Alabiliriz aslında ama milletin tepkisini çektiği için iyi olmuyor. Zaten onları içeride tutmamız demek, onları haklı çıkartır. Daha fazla ilerlemeyelim. Seçim öncesi önce bunları bir bırakalım. Kuytul’u bırakalım. Mfs’nin peşine düşmeyelim. Bizim taraftarlarımızdan bile uyananlar oluyor.” mealinde değerlendirmeler yaptılar.

CHPKK’nin ve Saadet Partisi’nin bazı muhalif isimlerinin Akademi Dergisi’nden beslenerek 12’den vuran çıkışlar yapmalarına da sözü getirdiler ve “(Akademi’den beslenen) Muhalifler zaten bir yandan konuşuyor. Onlara cevap verirken zaten, diğer çıkan sesleri de bastırırız. (mfs’ye de cevap vermiş oluruz. Onun yazdıklarını inkar etmiş oluruz. Baskı havası yokmuş adalet sistemi hala faalmiş, el koymamışız gibi bir hava oluştururuz.)” mealinde konuşmalar yaptılar.

Mevzu uzun da özeti şu:

Tayyip mesajımı bu defa aldı. Kendi kendine “Bu mfs’yi bazı hususlarda dinlemeliyim. Doğru söylediği yerler var. Mücadelenin tadı kaçıyor.” dedi ve bunu uygulamalarına yansıtıyor.

Yoksa Kuytul’u ve başka kimseyi bırakacakları yoktu. Kuytul’un şova dönüştürülen abartılı polis gücü ile yapılan bir operasyonla alındığı ilk anlardan itibaren, kim var kim yok diye bakmadan, Süleymanlılar cemaati olarak bu haksızlığa mü’mince isyan ettik, mücadele ettik, yanlarında durduk ve AKPKK’ye çok sert karşılıklar verdik. Onlar yine de sağda solda “Solcular bile daha çok yanımızda oldular” diye bir talihsiz açıklama daha yaparlarsa, yine bu mealde sözleri haber olursa, kendileri bilirler.

Kuytul bile tahliye edilmeyi hiç beklemiyordu. Nasıl, neden, hangi dengeler içinde tahliye edildiğini belki şimdi daha iyi anlayabilir. İyi bilsin ki GERÇEK mutasavvıf Müslümanlar, gerçek tarikat ehli Müslümanlar hiçbir devirde, cihadı terk etmediler, etmezler. Zalim sultan karşısında susmadılar, susmazlar. Gerçek mutasavvıf Müslümanların Seyyid Kutub’lara, İbn-i Teymiyye’lere hiç ihtiyacı olmadı, şimdi de yok. İmam-ı Rabbani evlatlarıyız biz…

(İlk yayın tarihi 25.01.2019 16:25)

Yeri gelmişken şu hususu da vuzuha kavuşturalım.

Yaşanan, bir kaza değildi. Kaza süsü verilerek Kuytul’un eşi Semra Kuytul öldürülecekti ya da ağır yaralanacaktı.
Hedef, sesini çok çıkartan Semra Kuytul’u susturmak olduğu kadar, Alparslan Kuytul’a da göz dağı vermekti.

Talimatı Tayyip Şerdoğan, Soysuz’a verdi. Saha adamlarından birini bulmasını ve bu işi halletmesini söyledi. Soysuz’a “Sen yaparsın bu işi. Birilerini bul hallet” dedi.

İşi profesyonelce yapıyorlardı ki kontrollerinde olmayan bir husus hayat kurtardı. Semra Kuytul’un bindiği araç yüksek kalitede, kaza güvenliği de yüksek bir araçtı.

(İlk yayın tarihi 25.01.2019 19:15)

Gururuna dokundu.

Dün Alparslan Kuytul’un tahliye olmasının arka planını yazmam ve Tayyip’in geri adımlar attığını anlatmam Tayyip’in gururuna dokundu. Cemaatler arasında birlik beraberlik oluyor, başka cemaatler de bu duruşu sergiler diye de korktu. Ve bir de Kuytul’un tahliye olduktan sonraki konuşmaları Tayyip’i ve çevresini çok rahatsız etti.

Sonunda yine bir U dönüşü yaptı ve S. Soysuz’a şöyle dedi:

– Olan oldu zaten, herkes kalktı ayağa. Alın şunu içeri daha fazla konuşmasın zaten aklı başına gelmemiş şerefsizin!

“Tam bağımsız” Türk yargısı hemen icap edeni yaptı. O hakimler ve savcılar, A-SI-LA-CAK-LAR

Kafaları bir milyon olmuş

İçki, uyuşturucu, fuhuş, akıl almaz ahlaksızlıklar, çocuklara tecavüz ve sadistlik ayarına gelmişler, memleket yönetiyorlar. İşte o da bu kadar oluyor.

Bir de üstüne devrilme ve yargılanıp asılma korkusu. Bu güne kadar topladıkları paraların, malların, mülklerin bir anda ellerinden alınması korkusu…

Sonra işte böyle bir ileri, iki geri… İki ileri bir geri…
Şu anda şu koca devleti kimin yönettiği, yönetip yönetemediği, kaç başlı bir devlet olduğu belli değil. Bütün bunların hepsinin sorumlusu hakim ve savcılar. Çoookk ama çok büyük acılar çekecekler. Dünya, onların başına gelecekleri konuşacak. Bu enkazın altında herkesten çok onlar kalacaklar ve bu sonu hak ediyorlar.

(İlk yayın tarihi 26.01.2019 05:26)

Dün gece, Kuytul’un hanımı Semra Kuytul’un kaza geçirmediğini ve suikast teşebbüsünde bulunulduğunu yazdığımdan sonra, CIA marifeti ile memleketin başına getirilmiş bu hainler o paylaşımı da görüp krize girdiler, daraldılar. Kendi aralarında konuşurlarken şu mealde cümleler de kurdular:

“Bu Alparslan Kuytul mfs’yi dikkkatle takip ediyor, biliyoruz. Şimdi durmaz, kendisi içeride iken mfs’nin neler paylaştığını iyice okur ve susmaz onları konuşur. mfs’nin sesi olur. Zaten tahliye olurkenki konuşması kafa tutar tarzdaydı. Hiç ezilmemiş. Şimdi bunları da görürse kötü olur”

Metafizik istihbarat

Alparslan Kuytul’un tahliye olduktan sonraki duruşu bunların moralini bozdu ve”Şimdi ne yapacak” endişeleri tavan yaptı.

Metafizik istihbarat teknikleri kullandılar. Kuytul’un nelerle meşgul olduğunu, neler düşündüğünü, yakın çevresine neler söylediğini öğrendiler ve başlarına çok büyük sıkıntı olacağını düşünüp şiddetli kamuoyu baskısı gelecek olsa bile tekrar göz altına aldırdılar. Müdahale etmek mi etmemek mi, hangisi daha az zarar verir diye konuştular ve müdahale etmeyi tercih ettiler.

Kuytul’un Akademi Dergisi Telegram grubunu uzun saatler boyunca incelediğini, kendisi hakkında yazdıklarımızı ve kendisine yapılan operasyonun arka planına dair yazdıklarımızı okuduğunu, çözemediği pek çok kısmı çözdüğünü, neler döndüğünü iyice anladığını ve hatta bunları dillendirmeye karar verdiğini gördüler.

Birkaç sağlam adamının bulunduğu bir ortamda Kuytul, hakkında yazdıklarımızı değerlendirdi ve bir cümlesi şöyleydi:

– Ben içeride iken mfs’nin arkamdan destekleyici konuşmalar yapması, bunların üzerinde büyük baskı yaptı. Zaten bana destek veren tarzda açıklamalar yapan birçok siyasi de Akademi’den yol bularak konuşuyor.

Hemen bir arkadaşı şu karşılığı verdi:

+ Biz neler paylaşıldığını gördük. O öyle paylaşımlar yaptıktan sonra falanca ve filanca kişiler destek açıklamaları yaptı.

Kuytul’a tamamen hukuk dışı ve despotça ve haince surette müdahale edilince, bu ihanetlere isyan eden sesli anlatımlarım olan videolar, bütün sansüre rağmen yüzbinlerce kere izlendi ve öyle bir kriz ortamı oluşmuştu ve öyle bir baskı altında kaldılar ki sonra sansürün şiddeti daha da artırıldı ve o gün bu gün o videolar hiçbir yerde dolaştırılamıyor. Kimseye yayılmıyor. Kimse görmüyor.

(İlk yayın tarihi 26.01.2019 06:12)

Acizsiniz. Korkaksınız. Hainsiniz. Aptalsınız.

Yok, yok.. Hakaret yok, hakikaten öylesiniz.

Dünyanın neresinde görülmüştür birisi konuşuyorken devlet araçlarının sirenleri ile konuşmasına mani olmak teşebbüsü? Bu kadar mı düştünüz?

bknz: https://ok.ru/video/1114649856550

(İlk yayın tarihi 26.01.2019 06:33)


“Kuytul’u bırakmamız da hataydı, tekrar almamız da…” dedi BOP Eşbaşkanı hain Tayyip… Sonra “Bir şeyler yapalım, bir çözüm bulalım” dedi.

İbrahim Kalın ve diğerleri kısa cevaplar verdiler. “Tamam” falan dediler.

Hepsi de farkındalar, çöküyorlar, büyük hatalarla çöküşlerini hızlandırıyorlar. Bizim devlet gücümüzü bizim aleyhimize döndürmeye yol olmadığını acı acı kabulleniyorlar. Milletin çaresiz olmadığını, millet istemezse kimsenin başında duramayacağını, mutlaka devrileceğini kabulleniyorlar.


Neyi bekliyorlar anlamak mümkün değil.

Kuytul’un dava arkadaşları, bu yayınlarımızı yaymak ve bu mücadeleye dahil olmak için neyi bekliyor. Hiç olmuyorsa “Süleymanlılar Cemaatine yakınlığı ile bilinen, on yıldır kararlılıkla ve sarsıcı iddialarla yayın yapan Akademi Dergisi, Alparslan Kuytul’un maruz kaldığı haksızlıkların arka planına dair de sarsıcı iddialar içeren yayınlar yaptı. Telegram uygulamasında Akademi Dergisi grubunda yapılan paylaşımlarda şöyle şöyle sarsıcı iddialar yer aldı.” tarzında manevralar yapmalılar.

Doğu Perinçek ve çetesi

Alparslan Kuytul’a yaklaşık bir sene önce şova dönüştürülen abartılı polis operasyonu yapılıp ardından basın ve medyada linç edilmesinde ve sonra uydurma suçlamalarla tutuklanmasında, AKPKK’den ve Tayyip’ten daha çok Doğu Perinçek’in ve çetesinin payı var.

Aslında AKPKK’ye kalsa, onlar da Kuytul’u susturmak istiyorlardı ama önünü sonunu tam kestiremediklerinden dolayı müdahale etmemeyi tercih ediyorlardı. İşin içine Doğu Perinçek ve çetesi de girince, müdahale edildi. Aslında bu, ortalığın daha çabuk karışması, Tayyip’in daha çabuk yıkılması için de yapılan bir oyundu/tuzaktı.

Bundan bir sene önce de konseyler aslında Tayyip’in artık bittiğini kabulleniyor ve zamana yayarak yıkılmasını istiyordu. Lakin şimdiki kadar istekli değillerdi. Ankebut Operasyonu ile birlikte o kadar sıkıştılar ki bir an önce yıkılmasını istiyorlar.

Gizli Yahudi ve Mason vatan haini Doğu Perinçek, bu kararları kendi başına alabilecek ve AKPKK üzerinde bu baskıyı kurabilecek biri değil. Aynı Tayyip gibi o da başka bir piyon ve konseyler ile CIA’dan talimatlar alarak oyunlar kurdu.

Her yerde danışıklı dövüşler ya da oyun içinde oyunlar var. Doğu Perinçek ve çevresinin Suriye’den, Esed’ten yana duruşu, Rusya ve Çin’e yakınlaşması dahi hep oyun içinde oyun. Hepsi CIA ile konseylerin planı. Bunu Ruslar ve Çinliler de biliyorlar ama onlar da oyunu kuralına göre oynuyorlar.

Doğu Perinçek ve çetesinin elinde, Tayyip’i ve çevresini (bakanları, danışmanları, çok sayıda vekili) bitirecek kayıtlar/tapeler var.

Bunlarda Tayyip’in yolsuzluklarının, ihale fesatçılığının, kamu kurumlarını peşkeş çektiğinin, vatana ihanet eylemlerinin/söylemlerinin somut ispatları var. Telefon görüşmelerinin haricinde ortam dinlemelerinin de tapeleri var.

Bir zaman Perinçek’in “Tayyip’i elimize düşürdük” ya da “Tayyip de bizim çizgimize geldi. Kamalist oldu” şeklindeki açıklamalarının arkasında bu var.

(İlk yayın tarihi 26.01.2019 13:14)

“Susmayacağız. Durmayacağız.”

“Ben geri adım atacak olsaydım zaten daha önceden geri adım atardım, hapse de girmezdim.”

“Herkesi bu şekilde yıldıramazsınız, korkutamazsınız. Artık bunu öğrenin.”

Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin, polisin ağır provakasyonu altında yapmaya çalıştığı konuşması!

http://www.youtube.com/furkanvakfivideo

(İlk yayın tarihi 26.01.2019 14:28)

Kimse şaşırmasın.

Bunların kaos çıkartabileceği yok, biz çıkartıyoruz.

Herkesin damarına damarına basıyoruz. Sonra hepsini birden bir böcek misali ezebilecek güce sahibiz.

Herkes, her gün tansiyonun daha da yükselmesine hazır olsun. Bu devlet ve millet tehlikede iken hiç kimse susmayacak, durmayacak. Bu vatanın evlatları bedel ödemekten geri durmayacak.

Hiç kimse bu millet ile bu Orduyu ve Emniyeti karşı karşıya da getiremeyecek. Her yerde biz varız. Her yeri biz izliyor, dinliyor, takip ediyoruz. Bütün ihanet planlarını biz biliyoruz. Bütün hainleri isim isim, cisim cisim biliyoruz.

Birazcık daha geç kalırsak, koca orduyu, yüz binlerce Mehmet’i felakete sürükleyecekler. Vatanı bölecekler, satacaklar, on milyonlarca kişi çok feci acılar çekecek. Herkes artık bunun şuurunda olsun. Yoksa biz burada, şuraya buraya atar yapıp bundan haz duyacak kişilerden değiliz. Söz konusu olan din, vatan ve millet ise, hakikaten düşmanlarımızın şah damarını keseriz.

Sana kötü haberim var hain Perinçek!

Bu güne kadar o kirli çetenle birlikte, despotça, haince, iftiralarla, baskılarla üzerine gittiğin, yıktığın, yolunu kestiğin şahıslar, gruplar yeniden sahneye iniyorlar.

Karşımda şamar oğlanı oldun ya bir kere, önce inanamadılar, sonra sarsıldılar sonra da hemen gayrete geldiler, geliyorlar.

Aslında ben sana bu postayı iki seneden fazladır koyuyordum ama bir hiç olduğunu bildiğim sen tolere edip alttan alıyordun. Şimdi ise istediğini yap. Senin aklının neye nasıl baktığını, nasıl çalıştığını bile biliyorum. O aklında sadece bir şeytanlık dönüyordur ki o da keklik operasyonudur. O da beyhude kalır, avlar avlar kapına atarız.

An itibari ile sen de çeten de bitiksiniz. Her geçen gün pislik şebekeni daha çok ifşa edeceğim ve ters kelepçelerle toplanacaksınız.

Perinçek CIA’cılarla buluştu

Gizli Yahudi ve gizli Mason vatan haini Doğu Perinçek, üç CIA casusu ile bir mekanda bir araya geldi.

Çoğunlukla benden, paylaşımlarımdan, hakkımdan nasıl gelebileceklerinden konuştular. Benim başka cemaatlerden, gruplardan destek bulma ihtimalimi değerlendirdiler. Böyle bir şey olursa çok kötü olacağını konuştular.

CIA’cılardan biri “O, devletler arası krize sebep oldu. Bazı devletler onu koruyor.” mealinde konuştu. Perinçek, Rusya ile olan ilişkilerini tehlikeye attığıma, bozacağıma dair endişelerini dillendirdi.

CIA’cılar Perinçek’e “Şu anda mfs’ye bir şey yapılmayacak. Birkaç gün beklenilecek” dediler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 26.01.2019 17:57)


 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s